Hráč Kótka Tomáš

Kótka Tomáš

User Pic
Jméno: Kótka Tomáš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1533
Elo mezinárodní: 0
ID: 34026
FIDE ID: 370894
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 F 0 1548 Bartošová Hana KŠ Říčany 1925 E 1675 1642 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 0 1548 Sochor Martin Sokol Kolín B 1859 1876 0
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 0 1548 Teska Jan Sparta Kutná Hora B 0 1455 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1531 Novotný Jiří TJ SOKOL Struhařov A 0 1310 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1531 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1550 1487 ½
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1535 Kuba Milan Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1535 Novotný Jiří TJ Sokol Struhařov A 0 1310 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1535 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 ½
2017/2018 8 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1535 Dudková Josefína Jawa Brodce C 0 1182 ½
2017/2018 5 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1535 Křížek Kryštof Spartak Vlašim C 1485 1487 1
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1528 Spartak Vlašim D 1
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1528 Kůra Filip ŠK Pravonín 1018 1
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1528 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 1245 1
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1528 Roubíček Milan Sokol Postupice 1369 1
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1488 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. E 1807 1816 0
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1488 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk B 1572 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1488 Křepelka Petr Sokol Sendražice A 1675 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1741 1700 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 Vašák Martin Jawa Brodce C 1630 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1441 ½
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1472 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 Innemann František Sokol Postupice 1884 1863 1
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk E 1250 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice C 1783 0
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice B 1424 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Jíša Luboš Kostelec nad Č./lesy C 1625 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1780 1791 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav B 1000 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1482 Žigmund David DDM Sokol Nymburk C 1534 ½
2012/2013 9 Klub šachistů 1925 Říčany G 1457 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1250 ½
2012/2013 8 Klub šachistů 1925 Říčany G 1457 Němeček Václav Slavoj Čáslav B 1
2012/2013 6 Klub šachistů 1925 Říčany G 1457 Krausová Soňa Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1000 0
2012/2013 4 Klub šachistů 1925 Říčany G 1457 Bug Vojtěch ŠK Kostelec n. Č. l. C 1000 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1459 Zvára Filip ŠK Pravonín 1450 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1459 Sokol Český Brod B 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1459 Jiřík Petr TJ Sokol Benešov 1582 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1459 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1465 1
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1459 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1478 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1250 1
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany F 1483 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1798 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1483 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1483 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1816 0
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1483 Malá Anna BIOMEDICA Říčany D 1683 0
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany F 1483 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 0
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany F 1483 Smolka Josef JAWA Brodce B 1908 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1483 Král Pavel TJ Sokol Benešov 1697 0
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany F 1483 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1502 1
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany F 1483 Šembera Milan BIOMEDICA Říčany E 1670 0
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1405 1
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelakovice A 1
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Valtr Tomáš TJ JOLY Lysá n/L. F 1927 0
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1473 1
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Kubečka Jakub DDM Nymburk A 1252 1
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Štegl Petr TJ Sokol Pečky C 1801 0
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1581 1
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany G 1413 Bug Julius ŠK Kostelec n / ČL C 1495 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1413 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1408 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany E 1413 Pech Hynek Sokol Kolín C 1800 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany E 1413 Malá Anna Biomedica Říčany F 1487 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany F JAWA Brodce B 1
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov A 1400 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany F Vejvoda Jindřich Sokol Kolín C 1512 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany F Malý Dušan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1644 1