Hráč Kučera Tomáš

Kučera Tomáš

User Pic
Jméno: Kučera Tomáš
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1433
Elo mezinárodní: 0
ID: 34053
FIDE ID: 361020
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 Novoborská šachová akademie 1436 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny D 1250 ½
2011/2012 10 Novoborská šachová akademie 1436 Kolomý Štěpán TJ a DDM Lanškroun 1535 0
2011/2012 9 Novoborská šachová akademie 1436 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1714 1778 0
2011/2012 8 Novoborská šachová akademie 1436 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1443 ½
2010/2011 7 Novoborská šachová akademie 1391 Bačkovský Stanislav TJ Spartak ČKD Žandov 1698 0
2010/2011 5 Novoborská šachová akademie 1391 Janata Michal Cvikováček 1000 1
2010/2011 3 Novoborská šachová akademie 1391 Krch Ladislav TJ Nové Město pod Smrkem 1702 0
2010/2011 2 Novoborská šachová akademie 1391 Jína Stanislav TJ Spartak ČKD Žandov 1604 1
2010/2011 11 1. Novoborský ŠK 1391 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1627 0
2010/2011 10 1. Novoborský ŠK 1391 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1660 ½
2010/2011 9 1. Novoborský ŠK 1391 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1790 ½
2010/2011 8 1. Novoborský ŠK 1391 Kolomý Štěpán ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1541 ½
2010/2011 7 1. Novoborský ŠK 1391 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 0
2010/2011 6 1. Novoborský ŠK 1391 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 5 1. Novoborský ŠK 1391 Kaftan Petr Sokol Praha-Kobylisy A 1655 0
2010/2011 4 1. Novoborský ŠK 1391 Novotná Barbora Desko Liberec C 1604 0
2010/2011 3 1. Novoborský ŠK 1391 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 0
2010/2011 2 1. Novoborský ŠK 1391 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1729 ½
2010/2011 1 1. Novoborský ŠK 1391 Tůma Tomáš Desko Liberec B 1518 1
2009/2010 6 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Carda Milan TJ Krásná Lípa "C" 1751 ½
2009/2010 5 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Bačkovský Rostislav Spartak Žandov 1437 1
2009/2010 4 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Kočí Vladimír TJ UD Hamr 1629 0
2009/2010 3 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa "C" 1639 1
2009/2010 2 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Bačkovský Stanislav Spartak Žandov 1676 0
2009/2010 1 ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 Weiss Luboš TJ UD Hamr 1621 0
2009/2010 6 Novoborská šachová akademie 1000 Vančura Daniel 2222 Polabiny "A" 1669 1