Hráč Zícha Radoslav

Zícha Radoslav

User Pic
Jméno: Zícha Radoslav
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1449
Elo mezinárodní: 0
ID: 28124
FIDE ID: 0
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov B 0 1448 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1657 1598 0
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov B 0 1448 Mottl Michal KŠ Tietz F 0 1596 ½
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov B 0 1448 Heinrich František TJ Jiskra Aš 0 1887 0
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov A 0 1448 Tegda Jindřich KŠ Tietz Karlovy Vary D 1392 1237 ½
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov 0 1401 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1576 1571 1
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov 0 1401 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 ½
2017/2018 7 ŠK Spartak CHodov B 0 1401 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1757 1782 ½
2017/2018 5 ŠK Spartak CHodov B 0 1401 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 0 1334 1
2017/2018 3 ŠK Spartak CHodov B 0 1401 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1662 1690 1
2017/2018 1 ŠK Spartak CHodov B 0 1401 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role B 1636 1651 ½
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov C 1386 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz F 1497 1551 ½
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov C 1386 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1435 ½
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov C 1386 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1394 1394 ½
2015/2016 1 ŠK Spartak Chodov C 1386 Macht Dominik ŠK Valdštejn Cheb C 1000 1
2015/2016 11 ŠK Spartak Chodov B 1386 Irovský Adam KŠ Tietz Karlovy Vary D 1194 1
2015/2016 10 ŠK Spartak Chodov B 1386 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1628 0
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov C 1386 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1283 1
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov C 1386 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 1000 1
2015/2016 1 ŠK Spartak Chodov C 1386 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1753 ½
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov B 1400 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1000 1
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov B 1400 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov B 1400 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO B 1534 1538 0
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov B 1400 Kasal Radek Baník Habartov B 1725 1725 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov B 1400 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 0
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov B 1400 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš A 1660 0
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov C 1392 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 ½
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov C 1392 Kaválek Jiří TJ Ostrov B 1447 ½
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov B 1394 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1658 1543 ½
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov B 1394 Krejnický Martin Karlovarský šachklub E 1250 1
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov B 1394 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín B 1424 0
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov 1394 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov B 1746 1717 ½
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov 1394 Želechovský Petr TJ Ostrov 1527 0
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov 1394 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1844 0
2011/2012 7 Spartak Chodov B 1372 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO D 1250 1
2011/2012 6 Spartak Chodov B 1372 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1651 1
2011/2012 5 Spartak Chodov B 1372 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1000 ½
2011/2012 4 Spartak Chodov B 1372 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 3 Spartak Chodov B 1372 Tauber Jiří ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2011/2012 2 Spartak Chodov B 1372 Čabala Tadeáš Spartak Chodov C 1100 1
2011/2012 1 Spartak Chodov B 1372 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb 1463 1
2011/2012 7 Spartak Chodov 1372 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1506 ½
2011/2012 2 Spartak Chodov 1372 Kasal Radek Baník Habartov B 1614 0
2010/2011 2 Spartak Chodov 1376 Latislav Milan TJ Ostrov 1621 ½
2010/2011 7 Spartak Chodov B 1376 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1100 1
2010/2011 5 Spartak Chodov B 1376 Rosendorf Oldřich TJ Baník Hexion Sokolov D 1481 0
2010/2011 3 Spartak Chodov B 1376 Randák Richard ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2010/2011 2 Spartak Chodov B 1376 Čabala Tadeáš Spartak Chodov C 1100 1
2010/2011 1 Spartak Chodov B 1376 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 0
2009/2010 7 TJ Spartak Chodov B 1365 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1
2009/2010 6 TJ Spartak Chodov B 1365 Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín A 1539 0
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov B 1365 Nagy Antonín TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov B 1365 Škoda Adam TJ Sokol Teplá 1651 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Chodov B 1365 Harašta Ivan TJ Spartak Chodov C 1100 1
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov B 1365 Cibulka Václav Lokomotiva Cheb B 1703 0
2009/2010 11 Spartak Chodov 1365 Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary C ½
2009/2010 9 Spartak Chodov 1365 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1767 1
2009/2010 8 Spartak Chodov 1365 ŠK Mariánské Lázně 1
2009/2010 6 Spartak Chodov 1365 Hloušek Milan Baník Hexion Sokolov B 1670 0
2009/2010 5 Spartak Chodov 1365 Koliáš Filip Baník Hexion Sokolov C 1288 0
2008/2009 11 TJ Spartak Chodov 1333 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov C 1733 ½
2008/2009 9 TJ Spartak Chodov 1333 Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary B ½
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov 1333 Holubová Lenka ŠK Karlovy Vary C 1
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov 1333 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1547 1
2008/2009 9 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary "D" 1250 ½
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Rosendorf Oldřich Baník Hexion Sokolov "D" 1483 1
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín "A" 1
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Čornyj Milan TJ Ostrov "B" 1487 0
2008/2009 4 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Pošta Ladislav Karlovarský šachklub Tietz "D" 1000 1
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Cibulka Václav TJ Lokomotiva Cheb "B" 1708 ½
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín "B" 1
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov "B" 1333 Stuška Jan TJ Spartak Chodov "C" 1
2007/2008 11 TJ Spartak Chodov 1319 Louman Zdeněk TJ Jiskra Aš ½
2007/2008 7 Spartak Chodov B 1319 Toka Miroslav TJ Čechie Dalovice ½
2007/2008 6 Spartak Chodov B 1319 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1000 1
2007/2008 5 Spartak Chodov B 1319 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary D 1544 ½
2007/2008 4 Spartak Chodov B 1319 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov D 1528 ½
2007/2008 3 Spartak Chodov B 1319 Střela Petr TJ Tašovice B ½
2007/2008 2 Spartak Chodov B 1319 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1
2007/2008 1 Spartak Chodov B 1319 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1
2006/2007 11 Sp.Chodov B 1307 Dušek Jaroslav Jiskra Aš 0
2006/2007 9 Sp.Chodov B 1307 Maláč Pavel Ol.Hroznětín B 2021 1
2006/2007 7 Sp.Chodov B 1307 Růžičková Helena ŠK Draci D 1522 ½
2006/2007 6 Sp.Chodov B 1307 Hrabě Petr Sokol Teplá 2142 0
2006/2007 5 Sp.Chodov B 1307 Stehlík Jan BCH Sokolov D 1497 0
2006/2007 4 Sp.Chodov B 1307 Slabý Pavel Čechie Dalovice 1401 ½
2006/2007 3 Sp.Chodov B 1307 Košťálek Bohumil Ol.Hroznětín A 0
2006/2007 2 Sp.Chodov B 1307 Vávra David Sp.Chodov A 1532 ½
2006/2007 1 Sp.Chodov B 1307 Jagulák Michal Baník Habartov C 1
2005/2006 5 Spartak Chodov B 1305 Koliáš Filip BCH Sokolov D ½
2005/2006 4 Spartak Chodov B 1305 Rosendorf Oldřich BCH Sokolov C 1490 ½
2005/2006 3 Spartak Chodov B 1305 Jagulak Michal Baník Habartov C 1
2005/2006 2 Spartak Chodov B 1305 Jacko Pavel Global Sokolov B 1601 0
2005/2006 1 Spartak Chodov B 1305 Dušek Tomáš TJ Jiskra Aš 0
2004/2005 7 Sp.Chodov B Krejčí Tomáš Jiskra As 1676 0
2004/2005 5 Sp.Chodov B Hladký Petr Global Sokolov B 1648 ½
2004/2005 4 Sp.Chodov B Bartoš Miroslav Banik Eastman D 1
2004/2005 3 Sp.Chodov B Klíma Bohumil B.Habartov C 1000 ½
2004/2005 11 Spartak Chodov Kolář Daniel Spartak Ústí n.L. 1424 0
2004/2005 10 Spartak Chodov Lamser Adam Bohemians Praha 0
2004/2005 9 Spartak Chodov Žamboch Jiří Easy Engl.Kralupy 1425 1
2004/2005 8 Spartak Chodov Jakubíček Tomáš Desko Liberec C 1394 0
2004/2005 7 Spartak Chodov Klementová Zuzana Desko Liberec B 1468 0
2004/2005 6 Spartak Chodov Kužvart Jan DDM Karlovy Vary ½
2004/2005 5 Spartak Chodov Barannikov Jaroslav Lokomotiva Most A 1575 ½
2004/2005 4 Spartak Chodov Derner Adam Lokomotiva Most B 1
2004/2005 3 Spartak Chodov Bělský Kamil Sokol Buštěhrad 1
2004/2005 2 Spartak Chodov Čermák Petr ŠK Kladno 1555 0
2004/2005 1 Spartak Chodov Stránský Vojtěch Bonex Teplice ½