Hráč Ulman Jakub

Ulman Jakub

User Pic
Jméno: Ulman Jakub
Oddíl: ŠK Dobruška
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1670
Elo mezinárodní: 1620
ID: 28341
FIDE ID: 369900
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Dobruška 1620 1670 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové "E" 1653 1612 0
2017/2018 11 B ŠK Dobruška 1630 1688 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 0
2017/2018 9 B ŠK Dobruška 1668 1688 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1488 1516 0
2017/2018 8 Č ŠK Dobruška 1668 1688 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1895 0
2017/2018 7 B ŠK Dobruška 1660 1688 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 1
2017/2018 6 Č ŠK Dobruška 1660 1688 Nosál Marek Panda Rychnov n. Kn. B 1408 1425 1
2017/2018 4 B ŠK Dobruška 1630 1688 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 ½
2017/2018 1 Č ŠK Dobruška 1684 1699 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1629 1644 0
2016/2017 10 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½
2016/2017 9 B ŠK Dobruška 1660 1713 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 1
2016/2017 8 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 0
2016/2017 7 B ŠK Dobruška 1660 1713 Bílek Jaroslav Panda Rychnov n. Kn. B 1075 1
2016/2017 6 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2016/2017 5 B ŠK Dobruška 1660 1713 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1838 1822 0
2016/2017 3 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 ½
2016/2017 2 B ŠK Dobruška 1660 1713 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 0
2016/2017 1 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Petera Milan ŠK Červený Kostelec 1716 1661 1
2015/2016 11 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1689 1697 ½
2015/2016 10 B ŠK Dobruška 1660 1713 Patrná Vendula ŠK Lípa C 1436 1
2015/2016 8 B ŠK Dobruška 1660 1713 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 ½
2015/2016 6 B ŠK Dobruška 1660 1713 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 0
2015/2016 3 B ŠK Dobruška 1660 1713 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1622 1579 1
2015/2016 2 Č ŠK Dobruška 1660 1713 Molendzki Tomasz TJ Hronov A 1831 1825 0
2015/2016 1 B ŠK Dobruška 1660 1713 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2169 2155 0
2014/2015 11 B ŠK Dobruška 1286 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1000 0
2014/2015 10 Č ŠK Dobruška 1286 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1622 ½
2014/2015 9 B ŠK Dobruška 1286 Štolba Oldřich DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 ½
2014/2015 8 Č ŠK Dobruška 1286 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 1
2014/2015 7 B ŠK Dobruška 1286 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1654 1708 0
2014/2015 6 Č ŠK Dobruška 1286 Linek Tomáš Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 ½
2014/2015 5 Č ŠK Dobruška 1286 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1773 1807 ½
2014/2015 4 B ŠK Dobruška 1286 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 ½
2014/2015 3 Č ŠK Dobruška 1286 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 1
2014/2015 1 Č ŠK Dobruška 1286 Drašnar Pavel PŠ TJ Náchod C 1658 1611 1
2013/2014 11 Č ŠK Dobruška 1250 Picek Karel ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1587 0
2013/2014 10 B ŠK Dobruška 1250 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 0
2013/2014 8 Č ŠK Dobruška 1250 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 1
2013/2014 5 B ŠK Dobruška 1250 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové C 1756 0
2013/2014 4 Č ŠK Dobruška 1250 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 0
2013/2014 2 Č ŠK Dobruška 1250 Vítek Dominik PŠ TJ Náchod C 1565 1506 1
2012/2013 11 B ŠK DOBRUŠKA 1250 Hekele Karel JISKRA JAROMĚŘ B 1000 0
2012/2013 9 B ŠK DOBRUŠKA 1250 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 0
2012/2013 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1250 Ruffer Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 0
2012/2013 3 Č ŠK DOBRUŠKA 1250 Kuru Jakub SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1250 ½
2012/2013 1 Č ŠK DOBRUŠKA 1250 Vítek Dominik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1577 1554 1
2011/2012 11 Č ŠK DOBRUŠKA 1250 Černý David TJ HRONOV B 1000 1
2010/2011 7 B DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Košner Richard Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 1
2010/2011 5 B DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Šafka Otakar ŠK Lípa 1100 0
2010/2011 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Jireš Michal ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2010/2011 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 0
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1250 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1100 0
2009/2010 9 Č ŠK Dobruška 1250 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 ½
2009/2010 8 B ŠK Dobruška 1250 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín B 1100 0
2009/2010 7 B ŠK Dobruška 1250 Jiskra Hořice B 1
2009/2010 6 B ŠK Dobruška 1250 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA HK B 1100 ½
2009/2010 4 Č ŠK Dobruška 1250 Vlček Lukáš Sokol Náchod 1100 0
2009/2010 3 B ŠK Dobruška 1250 Probošt Daniel ŠK Colas Lípa B 1000 1
2009/2010 2 Č ŠK Dobruška 1250 Šimek Jan ŠK Colas Lípa A 1000 1
2009/2010 1 Č ŠK Dobruška 1250 Kratěna Lukáš ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř 1250 Rott Michal TJ Štefanydes Polička 1314 0
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř 1250 Novák Jan Desko Liberec "B" 1457 0
2008/2009 11 Č ŠK Dobruška 1252 Žitná Aneta DDM Třebechovice 0
2008/2009 10 B ŠK Dobruška 1252 Kánský Jiří Jiskra Nový Bydžov C 1100 ½
2008/2009 9 Č ŠK Dobruška 1252 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 7 Č ŠK Dobruška 1252 Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 0
2008/2009 6 B ŠK Dobruška 1252 Komárková Tereza ŠK AD Jičín 0
2008/2009 5 B ŠK Dobruška 1252 Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 1
2008/2009 2 Č ŠK Dobruška 1252 Dostál Libor Panda Rychnov C 1250 ½
2008/2009 1 B ŠK Dobruška 1252 Hartman Vítek Panda Rychnov D 1250 0
2008/2009 5 Č ŠK Dobruška 1252 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou E 1490 0
2007/2008 11 B M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Horníček Pavel Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1595 0
2007/2008 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Borovec Ondřej ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2007/2008 9 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Lorenc Josef SK Žamberk 1371 0
2007/2008 7 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1250 0
2007/2008 6 B M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Pochobradský Libor 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 0
2007/2008 5 B M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Ševčík Radek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1345 1
2007/2008 4 B M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec "B" 1411 0
2007/2008 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Válek Vladislav ŠŠ Desko Liberec "A" 1640 0
2007/2008 2 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Tolar Martin TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1000 0
2007/2008 1 B M-Team Jiskra Jaroměř 1252 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 0
2007/2008 10 B ŠK Dobruška 1252 Divíšek Václav Sokol Javornice 1391 0
2007/2008 8 B ŠK Dobruška 1252 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1538 0
2007/2008 7 Č ŠK Dobruška 1252 Tobiška Martin DDM Týniště nad Orlicí 0
2007/2008 6 B ŠK Dobruška 1252 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0
2007/2008 4 Č ŠK Dobruška 1252 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1560 0
2007/2008 2 Č ŠK Dobruška 1252 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou F ½
2007/2008 3 B ŠK Dobruška 1252 Šimerda Jan Panda Rychnov D 1100 1
2007/2008 2 Č ŠK Dobruška 1252 Kožúšek Daniel Panda Rychnov C 1250 0
2007/2008 1 Č ŠK Dobruška 1252 Patrný Ondřej DDM Týniště 1
2006/2007 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř Bendová Tereza ŠK Stráž pod Ralskem 0
2006/2007 9 B M-Team Jiskra Jaroměř Paulovič Michael Sokol Hradec Králové 1345 1
2006/2007 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1587 0
2006/2007 7 B M-Team Jiskra Jaroměř Sabolová Kristýna ŠK+DDM Vysoké Mýto 1530 0
2006/2007 6 B M-Team Jiskra Jaroměř Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1367 0
2006/2007 5 Č M-Team Jiskra Jaroměř Novák Jan ŠŠ Desko Liberec B 0
2006/2007 2 B M-Team Jiskra Jaroměř Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. 0