Hráč Světinský Vladimír

Světinský Vladimír

User Pic
Jméno: Světinský Vladimír
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1384
Elo mezinárodní: 1354
ID: 28951
FIDE ID: 338591
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 ŠK Červený Kostelec B 1354 1405 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 0
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec B 1354 1405 Borůvka Petr ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1574 1607 0
2017/2018 1 ŠK Červený Kostelec B 1372 1419 Špaček Vojtěch PŠ TJ Náchod D 0 0 1
2017/2018 9 ŠK Červený Kostelec A 1354 1405 Štolba Petr DDM Kostelec n. Orl. A 0 1347 0
2016/2017 5 ŠK Červený Kostelec 1409 1428 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 0
2016/2017 3 ŠK Červený Kostelec 1409 1428 Pelc Miroslav TJ Hronov B 1705 ½
2015/2016 11 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1409 1428 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1574 1610 0
2015/2016 5 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1409 1428 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1012 1
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1409 1428 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 1
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1409 1428 Netresta Jáchym T.J. Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 7 Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1392 1406 Kupka Tomáš TJ Sokol Vrchoviny 1401 ½
2014/2015 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1392 1406 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 ½
2014/2015 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1392 1406 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř C 1100 1
2013/2014 7 TJ Sokol Červený Kostelec B 1392 1415 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1283 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Červený Kostelec B 1392 1415 Matiko Jan TJ Tatran Hostinné 1465 0
2012/2013 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1417 1428 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1267 1
2012/2013 1 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1417 1428 Sedláček Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1354 1
2011/2012 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1402 Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1492 0
2011/2012 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1402 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice B 1000 1
2011/2012 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1402 SK HSM Trutnov 1
2011/2012 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1402 KUNA TJ Náchod D 1
2011/2012 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1402 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1000 1
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1402 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1833 0
2010/2011 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1402 Andrejs Jakub TJ Dvůr Králové nad Labem C 1000 1
2010/2011 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1402 Kebort František KUNA TJ Náchod D 1286 ½
2010/2011 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1402 Urban Alan Lokomotiva Trutnov C 1275 1
2010/2011 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1402 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1488 0
2010/2011 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1402 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov B 1610 0
2009/2010 10 Sokol Jukov ČK A 1436 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1580 0
2009/2010 6 Sokol Jukov ČK A 1436 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2009/2010 3 Sokol Jukov ČK A 1436 Ševčík Radek Panda Veolia ARTCO RK C 1492 0
2009/2010 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1436 Kebort František DUHA TJ Náchod E 1256 1
2009/2010 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1436 Krabáč Dušan ŠK HSM Trutnov B 1
2009/2010 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1436 Ducháč Radek TJ Sokol Vrchoviny B 1
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1436 Španko Pavel KUNA TJ Náchod D 1514 0
2008/2009 9 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1328 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod D 1409 1
2008/2009 8 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1328 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1454 0
2008/2009 3 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1328 Miler Jan Spartak Police nad Metují 1683 0
2008/2009 1 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1328 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1371 0
2008/2009 10 Sokol Červený Kostelec A 1328 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1586 0
2008/2009 7 Sokol Červený Kostelec A 1328 Karasz Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1731 0
2008/2009 4 Sokol Červený Kostelec A 1328 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1799 0
2007/2008 9 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Miler Jan Slovan Broumov B 1893 0
2007/2008 8 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod F 1424 ½
2007/2008 7 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1574 0
2007/2008 6 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Novák Pavel TJ Hronov C 1484 0
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov C 0
2007/2008 4 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Burdilák Milan Vinona TJ Náchod E 1699 0
2007/2008 3 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Rain Jan Jiskra Jaroměř C 1322 0
2007/2008 1 Sokol Josi Červený Kostelec B 1295 Škoda Pavel Sokol Josi Červený Kostelec A 1797 0
2006/2007 9 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Langerová Anna Slovan Masporex Broumov B 0
2006/2007 8 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Borůvka Vladimír Sokol Vrchoviny B 1679 0
2006/2007 6 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Zástava Ladislav Vinona TJ Náchod D 1635 0
2006/2007 5 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Král Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1293 0
2006/2007 4 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Hubka Oldřich Spartak Police n. Met. 1544 0
2006/2007 3 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1
2006/2007 1 Sokol Josi Červený Kostelec 1314 Kaválek Ludvík Orel Spůra Červený Kostelec 1386 1
2005/2006 10 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Ducháč Radek Sokol Vrchoviny B 0
2005/2006 9 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Zástava Ladislav Kuna TJ Náchod E 1654 0
2005/2006 7 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Čáp Jaroslav TJ Hronov C 1793 0
2005/2006 6 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Soukal Jiří TJ Hronov B 1624 1
2005/2006 4 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1667 0
2005/2006 3 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Cerha Petr Vinona TJ Náchod D 1774 0
2005/2006 2 Sokol Josi Červený Kostelec 1304 Prouza Rudolf Duha TJ Náchod F ½
2004/2005 9 Orel Č. Kostelec Jakl Jaroslav Niki TJ Náchod 0
2004/2005 8 Orel Č. Kostelec Král Zdeněk Duha TJ Náchod 0
2004/2005 7 Orel Č. Kostelec Škoda Pavel Vinona TJ Náchod 0
2004/2005 6 Orel Č. Kostelec Lenfeld Miloslav Jiskra Č.Skalice B 0
2004/2005 4 Orel Č. Kostelec Kuchár Milan Kuna TJ Náchod 0
2004/2005 3 Orel Č. Kostelec Duch Robert TJ Hronov B 0
2004/2005 2 Orel Č. Kostelec Hubka Oldřich Spartak Police n.M ½
2004/2005 1 Orel Č. Kostelec Hejcman Marek Slovan Broumov B 1