Hráč Onderek Alexandr

Onderek Alexandr

User Pic
Jméno: Onderek Alexandr
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 0
ID: 14593
FIDE ID: 0
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 1731 Křikava Václav TJ Sokol Chotěbuz 1666 1
2009/2010 8 Slavoj Český Těšín 1746 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1777 ½
2009/2010 7 Slavoj Český Těšín 1746 Randliszek Pavel Jakl Karviná C 1813 ½
2009/2010 6 Slavoj Český Těšín 1746 Barcuch Radek OS Rychvald B 1847 0
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 1746 Polák Radim Viktorie Bohumín 1899 0
2009/2010 4 Slavoj Český Těšín 1746 Pisarek Marcin Slavia Orlová E 1250 ½
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 1746 Wertheim Adolf Slovan Havířov B 1723 ½
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 1746 Kála František Slovan Havířov C 1446 ½
2008/2009 9 Slavoj Český Těšín 1748 Crha Břetislav OS Rychvald B 1809 0
2008/2009 8 Slavoj Český Těšín 1748 Wiercioch Szymon Slovan Havířov C 1
2008/2009 7 Slavoj Český Těšín 1748 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín B 1000 ½
2008/2009 6 Slavoj Český Těšín 1784 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1635 1
2008/2009 5 Slavoj Český Těšín 1748 Melzer Petr Slovan Havířov B 1712 ½
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 1748 Krůl Lukáš Slavia Orlová D 1742 ½
2008/2009 1 Slavoj Český Těšín 1748 Sojčák Bohuš Sokol Chotěbuz 1000 1
2007/2008 9 Slavoj Český Těšín Šíma Aleš Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 8 Slavoj Český Těšín Hričko Martin Slovan Havířov B 0
2007/2008 7 Slavoj Český Těšín Barteček Ladislav 0S Rychvald B ½
2007/2008 6 Slavoj Český Těšín Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 0
2007/2008 5 Slavoj Český Těšín Kloza Jaroslav Jakl Karviná C ½
2007/2008 3 Slavoj Český Těšín Ptošek Jan Slavia Orlová D 0
2007/2008 2 Slavoj Český Těšín Langner Ladislav Slavia Havířov B 0
2006/2007 11 Slavoj Český Těšín 1786 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1892 ½
2006/2007 10 Slavoj Český Těšín 1786 Siwek Antonín Slovan Havířov 1815 ½
2006/2007 9 Slavoj Český Těšín 1786 Mareš Petr Baník Havířov D 1913 0
2006/2007 8 Slavoj Český Těšín 1786 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1891 0
2006/2007 7 Slavoj Český Těšín 1786 Kloza Jaroslav Inter Petrovice B 1900 1
2006/2007 6 Slavoj Český Těšín 1786 Jabůrek Rostislav OS Rychvald B 1728 ½
2006/2007 5 Slavoj Český Těšín 1786 Olešňan Ervín Jakl Karviná D 1554 ½
2006/2007 4 Slavoj Český Těšín 1786 Filip Hubert Jakl Karviná C 1862 ½
2006/2007 3 Slavoj Český Těšín 1786 Wanot Aleš Slavia Orlová D 1918 0
2006/2007 2 Slavoj Český Těšín 1786 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1674 ½
2006/2007 1 Slavoj Český Těšín 1786 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1717 ½
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 1756 Kyjonka Radomír ŠK Inter Petrovice B 1705 0
2005/2006 8 Slavoj Český Těšín 1766 Bukový Josef Baník Havířov D 0
2005/2006 7 Slavoj Český Těšín 1756 Hečko Aleš Baník Havířov E 1672 ½
2005/2006 6 Slavoj Český Těšín 1756 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1775 ½
2005/2006 5 Slavoj Český Těšín 1756 Krampol Vladimír SK Stonava B 1778 ½
2005/2006 4 Slavoj Český Těšín 1756 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1564 ½
2005/2006 3 Slavoj Český Těšín 1756 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1749 ½
2005/2006 2 Slavoj Český Těšín 1756 Šperlín Stanislav Viktoria Bohumín B 1678 1
2005/2006 1 Slavoj Český Těšín 1756 Broda Michal Jakl Karviná C 1649 ½
2004/2005 11 Slavoj Český Těšín 1766 Protivínský Jindřich Baník Havířov E 1825 ½
2004/2005 10 Slavoj Český Těšín 1766 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1767 ½
2004/2005 9 Slavoj Český Těšín 1766 Bajger Jindřich Vikt.Bohumín B 1843 1
2004/2005 8 Slavoj Český Těšín 1766 Jabůrek Rostislav OS Rychvald C 1788 ½
2004/2005 7 Slavoj Český Těšín 1766 Brezík Petr OS Rychvald B 1807 0
2004/2005 6 Slavoj Český Těšín 1766 Ondika Roman Slavia Orlová D 1951 ½
2004/2005 5 Slavoj Český Těšín 1766 Kniezková Jitka Baník Havířov D 1729 ½
2004/2005 4 Slavoj Český Těšín 1766 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná C 1665 1
2004/2005 3 Slavoj Český Těšín 1766 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1935 0
2004/2005 1 Slavoj Český Těšín 1766 Novotný Vilém Slavie Havířov B 1783 0
2003/2004 11 Slavoj Český Těšín 1707 Vymazal Jan Sokol Těrlicko 0
2003/2004 10 Slavoj Český Těšín 1707 Srba Antonín OS Rychvald B 1729 1
2003/2004 9 Slavoj Český Těšín 1707 Barteček Ladislav OS Rychvald A 1875 0
2003/2004 8 Slavoj Český Těšín 1707 Fojtů Jiří Jakl Karviná D ½
2003/2004 7 Slavoj Český Těšín 1707 Šperlín Stanislav Viktorie Bohumín B 1705 ½
2003/2004 6 Slavoj Český Těšín 1707 Fus Ervín Baník Havířov E 0
2003/2004 2 Slavoj Český Těšín 1707 Makeš Jindřich Baník Havířov D 1