Hráč Soukup Jiří

Soukup Jiří

User Pic
Jméno: Soukup Jiří
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2343
Elo mezinárodní: 2362
ID: 4318
FIDE ID: 310840
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1961 1958 1
2017/2018 8 Č ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2097 2112 1
2017/2018 6 Č ŠK Caissa Nová Role A 2334 2344 Dub Miroslav Baník Habartov A 1943 1965 1
2017/2018 5 Č ŠK Caissa Nová Role A 2362 2344 Tiller Jaroslav Šachový klub Valdštejn Cheb A 2100 0 1
2017/2018 4 B ŠK Caissa Nová Role A 2353 2344 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2220 2198 1
2017/2018 1 Č ŠK Caissa Nová Role A 2370 2354 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1918 1914 1
2017/2018 10 Č Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2271 2255 ½
2017/2018 9 B Karlovarský šachklub Tietz 2334 2344 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2212 2189 1
2017/2018 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2334 2344 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2372 2370 ½
2017/2018 6 B Karlovarský šachklub Tietz 2362 2344 Čáp Adam ŠK Kladno 2199 2201 0
2017/2018 4 B Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2449 2421 0
2017/2018 2 B Karlovarský šachklub Tietz 2353 2344 Horák Michal CHESS Most 2351 2325 0
2016/2017 11 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2360 2344 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2443 2428 0
2016/2017 10 B Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2175 2212 ½
2016/2017 7 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2362 2344 Carlsson Pontus ŠK DP Praha 2450 0 ½
2016/2017 6 B Karlovarský šachklub Tietz A 2362 2344 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2361 2370 ½
2016/2017 4 B Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2202 2213 1
2016/2017 3 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2327 2361 0
2016/2017 2 B Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2362 2359 0
2016/2017 1 B Karlovarský šachklub Tietz A 2370 2354 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2033 1981 1
2015/2016 11 B ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2135 2119 1
2015/2016 10 Č ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 ½
2015/2016 9 B ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Folta Václav AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 1
2015/2016 7 B ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov A 1879 1933 1
2015/2016 6 Č ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1995 1956 1
2015/2016 4 Č ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1951 1958 1
2015/2016 3 B ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Ungr Daniel TJ Baník Habartov A 2122 2121 1
2015/2016 2 Č ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 2063 2037 1
2015/2016 1 B ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 Eliáš Miroslav Baník Sokolov ŠO A 2081 2111 1
2015/2016 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½
2015/2016 9 B Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 1
2015/2016 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 1
2015/2016 7 B Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 1
2015/2016 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Juřek Josef Šakal Kozolupy 2286 2242 1
2015/2016 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2203 2219 1
2015/2016 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 0
2015/2016 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 1
2015/2016 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 1
2014/2015 9 Č TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1976 1976 1
2014/2015 8 B TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Vítek Václav ŠK K-servis Cheb A 2038 2015 1
2014/2015 3 B TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš A 1913 1941 1
2014/2015 1 B TJ Olympie Hroznětín A 2356 2339 Baumann Roland TJ Ostrov B 1666 1
2014/2015 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 1
2014/2015 10 B Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 0
2014/2015 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2014/2015 7 B Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 0
2014/2015 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 0
2014/2015 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2718 2726 0
2014/2015 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Oral Tomáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2489 2528 0
2014/2015 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Nguyen Thai Dai Van Unichess A 2256 2266 1
2014/2015 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 ½
2014/2015 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2356 2339 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 0
2013/2014 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 ½
2013/2014 10 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 ½
2013/2014 9 Č Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 0
2013/2014 8 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 0
2013/2014 7 Č Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2428 2426 0
2013/2014 6 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 1
2013/2014 5 Č Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 0
2013/2014 4 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½
2013/2014 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK B 2485 2491 0
2013/2014 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2321 2313 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 1
2012/2013 2 B TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1903 1882 1
2012/2013 1 Č TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2118 2121 1
2012/2013 7 Č TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2118 2121 1
2012/2013 6 B TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov 2076 2101 1
2012/2013 5 Č TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2048 2011 ½
2012/2013 3 Č TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Vanko Jiří TJ Tašovice 1972 1952 1
2012/2013 2 B TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Dub Miroslav Baník Habartov 1944 1948 1
2012/2013 1 B TJ Caissa Nová Role 2312 2280 Holeš Michal ŠK Global Sokolov 1941 1965 1
2012/2013 11 Č Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 1
2012/2013 10 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 1
2012/2013 9 Č Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2154 2178 ½
2012/2013 8 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 1
2012/2013 6 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 ½
2012/2013 4 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 1
2012/2013 2 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 ½
2012/2013 1 B Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 1
2011/2012 9 B Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1946 1979 ½
2011/2012 8 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2018 2008 1
2011/2012 7 B Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov A 2053 2009 1
2011/2012 3 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Most Zdeněk Baník Habartov 2112 2098 1
2011/2012 2 B Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2116 2123 ½
2011/2012 1 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2304 2276 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2105 2148 ½
2011/2012 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Seifarth Robert ŠK Kralupy 2221 2196 1
2011/2012 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Kratochvíl Jakub TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2102 ½
2011/2012 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2202 2188 ½
2011/2012 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 1
2011/2012 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 1
2011/2012 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 1
2011/2012 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½
2010/2011 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2303 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2024 ½
2010/2011 10 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 ½
2010/2011 9 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2142 1
2010/2011 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2303 Hadraba Vladimír ŠK Viamont Teplice 2225 0
2010/2011 7 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2374 ½
2010/2011 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2303 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 1
2010/2011 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2230 0
2010/2011 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2303 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 ½
2010/2011 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1
2010/2011 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2303 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 ½
2010/2011 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2303 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 1
2010/2011 8 Č Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 1
2010/2011 7 Č Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2039 1
2010/2011 6 B Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Hlaváč Rudolf TJ Tašovice 2103 1
2010/2011 4 B Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2002 1
2010/2011 2 B Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2014 1
2010/2011 1 Č Karlovarský šachklub Tietz B 2303 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1835 1
2009/2010 11 B Karlovarský Tietz A 2332 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 0
2009/2010 10 Č Karlovarský Tietz A 2332 Paganik Pavel Slovan Jirkov 2294 1
2009/2010 9 B Karlovarský Tietz A 2332 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK C 2259 0
2009/2010 8 Č Karlovarský Tietz A 2332 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2235 0
2009/2010 7 B Karlovarský Tietz A 2332 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2153 0
2009/2010 5 B Karlovarský Tietz A 2332 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 1
2009/2010 4 Č Karlovarský Tietz A 2332 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 1
2009/2010 3 B Karlovarský Tietz A 2332 Pletánek Jan SK Děčín A 2242 1
2009/2010 2 Č Karlovarský Tietz A 2332 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L. 2206 1
2009/2010 1 Č Karlovarský Tietz A 2332 Vlasák Lukáš Karlovarský Tietz B 2183 ½
2009/2010 9 Č ŠK Caissa Nová Role 2332 Pokrupa Marek ŠK Karlovy Vary A 2195 0
2009/2010 6 B ŠK Caissa Nová Role 2332 Skokan Zdeněk TJ Lokomotiva Cheb 2053 1
2009/2010 3 Č ŠK Caissa Nová Role 2332 Kratochvíl Jakub Baník HEXION Sokolov 2115 1
2009/2010 2 B ŠK Caissa Nová Role 2332 Vlasák Lukáš ŠK Karlovy Vary B 2183 1
2009/2010 1 Č ŠK Caissa Nová Role 2332 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 1
2008/2009 9 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Most Zdeněk ŠK Global Sokolov A 2131 1
2008/2009 7 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2043 1
2008/2009 5 B Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1969 1
2008/2009 4 Č Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 2051 1
2008/2009 1 B Karlovarský šachklub Tietz C 2338 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 1907 1
2008/2009 11 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Cichý Miroslav Marty Baník Most 2131 1
2008/2009 10 B Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Bargel Martin TJ Neratovice 2133 1
2008/2009 9 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2351 ½
2008/2009 8 B Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Srba Milan TJ Bohemians Praha"B" 2205 0
2008/2009 7 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2280 1
2008/2009 6 B Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Fryč Miroslav Baník Hexion Sokolov 2138 ½
2008/2009 5 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Gregor Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2277 0
2008/2009 4 B Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK"C" 2324 1
2008/2009 3 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 2272 1
2008/2009 2 B Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 ½
2008/2009 1 Č Karlovarský šachklub Tietz"A" 2338 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2282 1
2007/2008 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2265 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 0
2007/2008 10 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 0
2007/2008 9 Č Karlovarský šachklub Tietz 2265 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 ½
2007/2008 8 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1
2007/2008 7 Č Karlovarský šachklub Tietz 2265 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 1
2007/2008 6 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2319 1
2007/2008 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK B"" 2492 0
2007/2008 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2265 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 0
2007/2008 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2385 0
2007/2008 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2265 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 ½
2007/2008 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2265 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 ½
2006/2007 11 B KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Černík Lukáš TJ Neratovice 2207 1
2006/2007 10 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2270 ½
2006/2007 9 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 0
2006/2007 8 B KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Trapl Jindřich Bonex Teplice"A" 2335 0
2006/2007 7 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2269 1
2006/2007 6 B KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Ungr Daniel Baník Chemakryl Sokolov 2117 1
2006/2007 5 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2158 ½
2006/2007 4 B KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Havránek Miroslav SK Děčín "A" 2193 1
2006/2007 3 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Kuba Jindřich ČSOB"B" 2245 ½
2006/2007 2 B KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 ½
2006/2007 1 Č KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 Srba Milan Bohemians Praha "B" 2222 1
2005/2006 11 Č KŠT K.VaryA"" 2189 Louček Vlastimil ŠK Louny 2192 ½
2005/2006 9 Č KŠT K.VaryA"" 2189 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2230 ½
2005/2006 8 B KŠT K.VaryA"" 2189 Kotek Daniel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 1
2005/2006 7 Č KŠT K.VaryA"" 2189 Šleich Jan SK Demas DěčínA"" 2292 1
2005/2006 6 B KŠT K.VaryA"" 2189 Kozák Miloš ŠK ČSOBB"" 2245 ½
2005/2006 5 Č KŠT K.VaryA"" 2189 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2307 ½
2005/2006 4 B KŠT K.VaryA"" 2189 Vágner Tomáš Marty Most 2237 0
2005/2006 3 B KŠT K.VaryA"" 2189 Vrána Jan 1.Novoborský B"" 2172 ½
2005/2006 2 Č KŠT K.VaryA"" 2189 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 2372 1
2005/2006 1 B KŠT K.VaryA"" 2189 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2176 1
2004/2005 10 Č Tietz K.Vary A 2171 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 1936 1
2004/2005 9 B Tietz K.Vary A 2171 Hlaváč Rudolf Banik Eastman 2150 ½
2004/2005 8 B Tietz K.Vary A 2171 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 1
2004/2005 7 B Tietz K.Vary A 2171 Wimmer Miroslav SK Karlovy Vary 2056 1
2004/2005 6 Č Tietz K.Vary A 2171 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 ½
2004/2005 5 Č Tietz K.Vary A 2171 Kovář Petr Sp. H.Slavkov 2149 ½
2004/2005 4 B Tietz K.Vary A 2171 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 1
2004/2005 3 Č Tietz K.Vary A 2171 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2052 ½
2004/2005 2 B Tietz K.Vary A 2171 Postl Petr Tietz K.Vary B 1849 1
2004/2005 1 Č Tietz K.Vary A 2171 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1923 1
2004/2005 11 B Baník Habartov 2171 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2322 ½
2004/2005 9 B Baník Habartov 2171 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2262 0
2004/2005 7 B Baník Habartov 2171 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2212 0
2004/2005 6 Č Baník Habartov 2171 Turner Jan Sokol Domažlice 2346 ½
2004/2005 5 B Baník Habartov 2171 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2107 ½
2004/2005 4 Č Baník Habartov 2171 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0
2004/2005 3 Č Baník Habartov 2171 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2240 1
2004/2005 2 B Baník Habartov 2171 Pekárek Petr Sokol Tábor B 2127 1
2004/2005 1 Č Baník Habartov 2171 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 ½
2003/2004 11 Č ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Skřivánek Jan ŠK Kladno 2141 0
2003/2004 10 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Roj Miroslav Sokol Písek 2210 ½
2003/2004 9 Č ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2311 0
2003/2004 8 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Zvára Petr Bohemians Praha B 2347 0
2003/2004 7 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2202 1
2003/2004 5 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Hausner Ivan DP Holdia Praha B 2408 1
2003/2004 4 Č ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Novák Pavel Sokol Klatovy 2319 0
2003/2004 3 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0
2003/2004 2 Č ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Stluka Petr ŠK Alva Příbram 2224 0
2003/2004 1 B ŠK Tietz Karlovy Vary 2156 Ondreját Miroslav Baník Eastman Sokolov 2046 ½
2003/2004 10 B KŠ Tietz B 2156 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 1
2003/2004 9 Č KŠ Tietz B 2156 Kohl Jaroslav AVZO Fr.Lázně 1951 1
2003/2004 8 B KŠ Tietz B 2156 Viták Pavel Lokomotiva Cheb 2160 1
2003/2004 7 B KŠ Tietz B 2156 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1907 1
2003/2004 6 Č KŠ Tietz B 2156 Blodig Reinhard Baník Habartov 2211 0
2003/2004 5 B KŠ Tietz B 2156 Trojáček Pavel AVZO Fr.Lázně 2076 1
2003/2004 4 Č KŠ Tietz B 2156 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb 2071 ½
2003/2004 3 B KŠ Tietz B 2156 Kratochvíl Jakub Baník Eastman B 1995 1
2003/2004 2 Č KŠ Tietz B 2156 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 1
2003/2004 1 Č KŠ Tietz B 2156 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2058 1