Hráč Čipl Jan

Čipl Jan

User Pic
Jméno: Čipl Jan
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1755
Elo mezinárodní: 1730
ID: 42307
FIDE ID: 23701188
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1510 1558 Došek Karel Gambit Jihlava B 1447 1564 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1510 1558 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1456 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1510 1558 Novák Pavel ŠK Caissa Třebíč B 1461 1508 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1510 1558 Rozvoda Viktor TJ Jiskra Humpolec B 0 1582 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1510 1558 Rybáčková Lucie Gambit Jihlava D 1328 1333 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1510 1625 Kučera Miloslav TJ Spartak Velká Bíteš 1539 1579 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1577 1625 Kocman Patrik ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1250 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1577 1625 Alinger Jiří Spartak Pelhřimov B 1418 1543 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1577 1625 Bílek Miroslav Gambit Jihlava C 0 1643 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1577 1625 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1396 1367 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Světlá n. S. 1643 1589 Zelbová Lada ŠK Ortex B 1272 1393 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Světlá n. S. 1643 1589 Drašnar Lukáš ŠK Ortex A 1657 1790 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Světlá n. S. 1643 1589 Šulc Jiří ŠO Hlinsko 1311 1271 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Světlá n. S. 1610 1589 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim B 1301 1178 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Světlá n. S. 1590 1579 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno A 1610 1659 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Světlá n. S. 1590 1579 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno B 1236 1420 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Světlá n. S. 1671 1579 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1476 1472 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Světlá n. S. 1671 1579 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1383 1413 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Světlá n. S. 1671 1579 Faltýnek David ŠŠPM Lipky HK 1598 1666 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1626 1589 Kenovský Zdeněk ŠK Caissa Třebíč B 0 1738 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1610 1589 Sem Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1430 1363 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1623 1579 Alinger Jiří Spartak Pelhřimov A 1403 1550 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1671 1579 Brož David ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 0 1646 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1626 1589 Kučera David Gambit Jihlava D 1279 1378 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1626 1589 Kovařík Vít Gambit Jihlava C 0 1107 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1610 1589 Svoboda Kamil ŠK Caissa Třebíč C 1494 1449 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1610 1589 Havelka Martin Spartak Pelhřimov B 0 1254 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1590 1579 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1404 1385 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1590 1579 Šilhan Josef TJ Spartak Velká Bíteš 1583 1629 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1623 1579 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 0 1519 0 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1404 1426 Škaryd Tomáš Jiskra Humpolec 1248 1271 1 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1416 1426 Matějů Roman ŠK Kuřim B 1276 1241 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1416 1426 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1541 1508 1 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny C 1153 1217 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1298 1405 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1297 1327 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové 1322 1353 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Linhart Jaroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1753 1727 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1404 1426 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec B 1633 1608 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1404 1426 Vedral Miloslav Gambit Jihlava D 0 1542 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1499 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Havelka Martin Spartak Pelhřimov B 0 1236 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč C 1419 1437 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Petrovič Michal Gambit Jihlava C 1076 1332 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1371 1445 Bárta Radek TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1371 1445 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou B 1465 1551 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Světlá nad Sázavou D 1416 1426 Dlasek Ján TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1629 0 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou D 1416 1426 Krč Michal Gambit Jihlava E 1499 1620 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou D 1416 1426 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1438 1516 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1404 1426 Dlasek Ján TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1627 0 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Vincenc Jiří TJ Jiskra Humpolec B 0 1329 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1416 1426 Benda Vladimír ŠK Caissa Třebíč C 1565 1535 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou D 1120 TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou D 1120 Dejmek Tomáš ZŠ O. Březiny Jihlava 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou D 1120 Pejcha Ivoš Gambit Jihlava F 1000 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou D 1120 Melichar Jaroslav ŠK Jiskra Havlíčkův Brod D 1321 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1120 Špachta Vítek Bohemians Praha B 1223 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1120 Aubrecht Petr Bohemians Praha A 1917 1890 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1120 Hyrš Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1344 0 soutěž