Hráč Krejsa David

Krejsa David

User Pic
Jméno: Krejsa David
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1409
Elo mezinárodní: 1521
ID: 34313
FIDE ID: 360147
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Kočí Josef Sigmia Olomouc B 0 1548 1 soutěž
2019/2020 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Bouchalová Květa A64 UP Olomouc 0 1235 1 soutěž
2019/2020 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1683 1690 ½ soutěž
2019/2020 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Ochman Tomáš ŠK Olomouc B 1786 1759 0 soutěž
2019/2020 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Novotný Petr SK Prostějov B 1112 1373 1 soutěž
2019/2020 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 0 1382 1 soutěž
2019/2020 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Potrok Jakub T.J. Sokol Citov 1080 1391 ½ soutěž
2019/2020 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Čadra Martin T.J. Sokol Skalička B 0 1435 0 soutěž
2019/2020 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1558 1400 Koutný Josef T.J. Sokol Konice 0 1392 1 soutěž
2018/2019 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Macura Petr Sigmia Senior Olomouc B 0 1358 0 soutěž
2018/2019 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Marčík Filip SK Prostějov B 1264 1389 ½ soutěž
2018/2019 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Táborský Jindřich SK Prostějov C 0 1183 1 soutěž
2018/2019 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Šuga Petr T.J. Sokol Tovačov 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1848 1865 0 soutěž
2018/2019 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Štěpán Petr Šachový klub Olomouc B 1759 1728 0 soutěž
2018/2019 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Jiříček Vojtěch T.J. Sokol Skalička B 1536 1570 ½ soutěž
2018/2019 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Fréhar Jan Sokol Konice 1694 1657 0 soutěž
2018/2019 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Ševčík Petr Sigmia Olomouc A 0 1670 0 soutěž
2018/2019 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1626 1494 Petr Jiří Meopta Přerov Vinary 1933 1960 0 soutěž
2017/2018 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička 1852 1858 ½ soutěž
2017/2018 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Meissel Karel SK Prostějov B 1755 1731 0 soutěž
2017/2018 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 1 soutěž
2017/2018 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc C 1781 1762 0 soutěž
2017/2018 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Král Jan T.J. Sokol Konice 0 1605 ½ soutěž
2017/2018 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 0 1650 0 soutěž
2017/2018 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 Šiška Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 0 1529 0 soutěž
2017/2018 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1558 Ďatel Oldřich Spartak Přerov 0 1747 0 soutěž
2015/2016 9 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Vystavěl Oto SK Prostějov D 1000 1 soutěž
2015/2016 8 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Skládal Leoš SK Prostějov E 1515 1 soutěž
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Urban Jakub SK Prostějov C 1098 ½ soutěž
2015/2016 6 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Londin Martin SK Prostějov D 1591 1591 ½ soutěž
2015/2016 5 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Skládal Leoš SK Prostějov E 1515 0 soutěž
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1659 1659 ½ soutěž
2015/2016 3 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Strejček Stanislav SK Prostějov D 1536 1537 0 soutěž
2015/2016 2 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Skládal Leoš SK Prostějov E 1515 ½ soutěž
2015/2016 1 SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1659 1659 ½ soutěž
2015/2016 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1860 1898 0 soutěž
2015/2016 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Potrok Jakub ŠK Vinary 1144 ½ soutěž
2015/2016 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Lavrinčík Petr T.J. Sokol Citov 1416 ½ soutěž
2015/2016 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Urbanová Daniela SK Prostějov B 1659 1659 0 soutěž
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Mohapl Tomáš A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 1 soutěž
2015/2016 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Kodym Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1723 1692 ½ soutěž
2015/2016 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Zacpal Rostislav T.J. Sokol Tovačov 1538 1 soutěž
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Král Jan T.J. Sokol Konice 1663 0 soutěž
2015/2016 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1635 ½ soutěž
2015/2016 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 1689 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Junior Prostějov 1768 1604 Virgler Karel SK Prostějov B 1844 1809 0 soutěž
2014/2015 10 SK Junior Prostějov 1768 1604 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Junior Prostějov 1768 1604 Dosoudil Bedřich ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1787 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Junior Prostějov 1768 1604 Hauser Jan T. J. Sokol Přemyslovice B 1842 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Junior Prostějov 1768 1604 Vozák Lukáš T. J. Sokol Skalička B 1803 1783 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Junior Prostějov 1768 1604 Kašparovský Petr T. J. Sokol Konice 1853 0 soutěž
2014/2015 5 SK Junior Prostějov 1768 1604 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc B 1991 1990 0 soutěž
2014/2015 3 SK Junior Prostějov 1768 1604 Přikrylová Iva ŠK Vinary 1770 0 soutěž
2014/2015 2 SK Junior Prostějov 1768 1604 Čala Jiří T. J. Sokol Tovačov 1723 1751 0 soutěž
2014/2015 1 SK Junior Prostějov 1768 1604 Vykopal Jan T. J. Sokol Hranice 1742 ½ soutěž
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Londin Šimon SK Prostějov E 1552 1552 0 soutěž
2013/2014 6 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Zvoníček Václav Sk Junior Prostějov A 1910 0 soutěž
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Londin Milan SK Prostějov D 1680 ½ soutěž
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Kubina Felix SK Prostějov C 1653 1 soutěž
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Prokš Oldřich Sk Junior Prostějov B 1631 1 soutěž
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov D 1738 1728 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Prostějov B 1768 1628 Zacpal Rostislav T.J. Sokol Tovačov 1000 0 soutěž
2013/2014 5 SK Prostějov B 1768 1628 Mikušík Jaromír T.J. Sokol Hranice 1000 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Prostějov B 1768 1628 Škuta Josef T.J. Sokol Skalička B 1374 0 soutěž
2013/2014 2 SK Prostějov B 1768 1628 Koutný Josef T.J. Sokol Konice 1402 1 soutěž
2013/2014 1 SK Prostějov B 1768 1628 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1703 1681 ½ soutěž
2012/2013 10 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Tvrdík Michael Junior Prostějov B 1000 1 soutěž
2012/2013 9 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Hradský Aleš SK Prostějov 1756 1778 ½ soutěž
2012/2013 8 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Kubíček Miroslav Rošáda Prostějov E 1000 0 soutěž
2012/2013 6 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 0 soutěž
2012/2013 5 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Brothánek Petr Junior Prostějov B 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Hradský Aleš SK Prostějov 1756 1778 0 soutěž
2012/2013 3 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Kubíček Miroslav Rošáda Prostějov E 1000 ½ soutěž
2012/2013 1 Rošáda Prostějov D 1766 1631 Kocmel Rostislav Rošáda Prostějov C 1740 1739 1 soutěž
2012/2013 11 SK Prostějov B 1766 1631 Kracík Zbyněk SK Junior A 1680 ½ soutěž
2012/2013 10 SK Prostějov B 1766 1631 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1294 0 soutěž
2012/2013 9 SK Prostějov B 1766 1631 Jahn František GARDE Calcio Olomouc B 1653 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Prostějov B 1766 1631 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1709 0 soutěž
2012/2013 7 SK Prostějov B 1766 1631 Kamarád František AŠK DA Olomouc 1574 1679 ½ soutěž
2012/2013 5 SK Prostějov B 1766 1631 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1605 0 soutěž
2012/2013 4 SK Prostějov B 1766 1631 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1713 1 soutěž
2012/2013 3 SK Prostějov B 1766 1631 Řihošek Vladimír TJ Sokol Tovačov 1686 ½ soutěž
2012/2013 2 SK Prostějov B 1766 1631 Paroulek Pavel TJ Sokol Skalička B 1552 1 soutěž
2012/2013 1 SK Prostějov B 1766 1631 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1453 ½ soutěž
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Hájek Tomáš TJ Sokol Konice B 1000 1 soutěž
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Kubina Felix Sportovní klub Prostějov C 1639 0 soutěž
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Vejmola Adam SK Junior Prostějov A 1652 0 soutěž
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1819 1727 0 soutěž
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Brothánek Petr SK Junior Prostějov B 1000 1 soutěž
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Hradský Aleš Sportovní klub Prostějov D 1815 1785 0 soutěž
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov C 1554 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov E 1261 1 soutěž
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Slavík Jan TJ Sokol Tovačov 1000 1 soutěž
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1839 0 soutěž
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Alfimov Igor A64 PřF UP Olomouc 1888 1943 0 soutěž
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1756 1 soutěž
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc 1802 1707 ½ soutěž
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Hájek Tomáš TJ Sokol Konice 1000 1 soutěž
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Dosoudil Pavel SK Přerov 1707 1671 0 soutěž
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1755 ½ soutěž
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Malinovský Leo Sigmia Senior klub Olomouc B 1772 1680 0 soutěž
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1000 0 soutěž
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Pinďura Vladimír SIgmia Olomouc B 1503 1 soutěž
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1771 0 soutěž
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička B 1699 ½ soutěž
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Pavlík Viktor GARDE Calcio Olomouc B 1599 0 soutěž
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Dosoudil Pavel SK Přerov 1677 1 soutěž
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Slavík Jan TJ Sokol Tovačov 1000 1 soutěž
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1000 1 soutěž
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1909 ½ soutěž
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1842 0 soutěž
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1746 1 soutěž
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1494 0 soutěž
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1842 0 soutěž
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1507 ½ soutěž
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1909 0 soutěž
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1323 1 soutěž
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1466 Zdražil Jan AŠK Olomouc B 1661 1 soutěž
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1466 Charvot David A64 DDM Olomouc 0 soutěž
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Brzoska Lukáš SK Junior Prostějov 1 soutěž
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1476 0 soutěž
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Kubina Felix SK Prostějov C 1645 0 soutěž
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1416 1 soutěž
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1 soutěž
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1821 0 soutěž
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Král Vojtěch SK Prostějov C 1827 0 soutěž
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1416 1 soutěž
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1427 Čubák Jindřich Garde Calcio Olomouc B 1000 1 soutěž
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov B Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1892 0 soutěž