Hráč Markovský Jaroslav

Markovský Jaroslav

User Pic
Jméno: Markovský Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1673
Elo mezinárodní: 0
ID: 12981
FIDE ID: 23730960
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Frýdlant 0 1675 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1704 1694 0
2018/2019 4 ŠK Frýdlant 0 1681 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1763 1699 0
2018/2019 8 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1675 Čapek Vladimír Šk Stráž pod Ralskem 1608 1544 1
2018/2019 7 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1675 Králíček Petr TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1526 1
2018/2019 2 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1681 Halba Václav TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1575 0
2018/2019 1 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1681 Sichrovský Tomáš Šachový klub Česká Lípa "B" 1260 1558 1
2015/2016 6 ŠK Frýdlant 1687 Najman Miroslav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1578 0
2015/2016 5 ŠK Frýdlant 1687 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec B 1638 1
2015/2016 4 ŠK Frýdlant 1687 Pallag Demeter TJ Krásná Lípa B 1705 1741 1
2015/2016 2 ŠK Frýdlant 1687 Mach Michal 1.Novoborský ŠK D 1529 1579 ½
2014/2015 8 Šachový klub Frýdlant 1716 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec B 1723 1747 0
2014/2015 7 Šachový klub Frýdlant 1716 Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1759 1735 0
2014/2015 6 Šachový klub Frýdlant 1716 Křížek Vladimír 1.Novoborský ŠK D 1466 1487 ½
2014/2015 5 Šachový klub Frýdlant 1716 Hejduk Miroslav Desko Liberec C 1735 1767 0
2014/2015 4 Šachový klub Frýdlant 1716 Fak Daniel ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1265 1250 1
2014/2015 2 Šachový klub Frýdlant 1716 Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1759 1735 ½
2014/2015 1 Šachový klub Frýdlant 1716 Mach Michal 1.Novoborský ŠK D 1558 1570 ½
2013/2014 10 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Lesage Milan Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 ½
2013/2014 9 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 1
2013/2014 8 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Vlček Bohumír Cvikováček Cvikov 1475 1
2013/2014 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec "C" 1761 1687 0
2013/2014 6 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Vratanina Štěpán ŠK DDM Varnsdorf 1624 0
2013/2014 5 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Kropáček Petr Šachový klub Česká Lípa 1923 ½
2013/2014 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 0
2013/2014 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Najman Miroslav Cvikováček Cvikov 1617 ½
2013/2014 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "C" 1700 0
2013/2014 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 Ferkl Miloslav ŠK DDM Varnsdorf 1799 1
2012/2013 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1708 Večerník Jaroslav TJ Bižu Jablonec n.N. B 1674 1
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1708 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1696 1
2012/2013 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. Jína Stanislav Cvikováček Cvikov 1
2012/2013 6 Šachový klub Frýdlant, o.s. Peníška Pavel Chess Rowdies (Slavia Lbc) 0
2012/2013 5 Šachový klub Frýdlant, o.s. Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa B ½
2012/2013 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem ½
2012/2013 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. Hübscher Jindřich TJ Bižu Jablonec n.N. B ½
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. Mareček Vladislav 1.NovoborskýŠK D ½
2011/2012 10 ŠK Frýdlant 1710 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec B 1956 2031 0
2011/2012 9 ŠK Frýdlant 1710 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa B 1750 1672 0
2011/2012 7 ŠK Frýdlant 1710 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK E 1477 1593 ½
2011/2012 6 ŠK Frýdlant 1710 Janata Michal DDM Cvikováček Cvikov 1000 1
2011/2012 5 ŠK Frýdlant 1710 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec B 1833 1831 0
2011/2012 4 ŠK Frýdlant 1710 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa B 1750 1672 1
2011/2012 3 ŠK Frýdlant 1710 Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1775 1760 ½
2011/2012 2 ŠK Frýdlant 1710 Najman Miroslav 1.Novoborský ŠK E 1641 1
2011/2012 1 ŠK Frýdlant 1710 Janata Michal DDM Cvikováček Cvikov 1000 1
2010/2011 10 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1745 ½
2010/2011 9 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Vlček Bohumír Cvikováček 1433 ½
2010/2011 8 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Bartos Vaclav Novoborská šachová akademie 1642 1
2010/2011 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 TJ Spartak ČKD Žandov 1
2010/2011 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1745 1
2010/2011 4 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Vlček Bohumír Cvikováček 1433 1
2010/2011 3 TJ Nové Město pod Smrkem 1710 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1503 0
2009/2010 11 TJ Nové Město p.S. 1698 Pallag Demeter TJ Krásná Lípa B 1599 ½
2009/2010 10 TJ Nové Město p.S. 1698 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK E 1692 1
2009/2010 9 TJ Nové Město p.S. 1698 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko p.T. 1766 0
2009/2010 8 TJ Nové Město p.S. 1698 Mokrý Miroslav ŠK Vegas Stráž p.R. 1
2009/2010 7 TJ Nové Město p.S. 1698 Pešta Jiří Bižuterie Jablonec n.N. B 1696 0
2009/2010 6 TJ Nové Město p.S. 1698 Hajný Lothar Lokomotiva Liberec C 1707 1
2009/2010 5 TJ Nové Město p.S. 1698 Mašek Josef TJ Sokol Víchová n.J. 1736 ½
2009/2010 4 TJ Nové Město p.S. 1698 Jakubů Milan ŠK Libštát B 1868 0
2009/2010 3 TJ Nové Město p.S. 1698 Braun Tomáš Desko Liberec C 1746 1
2009/2010 2 TJ Nové Město p.S. 1698 Fejfar Petr TJ PS ZK Semily 1598 1
2009/2010 1 TJ Nové Město p.S. 1698 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1757 ½
2008/2009 11 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Zuzánek Vítězslav Lokomotiva Liberec "C" 1677 0
2008/2009 10 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "E" 1709 1
2008/2009 9 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Pavlík Josef ŠK Varnsdorf 1718 0
2008/2009 8 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "D" 1815 0
2008/2009 7 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa "B" 1850 1
2008/2009 6 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Moudrý Jiří Slávie Liberec 1699 1
2008/2009 5 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1752 ½
2008/2009 4 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1769 0
2008/2009 3 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Kraus Jan Bižuterie Jablonec "B" 1796 1
2008/2009 2 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Slažanský Tibor Desko Liberec "C" 1334 1
2008/2009 1 TJ Nové Město p.Smrkem 1673 Liška Martin Jiskra Tanvald "B" 1752 1
2007/2008 11 Nové Město p.Smrkem 1646 Braun Tomáš Desko Liberec C 1915 1
2007/2008 10 Nové Město p.Smrkem 1646 Poláček Vladimír Bižuterie Jablonec n.N. C 1440 1
2007/2008 9 Nové Město p.Smrkem 1646 Šimon Václav Lokomotiva Liberec C 1636 ½
2007/2008 8 Nové Město p.Smrkem 1646 Zuzánek Roman Lokomotiva Liberec E 1630 0
2007/2008 7 Nové Město p.Smrkem 1646 Jakimič Viktor Desko Liberec D 1652 ½
2007/2008 6 Nové Město p.Smrkem 1646 Krtouš Zdeněk Desko Liberec E 1711 1
2007/2008 5 Nové Město p.Smrkem 1646 Pešta Jiří Bižuterie Jablonec n.N. B 1704 1
2007/2008 4 Nové Město p.Smrkem 1646 Hartmann Michal Lokomotiva Liberec D 1395 1
2007/2008 3 Nové Město p.Smrkem 1646 TJ Sokol Koberovy 1
2007/2008 1 Nové Město p.Smrkem 1646 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald B 1733 ½
2006/2007 11 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1781 0
2006/2007 10 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Ščerba Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1823 ½
2006/2007 9 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Princ Jiří TJ Krásná Lípa "A" 1871 0
2006/2007 8 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1995 0
2006/2007 7 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Laštůvka Jan TJ Krásná Lípa "B" 1501 1
2006/2007 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Fejfar Petr TJ Semily 1583 1
2006/2007 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Novák Jan Desko Liberec "B" 1925 0
2006/2007 4 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1966 ½
2006/2007 3 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Pešta Jiří TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1710 1
2006/2007 2 TJ Nové Město pod Smrkem 1616 Jakubů Milan ŠK Libštát 1892 ½
2004/2005 11 Nové Město p. Smrk 1630 Bém Miloslav Jiskra Tanvald 1853 ½
2004/2005 8 Nové Město p. Smrk 1630 Paldus Petr Desko Liberec A" 2023 0
2004/2005 7 Nové Město p. Smrk 1630 Oreský Jan Desko Liberec C" 1631 0
2004/2005 6 Nové Město p. Smrk 1630 Dejmek Josef Autobrzdy Jablonec 1837 0
2004/2005 4 Nové Město p. Smrk 1630 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec 1914 0
2004/2005 3 Nové Město p. Smrk 1630 Novák František ŠK Libštát 1863 0
2004/2005 2 Nové Město p. Smrk 1630 Schöber Gerhard Spartak Rokytnice 1741 ½
2004/2005 1 Nové Město p. Smrk 1630 Gombos Ladislav Desko Liberec B" 1762 0
2003/2004 11 Textilana N. Město 1616 Molitoris Andreas Bižu Jablonec B 1513 1
2003/2004 9 Textilana N. Město 1616 Slažanský Martin Desko Liberec D 1330 ½
2003/2004 8 Textilana N. Město 1616 Šimon Václav Loko Liberec A 1668 1
2003/2004 7 Textilana N. Město 1616 Poláček Vladimír LIAZ Jablonec 1
2003/2004 5 Textilana N. Město 1616 Počarovský Miroslav Nisa Proseč 1390 1
2003/2004 3 Textilana N. Město 1616 Pecháček David Loko Liberec C 1
2003/2004 2 Textilana N. Město 1616 Valenta Marek Sokol Koberovy 1
2003/2004 1 Textilana N. Město 1616 Kněbort Jiří Loko Liberec B 1400 1