Hráč Kubíček Miroslav

Kubíček Miroslav

User Pic
Jméno: Kubíček Miroslav
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1828
Elo mezinárodní: 1829
ID: 40017
FIDE ID: 388033
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Plhák Miroslav SK Luka B 1613 ½
2015/2016 6 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Zdražil Jan ASK DA Olomouc C 1839 1916 ½
2015/2016 5 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Hampl Martin Tatran Litovel D 1311 ½
2015/2016 4 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Juriga Jan SK Luka A 1139 ½
2015/2016 3 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Peřina Josef SK Zerotin 1721 1
2015/2016 2 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Holczer Otakar Matador Praslavice SK 1512 1
2015/2016 1 ZS Horka nad Moravou 1829 1865 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1601 1645 ½
2014/2015 9 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Chrascina Jan Matadoor Přáslavice ŠK 1486 ½
2014/2015 8 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Skopal Alois Sigmia Olomouc C 1518 1
2014/2015 7 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Pop Ladislav ŠK DUE POP Uničov B 1765 1772 0
2014/2015 6 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc C 1718 1680 1
2014/2015 5 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Janda Adolf Agentura 64 Grygov D 1501 1
2014/2015 4 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Spurník Mirko Tatran Litovel D 1412 1
2014/2015 3 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Chromčák Pavel ŠK Žerotín 1759 0
2014/2015 1 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 Kryst Konrád ŠK Šternberk C 1697 1644 1
2014/2015 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2065 2046 ½
2014/2015 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Vozák Jaromír Sokol Skalička 1806 1852 0
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1963 1999 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1844 1920 0
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Lejsal Slavomír Velké Losiny B 1896 1
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Londin Šimon A64 PřF Olomouc 1552 1535 ½
2014/2015 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1915 1
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Vysoudil Pavel Sigmia Olomouc 1000 1
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1968 1990 0
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1909 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1765 1772 ½
2013/2014 8 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Pinďura Vladimír Sigmia Olomouc C 1648 1613 1
2013/2014 7 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Konečný Martin AŠK DA Olomouc C 1963 2007 ½
2013/2014 6 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Telařík Daniel ŠK Žerotín 1633 ½
2013/2014 5 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Čubák Jindřich Matadoor Přáslavice ŠK 1473 1
2013/2014 4 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Škarabela Michal Agentura 64 Grygov D 1407 1
2013/2014 3 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Kryst Konrád ŠK Šternberk C 1642 1625 1
2013/2014 2 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1754 1759 1
2013/2014 1 ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1725 0
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1916 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1997 1848 ½
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1916 Meissel Karel SK Prostějov B 1775 1819 ½
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1916 Kodym Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1711 ½
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 1916 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1775 ½
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 1916 Bednář Martin Sokol Skalička 1742 1728 ½
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 1916 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1679 1687 1
2013/2014 6 ROŠÁDA Prostějov 1916 Axman Oldřich ŠK DUE POP Uničov 1941 1922 ½
2013/2014 5 ROŠÁDA Prostějov 1916 Klézl František Sokol Velké Losiny B 1659 1
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 1916 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1820 1777 1
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 1916 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh 1821 1856 ½
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 1916 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1754 1718 ½
2013/2014 1 ROŠÁDA Prostějov 1916 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1645 1645 1
2012/2013 10 Rošáda Prostějov E 1000 Londin Milan SK Prostějov 1000 0
2012/2013 8 Rošáda Prostějov E 1000 Krejsa David Rošáda Prostějov D 1766 1631 1
2012/2013 7 Rošáda Prostějov E 1000 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 1
2012/2013 6 Rošáda Prostějov E 1000 Ošťádal Josef Junior Prostějov B 1592 1
2012/2013 5 Rošáda Prostějov E 1000 Hradský Aleš SK Prostějov 1756 1778 0
2012/2013 3 Rošáda Prostějov E 1000 Krejsa David Rošáda Prostějov D 1766 1631 ½
2012/2013 2 Rošáda Prostějov E 1000 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 1
2012/2013 1 Rošáda Prostějov E 1000 Ošťádal Josef Junior Prostějov B 1592 1