Hráč Kysilko Jaroslav

Kysilko Jaroslav

User Pic
Jméno: Kysilko Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1448
Elo mezinárodní: 1414
ID: 28952
FIDE ID: 330531
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1473 Košek Tomáš DUHA TJ Náchod F 1000 1
2012/2013 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1473 Fišer Jan KUNA TJ Náchod E 1000 0
2012/2013 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1473 Černý David TJ Hronov B 1100 0
2012/2013 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1473 Braun Jan Lokomotiva Trutnov D 1329 ½
2012/2013 7 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1488 1473 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 0
2012/2013 5 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1488 1473 Lesk Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 ½
2012/2013 4 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1488 1473 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 ½
2011/2012 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov C 1561 0
2011/2012 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1736 0
2011/2012 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 Kosař Matěj Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 0
2011/2012 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí C 1576 0
2011/2012 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 Král Zdeněk DUHA TJ Náchod E 1541 1556 ½
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1443 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1752 0
2010/2011 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1443 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1634 0
2010/2011 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1825 0
2010/2011 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Holan Karel SK HSM Trutnov B 1513 ½
2010/2011 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem C 1100 1
2010/2011 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1614 0
2010/2011 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1917 0
2010/2011 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice B 1746 0
2010/2011 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1772 0
2009/2010 11 Sokol Jukov ČK A 1412 Mařák David DDM Třebechovice p. O. 1391 1
2009/2010 9 Sokol Jukov ČK A 1412 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1421 0
2009/2010 8 Sokol Jukov ČK A 1412 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1544 1
2009/2010 6 Sokol Jukov ČK A 1412 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1675 0
2009/2010 5 Sokol Jukov ČK A 1412 Kožúšek Daniel DDM Kostelec n.O. 1494 0
2009/2010 2 Sokol Jukov ČK A 1412 Molendzki Tomasz TJ Hronov B ½
2009/2010 1 Sokol Jukov ČK A 1412 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 ½
2009/2010 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Prouza Rudolf DUHA TJ Náchod E 1384 ½
2009/2010 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Klossovski Jan ŠK HSM Trutnov B 1448 0
2009/2010 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1570 ½
2009/2010 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1507 ½
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Urban Alan Lokomotiva Trutnov B 1261 1
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Cerha Petr KUNA TJ Náchod D 1729 0
2009/2010 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Beneš Miloslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1487 ½
2009/2010 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1412 Lokomotiva Trutnov C 1
2008/2009 9 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Cerha Petr Kuna TJ Náchod D 1742 0
2008/2009 8 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice B 1390 ½
2008/2009 7 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Gogela Jan TJ Hronov B 1868 0
2008/2009 6 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov B 1553 ½
2008/2009 4 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Duch Robert TJ Hronov C 1865 0
2008/2009 3 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Hyhlan Jaroslav Spartak Police nad Metují 1846 0
2008/2009 2 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1397 ½
2008/2009 1 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny B 1405 ½
2008/2009 6 Sokol Červený Kostelec A 1418 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1388 0
2008/2009 1 Sokol Červený Kostelec A 1418 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1788 0
2007/2008 9 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2067 0
2007/2008 8 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Palkovský Tomáš Kuna TJ Náchod F 1
2007/2008 7 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B 1
2007/2008 6 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Novák Pavel TJ Hronov C 1624 1
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov C 1671 0
2007/2008 4 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Kvasničák Karel Vinona TJ Náchod E 1856 ½
2007/2008 3 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř C 1434 0
2007/2008 2 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1679 ½
2007/2008 1 Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 Kuru Martin Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 0
2006/2007 9 Sokol Josi Červený Kostelec 1432 Ptáček Jakub Slovan Masporex Broumov B 1
2006/2007 7 Sokol Josi Červený Kostelec 1432 Borůvka Jiří Sokol Vrchoviny A 1794 0
2006/2007 6 Sokol Josi Červený Kostelec 1432 Kuchař Leoš Vinona TJ Náchod D 0
2006/2007 5 Sokol Josi Červený Kostelec 1432 Králíček Petr Kuna TJ Náchod E 1286 ½
2006/2007 4 Sokol Josi Červený Kostelec 1432 Bihari Martin Spartak Police n. Met. 1
2005/2006 9 Sokol Josi Červený Kostelec 1794 Dusbaba Petr Kuna TJ Náchod E 1925 0
2005/2006 7 Sokol Josi Červený Kostelec 1794 Duch Robert TJ Hronov C 1650 0
2005/2006 1 Sokol Josi Červený Kostelec 1794 Matyska Jan Spůra Orel Červený Kostelec 1267 0
2004/2005 9 Orel Č. Kostelec Horniaková Dagmar Niki TJ Náchod 0
2004/2005 8 Orel Č. Kostelec Babka Milan Duha TJ Náchod 0
2004/2005 6 Orel Č. Kostelec Velecký Vladimír Jiskra Č.Skalice B ½
2004/2005 5 Orel Č. Kostelec 1794 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1
2004/2005 4 Orel Č. Kostelec Vančák Milan Kuna TJ Náchod ½
2004/2005 3 Orel Č. Kostelec Novák Pavel TJ Hronov B ½
2004/2005 2 Orel Č. Kostelec Pasker Milan Spartak Police n.M 0
2004/2005 1 Orel Č. Kostelec 1794 Kulhánek František Slovan Broumov B 1450 ½
2003/2004 9 Řevnice A 1794 Štefany Jan ALVA Příbram C 1634 0
2003/2004 8 Řevnice A 1794 Šinágl Martin ŠK Liteň 1477 1
2003/2004 7 Řevnice A 1794 Šurnický Milan KDJS Sedlčany A 1818 ½
2003/2004 5 Řevnice A 1794 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1875 0
2003/2004 4 Řevnice A 1794 Jurčovský Zdeněk ALVA Příbram D 1621 1
2003/2004 3 Řevnice A 1794 Pelikán Tomáš SOU Příbram A 1854 0
2003/2004 1 Řevnice A 1794 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 1