Hráč Bílek Antonín

Bílek Antonín

User Pic
Jméno: Bílek Antonín
Oddíl: ŠK Lipůvka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1404
Elo mezinárodní: 0
ID: 9962
FIDE ID: 0
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Lipůvka A 0 1404 Mikuš Pavol Spartak Adamov B 1483 1418 1
2019/2020 9 ŠK Lipůvka B 0 1404 Peša Robert Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 0
2019/2020 3 ŠK Lipůvka B 0 1404 Peša Robert Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1380 0
2019/2020 2 ŠK Lipůvka B 0 1404 Doležal Ondřej TJ Sloup C 0 0 1
2019/2020 1 ŠK Lipůvka B 0 1404 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 0 1297 0
2017/2018 3 ŠK Lipůvka 0 1429 Němec Jakub ŠK Kuřim "C" 1771 1773 0
2017/2018 7 ŠK Lipůvka B 0 1429 Dobiášek Petr TJ Sloup C 0 0 1
2017/2018 6 ŠK Lipůvka B 0 1429 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec D 0 1415 0
2017/2018 5 ŠK Lipůvka B 0 1429 Dvořák František Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1416 0
2017/2018 4 ŠK Lipůvka B 0 1429 Kucian Lukáš ŠK Jevíčko B 0 0 0
2017/2018 3 ŠK Lipůvka B 0 1429 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 0 1264 ½
2017/2018 1 ŠK Lipůvka B 0 1429 Vaňhara Jan Slavia Boskovice D 0 1360 0
2015/2016 8 ŠK Lipůvka 1451 Čuhel Vítězslav TJ Sokol Rovečné A 1710 ½
2015/2016 7 ŠK Lipůvka 1451 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1464 0
2015/2016 6 ŠK Lipůvka 1451 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1764 0
2015/2016 3 ŠK Lipůvka 1451 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 1113 0
2015/2016 2 ŠK Lipůvka 1451 Ševčík Martin Sokol Rudice B 1625 0
2015/2016 1 ŠK Lipůvka 1451 Masáková Petra TJ Spartak Adamov B 1562 1496 ½
2014/2015 9 Lipůvka 1463 Keprt Jaroslav Jedovnice 1470 0
2014/2015 8 Lipůvka 1463 Ševčík Martin Rudice B 1630 0
2014/2015 7 Lipůvka 1463 Čermák Miloslav Rovečné A 1555 0
2014/2015 6 Lipůvka 1463 Dvořáková Olga Adamov B 1455 1510 0
2014/2015 5 Lipůvka 1463 Šíbl Jan Lipovec D 1512 1
2014/2015 2 Lipůvka 1463 Kozelek Petr Jevíčko B 1096 1
2014/2015 1 Lipůvka 1463 Walletzký Radomír Boskovice B 1622 ½
2013/2014 9 Lipůvka 1452 Jelínek Karel Rudice B 1319 1
2013/2014 8 Lipůvka 1452 Fránek Stanislav Jedovnice 1415 1
2013/2014 7 Lipůvka 1452 Čuhel Vítězslav Rovečné A 1738 0
2013/2014 6 Lipůvka 1452 Heinz Martin Adamov B 1455 0
2013/2014 5 Lipůvka 1452 Sehnal Luděk Sloup B 1352 1
2013/2014 4 Lipůvka 1452 Brichta Pavel Lipovec E 1446 1
2013/2014 2 Lipůvka 1452 Kozelek Petr Jevíčko B 1100 1
2013/2014 1 Lipůvka 1452 Walletzký Radomír Boskovice B 1599 0
2012/2013 9 Lipůvka 1454 Kocí Tomáš Adamov C 1250 0
2012/2013 8 Lipůvka 1454 Nezval Petr Jedovnice A 1000 1
2012/2013 7 Lipůvka 1454 Brus Jiří Rudice B 1492 0
2012/2013 5 Lipůvka 1454 Řehulka Josef Rovečné A 1393 1
2012/2013 4 Lipůvka 1454 Kratochvíl Martin Lipovec D 1510 ½
2012/2013 3 Lipůvka 1454 Kolmačka Jan Lipovec E 1000 1
2012/2013 2 Lipůvka 1454 Kouřil Eduard Sloup B 1349 1
2012/2013 1 Lipůvka 1454 Havel Jan Boskovice B 1453 0
2011/2012 9 ŠK Lipůvka 1463 Schneider Martin Spartak Adamov C 1100 1
2011/2012 8 ŠK Lipůvka 1463 Rada Marek TJ Sokol Rudice B 1585 0
2011/2012 7 ŠK Lipůvka 1463 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné A 1358 0
2011/2012 5 ŠK Lipůvka 1463 Kouřil Eduard TJ Sloup B 1369 1
2011/2012 4 ŠK Lipůvka 1463 Havel Jan Makkabi Boskovice B 1439 1
2011/2012 3 ŠK Lipůvka 1463 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec D 1505 0
2011/2012 1 ŠK Lipůvka 1463 Oliva Pavel ŠK Kunštát 1000 1
2009/2010 1 ŠK Lipůvka 1472 Záboj Josef ŠK Kunštát 1395 0
2008/2009 3 ŠK Lipůvka 1492 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1315 0
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1492 Mikulčický Jan ŠK Kunštát ½
2008/2009 1 ŠK Lipůvka 1492 Peša Dalibor TJ Sokol Rovečné B ½
2008/2009 7 ŠK Lipůvka 1492 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1277 0
2008/2009 6 ŠK Lipůvka 1492 Dostál Petr TJ Babylon Němčice 1
2008/2009 5 ŠK Lipůvka 1492 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 0
2008/2009 4 ŠK Lipůvka 1492 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1383 ½
2008/2009 3 ŠK Lipůvka 1492 Novák Ondřej ŠK Jevíčko C 1
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1492 Petr Martin TJ Sokol Rovečné B 1
2008/2009 1 ŠK Lipůvka 1492 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1379 1
2007/2008 10 ŠK Lipůvka 1501 Kratochvil Libor Garde Lipovec E 0
2007/2008 9 ŠK Lipůvka 1501 Audy Leoš Sokol Vanovice 1347 1
2007/2008 8 ŠK Lipůvka 1501 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 1
2007/2008 7 ŠK Lipůvka 1501 Čepa František ČKD Blansko B 1589 1
2007/2008 6 ŠK Lipůvka 1501 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 0
2007/2008 5 ŠK Lipůvka 1501 Kolmačka Zdeněk Garde Lipovec E 1312 1
2007/2008 4 ŠK Lipůvka 1501 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1261 0
2007/2008 3 ŠK Lipůvka 1501 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1491 0
2007/2008 2 ŠK Lipůvka 1501 Novotný Jaroslav ČKD Blansko B 1563 0
2007/2008 1 ŠK Lipůvka 1501 Schneider Zdenek Spartak Adamov C 1
2006/2007 9 ŠK Lipůvka 1531 Sládek Jaroslav Garde Lipovec E 1353 1
2006/2007 7 ŠK Lipůvka 1531 Hampl Milan Sokol Vanovice ½
2006/2007 6 ŠK Lipůvka 1531 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 1575 0
2006/2007 5 ŠK Lipůvka 1531 Moc Martin TJ ČKD Blansko B 1359 0
2006/2007 4 ŠK Lipůvka 1531 Záboj Josef ŠK Kunštát 1
2006/2007 3 ŠK Lipůvka 1531 Miklas František Sokol Jedovnice B 1284 0
2006/2007 1 ŠK Lipůvka 1531 Sládek Jaroslav Garde Lipovec E 1353 ½
2005/2006 10 ŠK Lipůvka 1542 Růžička Ivo Garde Lipovec E 1
2005/2006 9 ŠK Lipůvka 1542 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice B 1346 0
2005/2006 8 ŠK Lipůvka 1542 TJ ČKD Blansko B 1
2005/2006 7 ŠK Lipůvka 1542 Rýpar Radek Sokol Vanovice 0
2005/2006 6 ŠK Lipůvka 1542 Ptáček František Spartak Adamov B 0
2005/2006 5 ŠK Lipůvka 1542 Růžička Ivo Garde Lipovec E 1
2005/2006 4 ŠK Lipůvka 1542 Plch Josef Sokol Jedovnice B 0
2005/2006 2 ŠK Lipůvka 1542 Rýpar Radek Sokol Vanovice 1
2005/2006 1 ŠK Lipůvka 1542 Ptáček František Spartak Adamov B 0
2004/2005 17 ŠK Lipůvka 1546 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1
2004/2005 16 ŠK Lipůvka 1546 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1
2004/2005 15 ŠK Lipůvka 1546 Spartak Adamov B 1
2004/2005 14 ŠK Lipůvka 1546 Unčovský Josef Sokol Rovečné 0
2004/2005 10 ŠK Lipůvka 1546 Kouřil Eduard Babylon Němčice 1
2004/2005 9 ŠK Lipůvka 1546 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice C 1351 ½
2004/2005 8 ŠK Lipůvka 1546 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1
2004/2005 7 ŠK Lipůvka 1546 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1
2004/2005 6 ŠK Lipůvka 1546 Spartak Adamov B 1
2004/2005 5 ŠK Lipůvka 1546 Unčovský Josef Sokol Rovečné 1
2004/2005 4 ŠK Lipůvka 1546 Ševčík Jaromír Sokol Jedovnice B 1
2004/2005 1 ŠK Lipůvka 1546 Kouřil Eduard Babylon Němčice 1
2003/2004 9 ŠK Lipůvka 1546 Brichta Pavel Garde Lipovec D 0
2003/2004 8 ŠK Lipůvka 1546 Sabacký Radek Sokol Jedovnice B 1
2003/2004 7 ŠK Lipůvka 1546 Kučera Miroslav ŠK Jevíčko B 1
2003/2004 6 ŠK Lipůvka 1546 Holub Jan Sokol Rudice C 1
2003/2004 5 ŠK Lipůvka 1546 Klobušiak Peter Babylon Němčice 1
2003/2004 4 ŠK Lipůvka 1546 Partsch Jan ŠK Kunštát B 1
2003/2004 3 ŠK Lipůvka 1546 Novák Jakub Sokol Jedovnice C 1
2003/2004 2 ŠK Lipůvka 1546 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1