Hráč Havrda Josef

Havrda Josef

User Pic
Jméno: Havrda Josef
Oddíl: Šachový klub Česká Skalice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1771
Elo mezinárodní: 1766
ID: 1942
FIDE ID: 369608
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Česká Skalice 1766 1794 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 ½
2018/2019 9 ŠK Česká Skalice 1766 1794 Dušánek Michal Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1507 ½
2018/2019 6 ŠK Česká Skalice 1766 1794 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1779 1781 0
2018/2019 5 ŠK Česká Skalice 1766 1794 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1615 1590 ½
2018/2019 3 ŠK Česká Skalice 1766 1794 Skalák Aleš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1739 ½
2016/2017 11 ŠK Česká Skalice 1812 1797 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 0
2016/2017 9 ŠK Česká Skalice 1812 1797 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2016/2017 7 ŠK Česká Skalice 1812 1797 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1857 1897 1
2016/2017 5 ŠK Česká Skalice 1812 1797 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1825 1828 0
2015/2016 10 TJ Jiskra Česká Skalice 1812 1797 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1706 1717 ½
2015/2016 9 TJ Jiskra Česká Skalice 1812 1797 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1655 1669 1
2015/2016 7 TJ Jiskra Česká Skalice 1812 1797 Lédr František DDM Kostelec nad Orlicí A 1505 1
2015/2016 5 TJ Jiskra Česká Skalice 1812 1797 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1838 1822 1
2014/2015 10 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 0
2014/2015 7 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 ½
2014/2015 6 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1940 1915 ½
2014/2015 5 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 ½
2014/2015 3 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 1
2014/2015 2 Jiskra Česká Skalice 1773 1807 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 1
2013/2014 11 Jiskra Česká Skalice 1756 1797 TJ Slavia Hradec Králové C 1
2013/2014 8 Jiskra Česká Skalice 1756 1797 Hepnar David PŠ TJ Náchod C 1813 1805 1
2013/2014 6 Jiskra Česká Skalice 1756 1797 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 1
2013/2014 4 Jiskra Česká Skalice 1756 1797 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1418 1
2012/2013 11 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 Musil Stanislav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1643 1763 ½
2012/2013 9 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 Drašnarová Marta P.Š. TJ NÁCHOD D 1850 0
2012/2013 6 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 1
2012/2013 3 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 ½
2012/2013 1 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 ½
2011/2012 11 ČESKÁ SKALICE A 1807 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1739 1689 ½
2011/2012 9 ČESKÁ SKALICE A 1807 Jungwirth Stanislav SLOVAN BROUMOV B 1693 ½
2011/2012 8 ČESKÁ SKALICE A 1807 Zikmund Jaroslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 0
2011/2012 7 ČESKÁ SKALICE A 1807 Šolín Václav TŘEBECHOVICE B 1652 1
2011/2012 6 ČESKÁ SKALICE A 1807 Drašnarová Marta NIKI TJ NÁCHOD C 1863 ½
2011/2012 4 ČESKÁ SKALICE A 1807 Krupička Vojtěch SPARTAK RYCHNOV A 1838 ½
2011/2012 3 ČESKÁ SKALICE A 1807 Szablewski Krzysztof TJ HRONOV B 1709 1742 ½
2011/2012 2 ČESKÁ SKALICE A 1807 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 ½
2011/2012 1 ČESKÁ SKALICE A 1807 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 ½
2010/2011 11 Jiskra Česká Skalice 1825 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 0
2010/2011 9 Jiskra Česká Skalice 1825 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1547 ½
2010/2011 8 Jiskra Česká Skalice 1825 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 ½
2010/2011 7 Jiskra Česká Skalice 1825 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 ½
2010/2011 6 Jiskra Česká Skalice 1825 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1776 ½
2010/2011 5 Jiskra Česká Skalice 1825 Volf Michal ŠK Polymar Lípa D 1734 ½
2010/2011 4 Jiskra Česká Skalice 1825 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 1
2010/2011 3 Jiskra Česká Skalice 1825 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 ½
2010/2011 2 Jiskra Česká Skalice 1825 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 0
2010/2011 1 Jiskra Česká Skalice 1825 Franc Martin František TJ Hronov B 1748 1
2009/2010 11 Jiskra Česká Skalice 1837 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 ½
2009/2010 10 Jiskra Česká Skalice 1837 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1429 ½
2009/2010 9 Jiskra Česká Skalice 1837 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 ½
2009/2010 8 Jiskra Česká Skalice 1837 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2009/2010 7 Jiskra Česká Skalice 1837 Bernard Roman Sokol Jukov ČK A 1678 1
2009/2010 6 Jiskra Česká Skalice 1837 Krejcar Pavel TJ Spartak RK A 1806 ½
2009/2010 5 Jiskra Česká Skalice 1837 Šubrt Petr Panda Veolia ARTCO RK C 1750 0
2009/2010 4 Jiskra Česká Skalice 1837 Michel Ladislav TJ Hronov B 1908 0
2009/2010 3 Jiskra Česká Skalice 1837 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2009/2010 2 Jiskra Česká Skalice 1837 Mareš Ilja DDM Třebechovice p. O. 1860 1
2009/2010 1 Jiskra Česká Skalice 1837 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1844 1
2008/2009 11 Jiskra Česká Skalice A 1825 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 10 Jiskra Česká Skalice A 1825 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 1
2008/2009 9 Jiskra Česká Skalice A 1825 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 ½
2008/2009 8 Jiskra Česká Skalice A 1825 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 ½
2008/2009 7 Jiskra Česká Skalice A 1825 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 1
2008/2009 6 Jiskra Česká Skalice A 1825 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 ½
2008/2009 5 Jiskra Česká Skalice A 1825 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1758 1
2008/2009 4 Jiskra Česká Skalice A 1825 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 1
2008/2009 2 Jiskra Česká Skalice A 1825 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 ½
2008/2009 1 Jiskra Česká Skalice A 1825 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 0
2007/2008 11 Jiskra Česká Skalice 1810 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 ½
2007/2008 10 Jiskra Česká Skalice 1810 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 1
2007/2008 8 Jiskra Česká Skalice 1810 Zástava Ladislav Masporex TJ Náchod D 1630 1
2007/2008 7 Jiskra Česká Skalice 1810 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 0
2007/2008 6 Jiskra Česká Skalice 1810 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 ½
2007/2008 5 Jiskra Česká Skalice 1810 Slavík Libor DDM Třebechovice n. Or. A 1869 1
2007/2008 3 Jiskra Česká Skalice 1810 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 ½
2007/2008 2 Jiskra Česká Skalice 1810 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 1 Jiskra Česká Skalice 1810 Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1365 1
2006/2007 11 Jiskra Česká Skalice A 1816 Šubrt Petr Panda Rychnov n. Kněž. C 1757 ½
2006/2007 10 Jiskra Česká Skalice A 1816 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2128 0
2006/2007 8 Jiskra Česká Skalice A 1816 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 0
2006/2007 7 Jiskra Česká Skalice A 1816 Fuchs František TJ Hronov B 2073 0
2006/2007 6 Jiskra Česká Skalice A 1816 Čechura Petr Maspork TJ Náchod B 2174 0
2006/2007 4 Jiskra Česká Skalice A 1816 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1968 0
2006/2007 3 Jiskra Česká Skalice A 1816 Dvořák David ŠK Lípa B 1798 ½
2006/2007 1 Jiskra Česká Skalice A 1816 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1891 1
2005/2006 11 Jiskra Česká Skalice A 1819 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 1
2005/2006 9 Jiskra Česká Skalice A 1819 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 0
2005/2006 8 Jiskra Česká Skalice A 1819 Gonsior Evžen ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 0
2005/2006 7 Jiskra Česká Skalice A 1819 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 ½
2005/2006 6 Jiskra Česká Skalice A 1819 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1945 1
2005/2006 5 Jiskra Česká Skalice A 1819 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 0
2005/2006 4 Jiskra Česká Skalice A 1819 Žižka Jan Niki TJ Náchod 1827 ½
2005/2006 3 Jiskra Česká Skalice A 1819 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1741 ½
2005/2006 2 Jiskra Česká Skalice A 1819 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 0
2005/2006 1 Jiskra Česká Skalice A 1819 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 0