Hráč Gersenson Jesse

Gersenson Jesse

User Pic
Jméno: Gersenson Jesse
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1765
Elo mezinárodní: 1779
ID: 34439
FIDE ID: 344559
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 4 ŠK LÍPA C 1779 1761 Motloch Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1556 1
2011/2012 8 ŠK Lípa C 1824 1777 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1627 1627 0
2011/2012 7 ŠK Lípa C 1824 1777 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1691 0
2011/2012 5 ŠK Lípa C 1824 1777 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1783 ½
2011/2012 3 ŠK Lípa C 1824 1777 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1643 1658 0
2011/2012 1 ŠK Lípa C 1824 1777 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1530 ½
2011/2012 6 SK Lipa E 1824 1777 Pražák Matouš Nový Bydžov B 1804 1783 1
2011/2012 5 SK Lipa E 1824 1777 Kudr Roman Dubenec 1989 1946 ½
2011/2012 3 SK Lipa E 1824 1777 Štefan Jaroslav Horice C 1793 1822 0
2011/2012 2 SK Lipa E 1824 1777 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 1
2011/2012 1 SK Lipa E 1824 1777 Rozkovec Ludvík Slavia HK E 1749 1698 1
2010/2011 11 ŠK Lípa C 1750 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1814 ½
2010/2011 9 ŠK Lípa C 1750 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 0
2010/2011 8 ŠK Lípa C 1750 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1702 1
2010/2011 7 ŠK Lípa C 1750 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 1
2010/2011 4 ŠK Lípa C 1750 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 0
2010/2011 3 ŠK Lípa C 1750 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1553 ½
2010/2011 2 ŠK Lípa C 1750 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 1
2010/2011 1 ŠK Lípa C 1750 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí 1808 0
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 1750 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1815 0
2009/2010 9 SK Lipa E 1768 Chvatil Jiri Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1
2009/2010 8 SK Lipa E 1768 Široký Robert Sokol Dubenec 1569 1
2009/2010 6 SK Lipa E 1768 Žitný Dominik Trebechovice B 1601 1
2009/2010 4 SK Lipa E 1768 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Kralove E 1749 0
2009/2010 3 SK Lipa E 1768 Motloch Martin Ceska Skalice B 1460 0
2009/2010 2 SK Lipa E 1768 Petr Pavel Sokol Hradec Kralove B 1595 1
2009/2010 1 SK Lipa E 1768 Šretr Josef SK Lipa D 1759 0
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa C 1768 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1692 0
2009/2010 4 ŠK Polymar Lípa C 1768 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 0
2009/2010 2 ŠK Polymar Lípa C 1768 Kmiecik Emilia TJ Baník Žacléř 0
2009/2010 1 ŠK Polymar Lípa C 1768 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 ½
2008/2009 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1443 Dadok Daniel TJ Loko Trutnov 1397 0
2008/2009 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1443 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2006 0
2008/2009 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1443 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1443 Bensch Jan TJ Baník Žacléř 1609 1