Hráč Charvát Václav

Charvát Václav

User Pic
Jméno: Charvát Václav
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1709
Elo mezinárodní: 1741
ID: 11498
FIDE ID: 344524
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Lípa "E" 1741 1709 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové "B" 1554 1519 1
2018/2019 1 B Šachový klub Lípa C 1741 1709 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1684 1625 0
2017/2018 9 B ŠK Lípa "E" 1703 1661 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1597 1582 0
2017/2018 8 Č ŠK Lípa "E" 1703 1661 Kuta Jiří ŠK Ortex "B" 1679 1628 ½
2017/2018 6 Č ŠK Lípa "E" 1703 1661 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice "C" 1703 1677 ½
2017/2018 5 Č ŠK Lípa "E" 1703 1661 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové "B" 1578 1582 ½
2017/2018 4 B ŠK Lípa "E" 1703 1661 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 1
2017/2018 3 Č ŠK Lípa "E" 1703 1661 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 1
2017/2018 2 B ŠK Lípa "E" 1703 1661 Pražák Dominik Sokol Dubenec 0 0 1
2017/2018 11 Č Šachový klub Lípa C 1702 1661 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 ½
2017/2018 10 B Šachový klub Lípa C 1703 1661 Schovánek Karel Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 ½
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1703 1661 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1714 1720 ½
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1703 1661 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1713 1708 ½
2017/2018 5 B Šachový klub Lípa C 1703 1661 Boura Matěj TJ Jiskra Nový Bydžov 0 1351 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1703 1661 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1325 1328 1
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 1703 1661 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1668 1717 0
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1703 1661 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1733 1702 ½
2017/2018 1 B Šachový klub Lípa C 1727 1678 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009 1667 1666 0
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1743 1679 Suchý Ludvík Panda Rychnov n. Kn. B 1250 1
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1743 1679 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 1
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1743 1679 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1622 1579 1
2016/2017 4 B ŠK Lípa C 1743 1679 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1686 1590 ½
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1743 1679 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 ½
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 1743 1679 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1669 1665 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 1743 1679 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1422 1
2015/2016 9 Č ŠK Lípa D 1743 1679 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 1
2015/2016 8 B ŠK Lípa D 1743 1679 Bílek Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1714 1697 1
2015/2016 7 Č ŠK Lípa D 1743 1679 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1721 1737 1
2015/2016 6 B ŠK Lípa D 1743 1679 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1794 1738 1
2015/2016 5 Č ŠK Lípa D 1743 1679 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 0
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 1743 1679 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1785 1755 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa D 1743 1679 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1662 1721 ½
2015/2016 2 Č ŠK Lípa D 1743 1679 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1814 1822 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa "E" 1743 1679 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1904 1905 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa "E" 1743 1679 Kožešník Petr TJ Sokol Dubenec 1515 1
2015/2016 7 Č ŠK Lípa "E" 1743 1679 Dolenský Milan TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 0
2015/2016 4 Č ŠK Lípa "E" 1743 1679 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 1
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1743 1679 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 0
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 1743 1679 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem 1742 1768 ½
2014/2015 7 B ŠK Lípa E 1667 1660 Faltýnek David TJ Sokol Hradec Králové D 1100 1
2014/2015 6 Č ŠK Lípa E 1667 1660 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1523 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa E 1667 1660 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1450 1476 0
2014/2015 4 Č ŠK Lípa E 1667 1660 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1661 1668 0
2014/2015 3 B ŠK Lípa E 1667 1660 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1630 1496 ½
2014/2015 1 Č ŠK Lípa E 1667 1660 Pražák Patrik ŠK Lípa D 1000 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 1667 1660 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1772 1739 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 1667 1660 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov 1368 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa C 1667 1660 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1615 1600 ½
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 1667 1660 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1668 0
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1667 1660 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1736 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1667 1660 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1722 1690 1
2013/2014 9 Č ŠK Lípa D 1688 1678 Pražák Pavel ŠK Lípa F 1856 1811 0
2013/2014 8 B ŠK Lípa D 1688 1678 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1849 1838 1
2013/2014 7 Č ŠK Lípa D 1688 1678 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1795 1807 0
2013/2014 6 B ŠK Lípa D 1688 1678 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1647 1631 0
2013/2014 4 Č ŠK Lípa D 1688 1678 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 0
2013/2014 3 B ŠK Lípa D 1688 1678 Dubský Josef Sokol Dubenec 1318 1
2013/2014 2 Č ŠK Lípa D 1688 1678 Vacek Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 ½
2013/2014 1 B ŠK Lípa D 1688 1678 Portych Václav ŠK Lípa E 1803 1816 ½
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1688 1678 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1805 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1688 1678 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 0
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 1688 1678 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 0
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1688 1678 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 0
2013/2014 2 Č ŠK Lípa C 1688 1678 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1669 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1688 1678 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí 1587 1
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Bernard Roman SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 1
2012/2013 9 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Hovad Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1696 1593 0
2012/2013 8 Č ŠK LÍPA C 1665 1678 Král Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1559 1537 1
2012/2013 7 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Hekele Karel JISKRA JAROMĚŘ B 1000 1
2012/2013 6 Č ŠK LÍPA C 1665 1678 Drašnar Lukáš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1100 1
2012/2013 5 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Štolba Oldřich DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1692 1520 1
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 1665 1678 Lesk Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 0
2012/2013 3 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1
2012/2013 1 B ŠK LÍPA C 1665 1678 Žitná Aneta DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1548 1385 1
2012/2013 9 Č ŠK Lípa E 1665 1678 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1899 1854 0
2012/2013 8 B ŠK Lípa E 1665 1678 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 0
2012/2013 7 B ŠK Lípa E 1665 1678 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1708 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa E 1665 1678 Široký Robert Sokol Dubenec 1559 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa E 1665 1678 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1816 1866 0
2012/2013 4 Č ŠK Lípa E 1665 1678 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1775 0
2012/2013 3 B ŠK Lípa E 1665 1678 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa F 1250 1
2012/2013 2 Č ŠK Lípa E 1665 1678 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa E 1665 1678 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice C 1848 1894 1
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 1762 1724 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 10 Č ŠK Lípa C 1762 1724 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1000 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 1762 1724 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov 1288 ½
2011/2012 8 Č ŠK Lípa C 1762 1724 Kabelka Ondřej TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 0
2011/2012 7 Č ŠK Lípa C 1762 1724 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1702 0
2011/2012 6 B ŠK Lípa C 1762 1724 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 0
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 1762 1724 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1727 1
2011/2012 4 B ŠK Lípa C 1762 1724 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1662 ½
2011/2012 2 B ŠK Lípa C 1762 1724 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1792 1771 0
2011/2012 9 B SK Lipa E 1762 1724 Rybář Josef Sokol HK B 1605 1
2011/2012 7 Č SK Lipa E 1762 1724 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta C HK 1290 0
2011/2012 6 B SK Lipa E 1762 1724 Baťka Josef Nový Bydžov B 1673 1620 1
2011/2012 5 Č SK Lipa E 1762 1724 Kožešník Petr Dubenec 1574 1
2011/2012 4 B SK Lipa E 1762 1724 Staněk Petr Jaroměř C 1812 1
2011/2012 3 Č SK Lipa E 1762 1724 Dousek Otakar Horice C 1782 1788 ½
2011/2012 2 B SK Lipa E 1762 1724 Kuta Jiří ŠK Ortex-Reta B HK 1664 0
2011/2012 1 Č SK Lipa E 1762 1724 Vacek Jaroslav Slavia HK E 1707 1677 ½
2010/2011 9 B ŠK Lípa E 1650 Petr Pavel Sokol Hradec Králové B 1576 ½
2010/2011 7 Č ŠK Lípa E 1650 Mařák David DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 1
2010/2011 6 B ŠK Lípa E 1650 Michl Zdeněk Jiskra Jaromer C 1592 ½
2010/2011 5 Č ŠK Lípa E 1650 Volf Milan Sokol Dubenec 1697 0
2010/2011 4 B ŠK Lípa E 1650 Chvátil Šimon ŠK Ortex Hradec Králové B 1385 0
2010/2011 3 Č ŠK Lípa E 1650 Langr Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1737 1
2010/2011 2 B ŠK Lípa E 1650 Sciranka Jan DDM Trebechovice pod Orebem B 1908 0
2010/2011 1 Č ŠK Lípa E 1650 Kapras Lukáš Jiskra Horice C 1592 ½
2010/2011 11 Č ŠK Lípa C 1650 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1541 1
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 1650 Vacek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1698 1
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 1650 Toman Radek TJ Loko Trutnov 1620 ½
2010/2011 7 Č ŠK Lípa C 1650 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1729 0
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 1650 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1380 ½
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 1650 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1822 ½
2010/2011 4 Č ŠK Lípa C 1650 Sklář Michael TJ Dvůr Králové nad Labem B 1000 1
2010/2011 1 B ŠK Lípa C 1650 Beneš Miloslav TJ Spartak Vrchlabí 1474 1
2009/2010 9 Č SK Lipa E 1600 Skybová Kateřina Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 1
2009/2010 8 B SK Lipa E 1600 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1562 1
2009/2010 6 B SK Lipa E 1600 Martinec Pavel Trebechovice B 1658 1
2009/2010 5 Č SK Lipa E 1600 Přibyl Michal Trebechovice C 1650 ½
2009/2010 4 B SK Lipa E 1600 Langr Jiří Slavia Hradec Kralove E 1726 0
2009/2010 3 Č SK Lipa E 1600 Militký Ladislav Ceska Skalice B 1410 1
2009/2010 2 B SK Lipa E 1600 Nosek Jiří Sokol Hradec Kralove B 1540 0
2009/2010 1 Č SK Lipa E 1600 Tsapanidis Vasilis SK Lipa D 1824 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1600 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1808 0
2009/2010 7 B ŠK Polymar Lípa C 1600 Vaňouček Pavel ŠK Jilemnice 1607 1
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1600 Kunc Milan TJ Loko Trutnov 1610 1
2009/2010 3 Č ŠK Polymar Lípa C 1600 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1608 1
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1600 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1742 1
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 1615 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 1615 Fiala Milan SK HSM Trutnov 1567 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1615 Malinský Martin TJ Loko Trutnov 1612 ½
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 1615 Žďánský Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1564 0
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 1615 Dvořák Radovan Šachový klub Lípa D 1564 ½
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 1591 Bensch Jan Baník Žacléř 1619 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa C 1591 Buchal Petr ORTEX RETA Hradec Králové 1407 1
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 1606 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1735 0
2006/2007 10 Č ŠK Lípa C 1606 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1517 0
2006/2007 9 B ŠK Lípa C 1606 Louda Miloslav SK policie Valdice 1452 1
2006/2007 8 Č ŠK Lípa C 1606 Müller Gerhard Baník Žacléř 1540 0
2006/2007 7 B ŠK Lípa C 1606 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov 1600 ½
2006/2007 6 Č ŠK Lípa C 1606 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1704 ½
2006/2007 5 B ŠK Lípa C 1606 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa C 1606 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1591 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 1606 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové E 1760 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa C 1606 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1710 0
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 1606 Smékal Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1615 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa D 1523 Vaníček Aleš Baník Žacléř 1728 0
2005/2006 10 B ŠK Lípa D 1523 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov 1596 1
2005/2006 9 B ŠK Lípa D 1523 Klecker Karel SK policie Valdice 1498 1
2005/2006 8 Č ŠK Lípa D 1523 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1366 1
2005/2006 7 B ŠK Lípa D 1523 Krejcar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1577 1
2005/2006 6 Č ŠK Lípa D 1523 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1739 1
2005/2006 5 B ŠK Lípa D 1523 Meduna Pavel TJ Lázně Bělohrad 1612 1
2005/2006 4 Č ŠK Lípa D 1523 Dobrev Marin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1564 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa D 1523 Matoulek Jiří TJ Nová Paka 1749 0
2005/2006 1 B ŠK Lípa D 1523 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín B 1435 0
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 1542 Vaníček Aleš Baník Žacléř 1751 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 1542 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1
2004/2005 9 Č ŠK Lípa C 1542 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 1542 Kroužek Bohuslav TJ Lázně Bělohrad 1823 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 1542 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov 1609 0
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 1542 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1610 1
2004/2005 5 B ŠK Lípa C 1542 Podlipný Martin ŠK AD Jičín B 1637 0
2004/2005 3 B ŠK Lípa C 1542 Duplinszki Jan TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa C 1542 Vaněk Jiří J.RMSK Nový Bydžov 1546 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 1542 Volman Václav TJ Lomnice n.P. 1725 0
2003/2004 11 B ŠK Lípa D 1466 Pelíšek Daniel TJ Dvůr Králové "B" 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa D 1466 Svoboda Jiří Tatran Hostinné 1605 ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa D 1466 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1272 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa D 1466 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1681 1
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 1466 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1729 0
2003/2004 2 B ŠK Lípa D 1466 Kulhánek Miroslav Lázně Bělohrad 1395 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 1466 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 0