Hráč Vohralík Vítězslav

Vohralík Vítězslav

User Pic
Jméno: Vohralík Vítězslav
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1728
Elo mezinárodní: 1762
ID: 31337
FIDE ID: 384950
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 USK Praha B 1762 1747 Jahoda Ladislav Dukla E 1890 1903 ½ soutěž
2019/2020 9 USK Praha C 1762 1747 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1336 1 soutěž
2019/2020 8 USK Praha C 1762 1747 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1502 1544 1 soutěž
2019/2020 6 USK Praha C 1762 1747 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1467 1609 0 soutěž
2019/2020 5 USK Praha C 1762 1747 Kuchař Jakub Dukla G 0 1308 0 soutěž
2019/2020 1 USK Praha C 1762 1747 Devera Filip TJ Kobylisy G 1287 1336 1 soutěž
2018/2019 5 USK Praha B 1762 1735 Paulovič Michal Dukla G 0 1384 1 soutěž
2018/2019 4 USK Praha B 1762 1735 Jareš Jaroslav TJ Bohemians Praha H 0 1206 1 soutěž
2018/2019 11 USK Praha C 1762 1735 Beneš Jáchym TJ Kobylisy G 1613 1526 1 soutěž
2018/2019 9 USK Praha C 1762 1735 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1920 1990 1 soutěž
2018/2019 6 USK Praha C 1762 1735 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1721 1696 0 soutěž
2018/2019 5 USK Praha C 1762 1735 Krč Štefan Unichess G 1620 1597 1 soutěž
2018/2019 1 USK Praha C 1762 1735 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1683 1668 0 soutěž
2017/2018 8 USK Praha B 1762 1755 Klaus Václav GROP D 1970 1970 0 soutěž
2017/2018 6 USK Praha B 1762 1755 Katsianikos Konstantinos ŠK Loko Praha C 1465 1693 1 soutěž
2017/2018 9 USK Praha C 1762 1755 Špinka Karel TJ Kobylisy F 0 1549 0 soutěž
2017/2018 4 USK Praha C 1762 1755 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 0 1820 0 soutěž
2017/2018 3 USK Praha C 1762 1755 Bára Josef ŠK DP Praha G 1373 1391 1 soutěž
2017/2018 2 USK Praha C 1762 1755 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 0 1834 0 soutěž
2016/2017 7 USK Praha B 1762 1762 Kuncman Karel SK Újezd nad Lesy 1383 1 soutěž
2016/2017 5 USK Praha B 1762 1762 GROP F 1 soutěž
2016/2017 3 USK Praha B 1762 1762 Vácha Martin ŠO Praga Praha F 1335 1 soutěž
2016/2017 8 USK Praha C 1762 1762 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 1 soutěž
2016/2017 7 USK Praha C 1762 1762 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 ½ soutěž
2016/2017 2 USK Praha C 1762 1762 Bára Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 1 soutěž
2015/2016 10 USK Praha C 1762 1762 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 ½ soutěž
2015/2016 8 USK Praha C 1762 1762 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 ½ soutěž
2015/2016 7 USK Praha C 1762 1762 Mach Jan TJ Bohemians Praha G 1802 1802 ½ soutěž
2015/2016 4 USK Praha C 1762 1762 Zimák Karel ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 ½ soutěž
2015/2016 3 USK Praha C 1762 1762 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 0 soutěž
2015/2016 1 USK Praha C 1762 1762 Kovář Zdeněk Unichess G 1804 1716 0 soutěž
2015/2016 8 USK Praha B 1762 1762 Koršinskij Marek SK OAZA Praha H 1378 1453 1 soutěž
2015/2016 6 USK Praha B 1762 1762 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1729 ½ soutěž
2015/2016 5 USK Praha B 1762 1762 Brabec Jaroslav Sokol Praha Vršovice F 1611 1 soutěž
2015/2016 4 USK Praha B 1762 1762 Řezanka František ŠK Loko Praha C 1712 0 soutěž
2015/2016 2 USK Praha B 1762 1762 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1492 1530 1 soutěž
2014/2015 11 USK Praha B 1641 Vilímec Vojtěch Sokol Kobylisy G 1238 1 soutěž
2014/2015 10 USK Praha B 1641 SK Lokomotiva Radlice E 1 soutěž
2014/2015 8 USK Praha B 1641 Hlavina Lukáš Sokol Nebušice A 1261 1 soutěž
2014/2015 1 USK Praha B 1641 Janota Jiří TJ Praga Praha E 1547 1 soutěž
2014/2015 11 USK Praha C 1641 Čavoš Radek Sokol Vršovice F 1635 0 soutěž
2014/2015 7 USK Praha C 1641 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 1752 1 soutěž
2014/2015 4 USK Praha C 1641 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 0 soutěž
2014/2015 2 USK Praha C 1641 Bernard Vladislav TJ Praga Praha H 1561 ½ soutěž
2013/2014 6 USK Praha B 1660 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov B 1781 0 soutěž
2013/2014 1 USK Praha B 1660 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1833 1822 ½ soutěž
2013/2014 6 USK Praha C 1660 Flusser Michal TJ Praga Praha H 1500 ½ soutěž
2013/2014 4 USK Praha C 1660 Drobný Vojtěch ŠK PORG F 1000 1 soutěž
2013/2014 3 USK Praha C 1660 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha E 1663 1675 1 soutěž
2013/2014 2 USK Praha C 1660 Kormoutová Adéla ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1580 1 soutěž
2013/2014 1 USK Praha C 1660 Kukal Robert TJ Praga Praha E 1710 0 soutěž