Hráč Augusta Jan

Augusta Jan

User Pic
Jméno: Augusta Jan
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1535
Elo mezinárodní: 0
ID: 15899
FIDE ID: 0
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 0
2011/2012 8 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 7 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 1
2011/2012 6 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1681 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1546 1
2011/2012 2 TJ Sokol Vrchoviny B 1497 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2010/2011 5 Sokol Vrchoviny B 1513 Divíšek Václav Sokol Javornice 1378 0
2010/2011 4 Sokol Vrchoviny B 1513 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1645 0
2010/2011 3 Sokol Vrchoviny B 1513 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 0
2010/2011 1 Sokol Vrchoviny B 1513 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Labík Jaroslav DDM Kostelec n.O. 1688 0
2009/2010 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2009/2010 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Kysilko Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1412 0
2009/2010 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Cvejn Jaroslav TJ Spartak RK A 1707 1
2009/2010 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1706 0
2009/2010 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 0
2009/2010 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. 1651 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1398 0
2009/2010 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1544 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1421 0
2008/2009 11 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0
2008/2009 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1788 0
2008/2009 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Doubrava Pavel Slavia Hradec Králové D 1659 1
2008/2009 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Benešová Karina DDM Kostelec n. Orl. A 1554 0
2008/2009 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 0
2008/2009 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1420 1
2008/2009 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice A 1454 0
2008/2009 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1563 Franc Martin František TJ Hronov A 1751 0
2007/2008 11 Sokol Vrchoviny A 1574 Španko Pavel Masporex TJ Náchod D 1470 ½
2007/2008 9 Sokol Vrchoviny A 1574 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 0
2007/2008 8 Sokol Vrchoviny A 1574 Kouba Václav DDM Třebechovice n. Or. A 1250 1
2007/2008 7 Sokol Vrchoviny A 1574 Franc Martin František TJ Hronov B 1750 0
2007/2008 6 Sokol Vrchoviny A 1574 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1839 ½
2007/2008 1 Sokol Vrchoviny A 1574 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 0
2007/2008 9 Sokol Vrchoviny B 1574 Kvasničák Karel Vinona TJ Náchod E 1856 0
2007/2008 8 Sokol Vrchoviny B 1574 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř C 1434 ½
2007/2008 7 Sokol Vrchoviny B 1574 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 1
2007/2008 6 Sokol Vrchoviny B 1574 Škoda Pavel Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 0
2007/2008 5 Sokol Vrchoviny B 1574 Miler Jan Slovan Broumov B 1893 0
2007/2008 4 Sokol Vrchoviny B 1574 Králíček Petr Kuna TJ Náchod F 1290 1
2007/2008 3 Sokol Vrchoviny B 1574 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1679 ½
2007/2008 2 Sokol Vrchoviny B 1574 Novák Pavel TJ Hronov C 1624 1
2007/2008 1 Sokol Vrchoviny B 1574 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov C 1
2005/2006 11 Sokol Vrchoviny B 1573 Babka Milan Duha TJ Náchod F 0
2005/2006 10 Sokol Vrchoviny B 1573 Lavička Jiří Sokol Josi Červený Kostelec ½
2005/2006 9 Sokol Vrchoviny B 1573 Jungwirth Stanislav TJ Spartak Police n.M. 1663 ½
2005/2006 8 Sokol Vrchoviny B 1573 Matyska Jan Spůra Orel Červený Kostelec 1267 1
2005/2006 7 Sokol Vrchoviny B 1573 Kvasničák Karel Kuna TJ Náchod E 1832 0
2005/2006 6 Sokol Vrchoviny B 1573 Kulhánek František TJ Slovan Masporex Broumov B 1457 ½
2005/2006 5 Sokol Vrchoviny B 1573 Vágner Patrik TJ Hronov C 1689 ½
2005/2006 4 Sokol Vrchoviny B 1573 Novák Pavel TJ Hronov B 1651 0
2005/2006 2 Sokol Vrchoviny B 1573 Borůvka Jaroslav Sokol Vrchoviny A 1709 1
2005/2006 1 Sokol Vrchoviny B 1573 Škoda Pavel Vinona TJ Náchod D 1798 0
2004/2005 9 Sokol Vrchoviny B Miler Jan Spartak Police n.M ½
2004/2005 8 Sokol Vrchoviny B Kulhánek František Slovan Broumov B 0
2004/2005 7 Sokol Vrchoviny B Pultar Petr Niki TJ Náchod 0
2004/2005 6 Sokol Vrchoviny B Králíček Petr Duha TJ Náchod 1
2004/2005 5 Sokol Vrchoviny B Kysilko Jaroslav Orel Č. Kostelec 1794 0
2004/2005 4 Sokol Vrchoviny B Novák Jiří Jiskra Č.Skalice B ½
2004/2005 3 Sokol Vrchoviny B Balcar Jaroslav Vinona TJ Náchod 0
2004/2005 2 Sokol Vrchoviny B Vančák Milan Kuna TJ Náchod 0
2004/2005 1 Sokol Vrchoviny B Soukal Jiří TJ Hronov B 1619 ½