Hráč Borůvka Jiří

Borůvka Jiří

User Pic
Jméno: Borůvka Jiří
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1762
Elo mezinárodní: 1755
ID: 8618
FIDE ID: 380164
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1337 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Rousek Rudolf PŠ TJ Náchod C 0 0 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Křeček Karel ŠK Česká Skalice 1444 1471 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1525 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1590 1616 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1758 Grulich Jaroslav PŠ TJ Náchod D 0 1162 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1776 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1508 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1755 1776 Zaňka Jaroslav PŠ TJ Náchod D 1663 1595 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1765 1776 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec B 1653 1652 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1782 1782 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1711 1652 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1782 1782 Čelka Jozef PŠ TJ Náchod C 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 Niki TJ Náchod B 1765 1776 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1580 1493 ½ soutěž
2018/2019 2 Niki TJ Náchod B 1782 1782 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK A 1170 1273 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1790 1792 Šolín Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1584 1630 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1791 1792 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1356 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1782 1792 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1644 1512 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1782 1792 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1791 1792 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1667 1643 ½ soutěž
2017/2018 8 PŠ TJ Náchod C 1790 1792 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1646 1689 ½ soutěž
2017/2018 7 PŠ TJ Náchod C 1791 1792 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1776 1745 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Kuru Jakub Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice B 1782 1791 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 1 soutěž
2015/2016 10 NIKI TJ Náchod B 1793 1789 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 ½ soutěž
2015/2016 8 NIKI TJ Náchod B 1793 1789 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 1 soutěž
2015/2016 6 NIKI TJ Náchod B 1793 1789 Malák Petr ŠK Lípa C 1291 1373 1 soutěž
2015/2016 1 NIKI TJ Náchod B 1793 1789 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1689 1684 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Linek Tomáš Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Šlesingr Vilém ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1610 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Ringel Jiří Slovan Broumov "B" 1898 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1607 1586 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Vrchoviny 1784 Molendzki Tomasz TJ Hronov "B" 1829 1825 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Žitný Dominik ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1784 1818 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Vrchoviny 1712 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1868 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1563 1703 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Vrchoviny B 1704 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1493 1 soutěž
2012/2013 11 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Zahradník Tomáš ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Koza Misha ŠK LÍPA C 1905 1889 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1 soutěž
2012/2013 4 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 0 soutěž
2012/2013 3 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Krupička Vojtěch TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Kožúšek Slavomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Kocián Johan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Ďuroška Ivo Sokol Javornice 1000 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Pokorný Aleš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1663 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1250 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1320 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1705 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1712 1653 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Rejl Radek SK HSM Trutnov B 1432 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem C 1100 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Králíček Petr KUNA TJ Náchod D 1291 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1419 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Volhejn Jaromír Sokol JOSI Červený Kostelec B 1591 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1527 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Toman Radek Lokomotiva Trutnov B 1620 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1703 Matiko Jan TJ Tatran Hostinné 1469 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov B 1475 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Kánský Josef KUNA TJ Náchod D 1798 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Volhejn Jaromír Sokol JOSI Červený Kostelec B 1580 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Beneš Miloslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1487 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov C 1565 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Prouza Rudolf DUHA TJ Náchod E 1384 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Holan Karel ŠK HSM Trutnov B 1504 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Vrchoviny B 1762 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1505 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Hojný Zdeněk Sokol Jukov ČK A 1367 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Plachetka Milan TJ Spartak RK A 1666 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RK C 1659 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1799 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Burdilák Milan Sněžka TJ Náchod B 1819 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1800 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1580 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Vrchoviny A 1762 Janecký Jiří Slovan Broumov B 1749 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1682 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Kutal Lukáš Slavia Hradec Králové D 1696 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Široký Robert Jiskra Jaroměř B 1566 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Papáček Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1834 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1388 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Vrchoviny A 1776 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1566 1 soutěž
2007/2008 11 Sokol Vrchoviny A 1798 Král Zdeněk Masporex TJ Náchod D 1303 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Vrchoviny A 1798 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Vrchoviny A 1798 Rybář Josef Sokol Hradec Králové A 1622 ½ soutěž
2007/2008 8 Sokol Vrchoviny A 1798 Baťka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1632 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Vrchoviny A 1798 Duch Robert TJ Hronov B 1856 0 soutěž
2007/2008 6 Sokol Vrchoviny A 1798 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1722 ½ soutěž
2007/2008 5 Sokol Vrchoviny A 1798 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1465 ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Vrchoviny A 1798 Karasz Jiří SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1730 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Vrchoviny A 1798 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1682 1 soutěž
2007/2008 2 Sokol Vrchoviny A 1798 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1614 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Vrchoviny A 1794 Basaraba Ivan TJ Hronov C 1349 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Vrchoviny A 1794 Vodňanský Jan Slovan Masporex Broumov B 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Vrchoviny A 1794 Kysilko Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec 1432 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Vrchoviny A 1794 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1576 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Vrchoviny A 1794 Strakatý Tomáš Orel Spůra Červený Kostelec 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Vrchoviny A 1794 Kovalčík Josef Sokol Vrchoviny B ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Vrchoviny A 1794 Kuchár Milan Vinona TJ Náchod D 1669 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Vrchoviny A 1794 Bihari Martin Spartak Police n. Met. 1 soutěž
2005/2006 11 Sokol Vrchoviny A 1781 Hofman Tomáš TJ Slovan Masporex Broumov B 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Vrchoviny A 1781 Čáp Jaroslav TJ Hronov C 1793 1 soutěž
2005/2006 9 Sokol Vrchoviny A 1781 Novák Pavel TJ Hronov B 1651 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Vrchoviny A 1781 Strakatý Tomáš Spůra Orel Červený Kostelec 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Vrchoviny A 1781 Burdilák Milan Vinona TJ Náchod D 1666 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Vrchoviny A 1781 Balcar Jiří Duha TJ Náchod F 1254 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Vrchoviny A 1781 Volhejn Jaromír Sokol Josi Červený Kostelec 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Vrchoviny A 1781 Obst Josef TJ Spartak Police n.M. 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Vrchoviny A 1781 Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B 1 soutěž
2005/2006 1 Sokol Vrchoviny A 1781 Vančák Milan Kuna TJ Náchod E 1582 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Vrchoviny B Peroutka Ivo Slovan Broumov B ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Vrchoviny B Dusbaba Petr Niki TJ Náchod ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Vrchoviny B Král Zdeněk Duha TJ Náchod 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Vrchoviny B 1802 Brát Libor Orel Č. Kostelec 1 soutěž
2004/2005 4 Sokol Vrchoviny B Velecký Vladimír Jiskra Č.Skalice B ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Vrchoviny B Hejzlar Zdeněk Vinona TJ Náchod 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Vrchoviny B Zaňka Jaroslav Kuna TJ Náchod 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Vrchoviny B 1802 Vágner Patrik TJ Hronov B 1668 ½ soutěž