Hráč Odstrčil Lukáš

Odstrčil Lukáš

User Pic
Jméno: Odstrčil Lukáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1433
Elo mezinárodní: 1482
ID: 39241
FIDE ID: 382914
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1487 1432 Miklosz Michael TJ Ostrava 1410 1457 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1487 1432 Kohut Pavel TJ Lokomotiva Krnov 1479 1521 0
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1629 1601 0
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1356 1367 ½
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 0
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1561 1648 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Šebena Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1282 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1572 1473 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 0
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 0
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1302 0
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 0
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Očko Dominik Interchess FM 1610 1580 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Bierská Adéla TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Richter Rudolf ŠK Kuřim "B" 1076 1193 ½
2015/2016 1 Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 ½
2014/2015 8 Beskydská šachová škola "G" 1527 1388 Klimek Jan TJ Bystřice 1600 ½
2014/2015 6 Beskydská šachová škola "G" 1527 1388 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1642 1737 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola "G" 1527 1388 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1769 ½
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "G" 1527 1388 Frank Adam Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 0
2014/2015 7 Beskydská šachová škola FM B 1527 1388 Karlík Jáchym Sokol Hošťálková 1193 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola FM B 1527 1388 Lapčík Roman ŠK Staré Město "B" 1071 1