Hráč Kasík Miroslav

Kasík Miroslav

User Pic
Jméno: Kasík Miroslav
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1729
Elo mezinárodní: 1734
ID: 3014
FIDE ID: 322091
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Sokol Plzeň - Letná A 1734 1729 ŠAKAL Kozolupy 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Košutka z.s. B 1734 1720 Čečil Pavel TJ Lokomotiva Plzeň B 1881 1859 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Košutka z.s. B 1734 1720 ŠK Přeštice B 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Košutka z.s. B 1730 1720 Vlk Michal HeřNýř A 1748 1801 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Košutka z.s. B 1730 1725 Weininger Jan Sokol Domažlice B 0 1317 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Tachov A 1730 1720 Čečil Pavel Loko A 1881 1859 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Tachov A 1736 1725 Nový Jan ŠK Přeštice A 1474 1532 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Tachov 1741 1771 Skála Jan ŠAKAL Kozolupy B 1540 1577 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Tachov 1780 1767 Václavík Václav TJ Košutka A 1980 1930 ½ soutěž
2018/2019 9 Union 1736 1771 Křenek Antonín Přeštice B 0 1472 1 soutěž
2018/2019 7 Union 1741 1771 Podhorec Petr HeřNýř C 0 1538 ½ soutěž
2018/2019 1 Union 1780 1767 Kopčil Jakub Petřín C 0 1186 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Plzeň Košutka z.s. B 1736 1771 Kalista Karel TJ Lokomotiva Plzeň B 1736 1730 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Plzeň Košutka z.s. B 1785 1771 Hrdina Petr ŠK Garde Kaznějov A 0 1593 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Plzeň Košutka z.s. B 1780 1767 Syrovátka Čeněk SŠK HeřNýř B 1826 1667 ½ soutěž
2017/2018 5 Kaznějov 1775 1767 Janouš Marek ŠK 64 B 1339 1560 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1781 1767 Kuneš Josef TJ Sokol Postřekov 0 1695 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1775 1767 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy B 1684 1780 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1781 1767 Václavík Václav TJ Plzeň Košutka B 1973 1943 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1781 1767 Herčík Josef SK Petřín Plzeň B 1875 1880 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1781 1767 Kastl Josef HeřNýř A 1819 1810 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1781 1767 Kalista Karel TJ Lokomotiva Plzeň B 1807 1783 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Plzeň Letná A 1781 1767 Hladík Pavel TJ Košutka A 1921 1963 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Plzeň Letná A 1781 1767 Herčík Josef SK Petřín 1875 1880 ½ soutěž
2017/2018 1 Sokol Plzeň Letná A 1768 1762 Decker Vladimír SK Kdyně 1762 1762 ½ soutěž
2016/2017 7 Sokol Plzeň "Letná" - A 1768 1751 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1817 1748 ½ soutěž
2016/2017 6 Sokol Plzeň "Letná" - A 1768 1751 Vrána Petr ŠK Kdyně 1948 1933 ½ soutěž
2016/2017 4 Sokol Plzeň "Letná" - A 1768 1751 Daněk Václav Loko Plzeň - A 1927 1937 ½ soutěž
2016/2017 2 Sokol Plzeň "Letná" - A 1768 1751 Hrdlica Pavel Šachklub Sokol Klatovy A 1912 1941 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Kapolka Štefan ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1495 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Mareška Daniel ŠK Dvorec A 1691 1691 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Hudousek Vladimír ŠK Tachov B 1671 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Nechutný Michal SK Petřín Plzeň B 1567 1616 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Vašíček Tomáš Sokol Domažlice B 1807 1807 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Brauner František TJ Plzeň Košutka z.s. C 1578 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Sova Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1747 1759 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Sokol Plzeň - Letná B 1768 1751 Řezníček Martin TJ Sokol Postřekov A 1440 1 soutěž
2016/2017 9 Loko C 1768 1751 Kaňka Jindřich Košutka E 1443 1 soutěž
2015/2016 2 Union 1768 1751 Krisman Ondřej HeřNýř C 1608 1635 1 soutěž
2015/2016 1 Union 1768 1751 Česal Václav Dvorec B 1523 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Bečvář Miroslav ŠK Tachov A 1817 1748 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Blažek Vladimír ŠK Přeštice A 1763 1761 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 1807 1807 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Nechutný Michal TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1567 1616 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Moravec Vlastimil Kšice 1672 1711 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 Svoboda Jaroslav ŠK Kdyně 1728 1886 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Hořický Kamil TJ Plzeň Košutka B 1776 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Blažek Vladimír ŠK Přeštice B 1763 1761 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Lorenc David ŠK 64 Plzeň A 1730 1774 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Teplík Jan ŠK DDM Planá 1401 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Nechutný Michal TJ ZČE Plzeň B 1567 1616 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Šimek Jiří ŠK HeřNýř B 1755 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Sova Zdeněk Šachklub Klatovy B 1747 1759 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec A 1620 1647 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Nebehaj Ondřej Sokol Domažlice B 1729 1723 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Plzeň Letná B 1768 1751 Kalista Karel Loko Plzeň B 1856 1843 ½ soutěž
2014/2015 11 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2057 2026 0 soutěž
2014/2015 9 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Čečil Pavel Loko Plzeň A 1933 1951 ½ soutěž
2014/2015 8 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Vácha Jaroslav Kšice A 1947 1952 0 soutěž
2014/2015 7 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Černý Václav TJ Sokol Domažlice A 2020 2001 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1942 1901 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Kohout Josef Loko Plzeň B 1713 0 soutěž
2014/2015 3 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Kadeřávek Jan Košutka A 2106 2100 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Král Petr SŠK HeřNýř A 1911 1928 0 soutěž
2014/2015 1 Sokol Plzeň - Letná B 1801 1759 Louda Jaroslav ŠK Přeštice A 1000 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Košutka Plzeň C 1801 1759 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1885 1933 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Košutka Plzeň C 1801 1759 Maleček Jiří ŠK Líně B 1929 1917 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Plzeň-Letná 1801 1759 Pesr Jaromír ŠK Holdia DP Praha 2042 2047 0 soutěž
2013/2014 6 Kšice A 1859 1809 Pelikán David TJ Dynamo ZČE Plzeň 1950 1944 0 soutěž
2013/2014 5 Kšice A 1859 1809 Mundil Jindřich Plzeň - Letná B 1907 1891 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Košutka Plzeň C 1859 1809 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1939 1911 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Košutka Plzeň C 1859 1809 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř B 1953 1946 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Košutka Plzeň C 1859 1809 Baumruk Josef ŠK Přeštice B 2013 1993 0 soutěž
2012/2013 6 Košutka A 1880 1843 Palková Hana Sokol Plzeň 1 B 1969 1946 0 soutěž
2012/2013 4 Košutka A 1880 1843 Daněk Václav Loko Plzeň A 1953 1931 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Košutka Plzeň D 1880 1843 Buldra Josef ŠK Líně C 2000 1956 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Košutka Plzeň D 1880 1843 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1944 1925 ½ soutěž
2011/2012 5 Košutka A 1891 1854 Klíma Miloslav Sokol Plzeň - Letná B 1993 0 soutěž
2011/2012 4 Košutka A 1891 1854 Faglic Vladimír Kšice A 1912 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Košutka Plzeň C 1891 1854 Eretová Jana Šachklub Sokol Klatovy C 2102 2082 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Košutka Plzeň C 1891 1854 Kuba Stanislav ŠK Kdyně 2245 2194 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Košutka Plzeň C 1878 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1922 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Košutka Plzeň C 1878 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1896 0 soutěž
2010/2011 3 Košutka A 1878 Kotěšovec Daniel Sokol Plzeň - Letná B 1478 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Košutka B 1877 Mareška Daniel Slavoj Dvorec A 1602 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Košutka B 1877 Brát Karel Union Plzeň 1475 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Košutka B 1877 Paleček Jindřich Šakal Kozolupy B 1891 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 1877 Kovář Václav Slavoj Dvorec "B" 1703 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 1877 Dvořák Miloslav TJ Dynamo ZČE "C" 1764 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 1877 Soukup Karel Rokycany 1554 1 soutěž
2007/2008 8 Košutka 1887 Kříž Daniel HeřNýř 1890 ½ soutěž
2007/2008 6 Košutka 1887 Čekan Petr Letná B 1987 1 soutěž
2007/2008 4 Košutka 1887 Šmiřák Miroslav ZČE Plzeň 1787 ½ soutěž
2006/2007 7 Klatovy C 1877 Hořický Kamil Košutka B 1749 ½ soutěž
2006/2007 4 Klatovy C 1877 Štich Milan Líně C 1742 ½ soutěž
2006/2007 9 Košutka 1877 Štaif Martin Letná B 1994 ½ soutěž
2006/2007 7 Košutka 1877 Jakl Zdeněk Tachov 1419 1 soutěž
2006/2007 1 Košutka 1877 Pokorný Jiří Líně 1895 ½ soutěž
2005/2006 9 Košutka B 1936 Klesa Josef Klatovy D 1279 1 soutěž
2005/2006 7 Košutka B 1936 Rudlof Jan Postřekov A 1682 1 soutěž
2005/2006 4 Košutka B 1936 Dražský Roman Domažlice D 1587 ½ soutěž
2005/2006 3 Košutka B 1936 Domažlice C 1 soutěž
2005/2006 1 Košutka B 1936 Bambas František Kdyně 1670 1 soutěž
2005/2006 10 Klatovy B 1936 Sokol Plzeň I D 1 soutěž
2005/2006 8 Klatovy B 1936 Randa Miroslav Líně A 2120 0 soutěž
2005/2006 6 Klatovy B 1936 Sysel Jaroslav Přeštice A 1897 1 soutěž
2005/2006 3 Klatovy B 1936 Vitouš Václav Líně B 1603 1 soutěž
2005/2006 2 Klatovy B 1936 Chloupek Jaroslav Domažlice B 1732 ½ soutěž
2005/2006 1 Klatovy B 1936 Šmiřák Miroslav ZČE Plzeň 1733 ½ soutěž
2005/2006 10 Klatovy B 1936 Sokol Plzeň I D 1 soutěž
2005/2006 8 Klatovy B 1936 Randa Miroslav Líně A 2120 0 soutěž
2005/2006 6 Klatovy B 1936 Sysel Jaroslav Preštice A 1897 1 soutěž
2005/2006 3 Klatovy B 1936 Vitouš Václav Líně B 1603 1 soutěž
2005/2006 2 Klatovy B 1936 Chloupek Jaroslav Domažlice B 1732 ½ soutěž
2005/2006 1 Klatovy B 1936 Šmiřák Miroslav ZČE Plzeň 1733 ½ soutěž
2004/2005 9 Plzeň Košutka 1925 Burda Otto Plzeň Sokol I D 1944 ½ soutěž
2004/2005 8 Plzeň Košutka 1925 Daněk Václav Plzeň Loko B 1978 ½ soutěž
2004/2005 6 Plzeň Košutka 1925 Kajla Štefan Líně ŠK D ½ soutěž
2004/2005 5 Plzeň Košutka 1925 Faglic Vladimír Kšice B ½ soutěž
2004/2005 4 Plzeň Košutka 1925 Kříž Luboš Kšice A 2056 0 soutěž
2004/2005 3 Plzeň Košutka 1925 Kovařík Josef Líně ŠK C 1809 1 soutěž
2004/2005 5 Letná B 1925 Sýkora Marek Šakal Kozolupy 1903 0 soutěž
2004/2005 3 Letná B 1925 Hipp Pavel Domažlice B 1780 ½ soutěž
2003/2004 9 Plzeň Košutka 1850 Dvořák Miloslav Plzeň ZČE 1774 1 soutěž
2003/2004 8 Plzeň Košutka 1850 Čečil Pavel Plzeň Loko B 2034 ½ soutěž
2003/2004 7 Plzeň Košutka 1850 Hrdlička Jan Plzeň Union B 1578 1 soutěž
2003/2004 5 Plzeň Košutka 1850 Háva Jaroslav Líně ŠK D 1830 0 soutěž
2003/2004 3 Plzeň Košutka 1850 Šimůnek Filip Plzeň Sokol I D 1807 1 soutěž
2003/2004 2 Plzeň Košutka 1850 Rožánek Miloslav Kšice 1683 1 soutěž
2003/2004 1 Plzeň Košutka 1850 Vaněk Jiří Heřmanova Huť 1678 ½ soutěž
2003/2004 7 Letná B 1850 Nový Jan Přeštice B 1655 0 soutěž
2003/2004 3 Letná B 1850 Kašpar Jaroslav Spálené Poříčí 1818 ½ soutěž
2003/2004 2 Letná B 1850 Husák Antonín Tachov 1964 0 soutěž
2003/2004 1 Letná B 1850 Kříž Daniel Union Plzeň 1747 1 soutěž