Hráč Barvínek Milan

Barvínek Milan

User Pic
Jméno: Barvínek Milan
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1867
Elo mezinárodní: 1794
ID: 36565
FIDE ID: 349674
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Šachový klub Lípa C 1821 1867 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1593 1660 ½
2018/2019 2 Šachový klub Lípa C 1821 1867 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1909 1903 0
2018/2019 4 ŠK Lípa B 1794 1867 Kubeček Stanislav TJ Hronov 1709 1666 0
2017/2018 10 Šachový klub Lípa C 1841 1876 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 0
2017/2018 5 Šachový klub Lípa C 1841 1876 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1627 1606 1
2017/2018 3 Šachový klub Lípa C 1841 1876 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín C 1805 1853 1
2017/2018 1 Šachový klub Lípa C 1817 1871 Barták Pavel Šachový klub Sobotka 2009 1994 2005 0
2017/2018 6 ŠK Lípa B 1839 1876 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1867 1874 ½
2016/2017 9 ŠK Lípa C 1857 1897 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½
2016/2017 8 ŠK Lípa C 1857 1897 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 0
2016/2017 7 ŠK Lípa C 1857 1897 Havrda Josef ŠK Česká Skalice 1812 1797 0
2016/2017 5 ŠK Lípa C 1857 1897 Vít Milan ŠK Červený Kostelec 1000 ½
2016/2017 3 ŠK Lípa C 1857 1897 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2016/2017 2 ŠK Lípa C 1857 1897 Mařák David DDM Třebechovice p. O. B 1807 1719 1
2015/2016 11 ŠK Lípa D 1857 1897 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 1
2015/2016 10 ŠK Lípa D 1857 1897 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1386 1
2015/2016 9 ŠK Lípa D 1857 1897 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 1
2015/2016 8 ŠK Lípa D 1857 1897 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 ½
2015/2016 7 ŠK Lípa D 1857 1897 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 1
2015/2016 6 ŠK Lípa D 1857 1897 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1768 1793 ½
2015/2016 5 ŠK Lípa D 1857 1897 Gonsior Evžen ŠK ORTEX Hradec Králové 2324 2242 0
2015/2016 4 ŠK Lípa D 1857 1897 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 ½
2015/2016 3 ŠK Lípa D 1857 1897 Sajdl Jan ŠK AD Jičín E 1658 1601 1
2015/2016 2 ŠK Lípa D 1857 1897 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1765 1759 1
2014/2015 4 ŠK Lípa E 1578 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1693 1658 1
2014/2015 3 ŠK Lípa E 1578 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 1
2014/2015 2 ŠK Lípa E 1578 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1638 1647 ½
2014/2015 1 ŠK Lípa E 1578 Malák Petr ŠK Lípa D 1302 1183 0
2014/2015 2 ŠK Lípa C 1578 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 0
2013/2014 7 ŠK Lípa D 1596 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1678 1666 0
2013/2014 6 ŠK Lípa D 1596 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1552 1599 0
2013/2014 4 ŠK Lípa D 1596 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1746 1753 0
2013/2014 3 ŠK Lípa D 1596 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 1
2013/2014 1 ŠK Lípa D 1596 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1800 1813 ½
2013/2014 10 ŠK Lípa C 1596 Ježek Milan ŠK AD Jičín D 1534 ½
2013/2014 8 ŠK Lípa C 1596 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1673 0
2013/2014 2 ŠK Lípa C 1596 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1779 1765 0
2012/2013 5 ŠK LÍPA C 1556 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 1
2012/2013 9 ŠK Lípa E 1556 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 1
2012/2013 8 ŠK Lípa E 1556 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1658 1622 ½
2012/2013 6 ŠK Lípa E 1556 Dubský Josef Sokol Dubenec 1319 1
2012/2013 5 ŠK Lípa E 1556 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové B 1630 1
2012/2013 4 ŠK Lípa E 1556 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1723 1752 1
2012/2013 3 ŠK Lípa E 1556 Pražák Viktor ŠK Lípa F 1100 1
2012/2013 2 ŠK Lípa E 1556 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1595 0
2012/2013 1 ŠK Lípa E 1556 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½
2011/2012 4 ŠK Lípa C 1550 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1739 1
2011/2012 2 ŠK Lípa C 1550 Volf Michal ŠK Lípa D 1744 1717 0
2011/2012 9 SK Lipa E 1550 Nosek Jiří Sokol HK B 1706 1668 0
2011/2012 4 SK Lipa E 1550 Růžičková Radka Jaroměř C 1848 0
2011/2012 3 SK Lipa E 1550 Šafařík Kamil Horice C 1627 1627 1
2011/2012 2 SK Lipa E 1550 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta B HK 1643 1658 ½
2011/2012 1 SK Lipa E 1550 Walter Jaroslav Slavia HK E 1625 0
2010/2011 9 ŠK Lípa E 1493 Zelený František Sokol Hradec Králové B 1515 1
2010/2011 7 ŠK Lípa E 1493 Martinec Pavel DDM Trebechovice pod Orebem C 1648 0
2010/2011 6 ŠK Lípa E 1493 Svršek Radomír Jiskra Jaromer C 1484 1
2010/2011 5 ŠK Lípa E 1493 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1592 1
2010/2011 3 ŠK Lípa E 1493 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové E 1575 ½
2010/2011 2 ŠK Lípa E 1493 Krása Marek DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 0
2010/2011 1 ŠK Lípa E 1493 Kabelka Ondřej Jiskra Horice C 1331 ½
2010/2011 7 ŠK Lípa C 1493 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1662 0
2009/2010 8 SK Lipa E 1442 Říha Matyáš Sokol Dubenec 1000 1
2009/2010 6 SK Lipa E 1442 Jarkovský Václav Trebechovice B 1692 1
2009/2010 5 SK Lipa E 1442 Dvořák Zdeněk Trebechovice C 1468 0
2009/2010 4 SK Lipa E 1442 Vávra Jiří Slavia Hradec Kralove E 1721 1
2009/2010 3 SK Lipa E 1442 Juran Kirill Ceska Skalice B 1000 1
2009/2010 2 SK Lipa E 1442 Novotný Otto Sokol Hradec Kralove B 1518 ½
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa C 1442 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 0