Hráč Peša Robert

Peša Robert

User Pic
Jméno: Peša Robert
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1392
Elo mezinárodní: 0
ID: 35065
FIDE ID: 0
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 Bílek Antonín ŠK Lipůvka B 0 1404 1 soutěž
2019/2020 6 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 Kovář Libor ŠK Lipůvka B 0 1577 0 soutěž
2019/2020 4 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 Doležal Ondřej TJ Sloup C 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 Bílek Antonín ŠK Lipůvka B 0 1404 1 soutěž
2018/2019 12 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1155 0 soutěž
2018/2019 11 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1155 1 soutěž
2018/2019 10 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Gloser Vojtěch ŠK Jevíčko B 0 1054 1 soutěž
2018/2019 9 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Gloser Vojtěch ŠK Jevíčko B 0 1054 1 soutěž
2018/2019 8 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Procházka Ivo TJ Sloup C 0 1316 1 soutěž
2018/2019 7 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1379 Marek Jaromír TJ Sloup C 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1373 Hodaň Radovan ŠK Lipůvka B 0 0 1 soutěž
2017/2018 4 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1373 Elstner Ondřej Slavia Boskovice D 0 1100 1 soutěž
2017/2018 2 Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1373 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec D 0 1415 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Rovečné A 1362 Řehořek Filip ŠK Jevíčko A 1100 1 soutěž
2014/2015 8 Rovečné A 1369 Kratochvíl Martin Lipovec D 1518 0 soutěž
2014/2015 6 Rovečné A 1369 Mikulášek Josef Sloup B 1525 0 soutěž
2014/2015 5 Rovečné A 1369 Kozelek Petr Jevíčko B 1096 1 soutěž
2013/2014 9 Rovečné A 1368 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1522 ½ soutěž
2013/2014 9 Rovečné B 1368 Gruber Josef Adamov D 1453 ½ soutěž
2013/2014 7 Rovečné B 1368 Masáková Petra Adamov C 1553 1567 0 soutěž
2012/2013 6 Rovečné C 1330 Audy Leoš Vanovice 1328 1 soutěž
2012/2013 3 Rovečné C 1330 Vašíček Michal Jevíčko B 1000 0 soutěž
2012/2013 2 Rovečné C 1330 Záboj Josef Kunštát 1437 0 soutěž
2012/2013 1 Rovečné C 1330 Plch Josef Jedovnice B 1408 1 soutěž
2012/2013 6 Rovečné A 1330 Brus Jiří Rudice B 1492 ½ soutěž
2012/2013 1 Rovečné A 1330 Kouřil Eduard Sloup B 1349 1 soutěž
2011/2012 9 Rovečné B 1332 Hlaváček Jiří Rovečné C 1266 ½ soutěž
2011/2012 8 Rovečné B 1332 Klement Roman Vanovice 1000 1 soutěž
2011/2012 4 Rovečné B 1332 Dvořáček Filip Boskovice C 1250 0 soutěž
2011/2012 2 Rovečné B 1332 Vanovice 1 soutěž
2011/2012 1 Rovečné B 1332 Dvořáček Filip Boskovice C 1250 0 soutěž
2010/2011 10 Rovečné B 1000 Audy Leoš Vanovice 1339 0 soutěž
2010/2011 9 Rovečné B 1000 Blažek Roman Kunštát 1608 ½ soutěž
2010/2011 7 Rovečné B 1000 Sapák Radoslav Lipůvka 1667 0 soutěž
2010/2011 6 Rovečné B 1000 Petržela Jan Lipovec F 1399 0 soutěž
2010/2011 3 Rovečné B 1000 Kala Libor Němčice 1347 ½ soutěž
2010/2011 2 Rovečné B 1000 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 1 soutěž
2010/2011 1 Rovečné B 1000 Petržela Jan Lipovec F 1399 0 soutěž
2010/2011 2 Rovečné A 1000 Kraváček Aleš Jevíčko B 1 soutěž
2010/2011 1 Rovečné A 1000 Brus Jiří Rudice B 1506 0 soutěž
2009/2010 10 Rovečné B Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1538 1 soutěž
2009/2010 7 Rovečné B Krejčí František ŠK Garde Lipovec E ½ soutěž
2009/2010 5 Rovečné B Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1278 0 soutěž
2009/2010 4 Rovečné B Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1476 1 soutěž
2009/2010 1 Rovečné B Hebelka Leoš TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Rovečné B Záboj Josef ŠK Kunštát 1392 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Rovečné B Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec E ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Rovečné B Dostál Tomáš ŠK Jevíčko C 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Rovečné B Kubín František Sokol Vanovice 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Rovečné B Kouřil Eduard TJ Babylon Němčice 0 soutěž