Hráč Sládek Rudolf

Sládek Rudolf

User Pic
Jméno: Sládek Rudolf
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1669
Elo mezinárodní: 0
ID: 36546
FIDE ID: 0
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno B 1668 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1659 0
2014/2015 9 ŠK Merkur Kladno B 1668 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy B 1743 1687 0
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno B 1668 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1549 ½
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno B 1668 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 1
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno B 1668 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice A 1649 1
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno B 1668 Margaritov Margarit ŠK Velvary A 1616 ½
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno B 1668 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad B 1452 1
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno B 1676 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1499 1569 0
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno B 1676 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1597 1552 1
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno B 1676 Leník Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1677 ½
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno B 1676 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1495 1508 0
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno B 1676 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1654 1621 1
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno B 1676 Tučan Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1353 1
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno B 1676 Zadina Jiří ŠK Jince A 1596 ½
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno B 1676 Štefunda Štefan ŠK Zlonice A 1369 1
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno B 1677 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad E 1250 1
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno B 1677 Bauer Ondřej ŠK Rakovník D 1528 0
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno B 1677 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1839 0
2011/2012 5 ŠK Merkur Kladno B 1677 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice B 1000 0
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno B 1677 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1586 1
2011/2012 3 ŠK Merkur Kladno B 1677 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 2001 1831 0
2011/2012 2 ŠK Merkur Kladno B 1677 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1624 1
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno "A" 1677 Štefka Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 1609 1
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno 1000 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1660 0
2010/2011 11 ŠK Merkur Kladno B 1000 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1905 ½
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno B 1000 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky D 1866 ½
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno B 1000 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1716 ½
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno B 1000 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1835 ½
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno B 1000 Brada Zdeněk ŠK Rakovník E 1448 1
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno B 1000 Červenka Antonín ŠO Stochov 1788 ½
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno B 1000 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1809 ½
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno B 1000 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1509 1
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno B 1000 Hejda Václav Český lev Kolešovice B 1819 ½
2009/2010 10 ŠK Merkur Kladno B Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1531 ½
2009/2010 9 ŠK Merkur Kladno B Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1754 1
2009/2010 8 ŠK Merkur Kladno B Pšenička Tomáš SK DDM Slaný B 1610 ½
2009/2010 7 ŠK Merkur Kladno B Červenka Antonín ŠO Stochov 1794 0
2009/2010 6 ŠK Merkur Kladno B Haman Martin ŠK Kladno D 1783 0
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno B Pokorný Václav ŠK Rakovník E 1
2009/2010 4 ŠK Merkur Kladno B Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1269 1
2009/2010 3 ŠK Merkur Kladno B Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1721 ½
2009/2010 2 ŠK Merkur Kladno B Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice B 1704 0
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno B Aron Oto Caissa Úholičky D 1746 0