Hráč Šedý Matěj

Šedý Matěj

User Pic
Jméno: Šedý Matěj
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1504
Elo mezinárodní: 1511
ID: 41680
FIDE ID: 397326
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1511 1504 Kroulík Václav Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1534 1523 1
2020/2021 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1511 1504 Roub Radek Šachový spolek Železné hory 1353 1307 1
2020/2021 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1511 1504 Hrádek Matyáš TJ Náměšť n/Oslavou 1622 1770 0
2020/2021 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1511 1504 Kučera David Gambit Jihlava 1461 1576 1
2019/2020 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1483 1538 Tajovský Šimon ŠK Kuřim 1570 1541 ½
2019/2020 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1483 1538 Kačírek Pavel Region Panda 1723 1708 1
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1483 1538 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno 1785 1749 0
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1483 1538 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1896 1877 0
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1446 1538 Novotný Ondřej TJ CHS Chotěboř 1842 1852 0
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1498 Málková Barbora TJ Lanškroun 1261 1296 1
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1498 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny C 1566 1619 0
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1393 1498 Žaža Martin TJ Náměšť n/Oslavou 1339 1501 0
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1393 1498 Gloser Tomáš ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1431 1384 0
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1393 1498 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1833 1725 0
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1393 1498 Kulhánek Jáchym ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1777 1752 0
2019/2020 3 Světla nad Sázavou D 1443 1538 Píša Ladislav Humpolec C 0 1460 1
2019/2020 2 Světla nad Sázavou D 1443 1538 Holcman Matěj Gambit Jihlava E 0 0 1
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1345 1498 Ecler Matěj Spartak Pelhřimov A 1253 1304 1
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1446 1538 Píša Ladislav TJ Jiskra Humpolec B 0 1460 1
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1446 1538 Rybáček Martin Gambit Jihlava D 1084 1066 1
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1345 1498 Došek Karel Gambit Jihlava C 0 1567 ½
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou D 1443 1538 Rybáčková Lucie Gambit Jihlava E 1328 1333 1
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou D 1446 1538 Havel Jiří Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1415 1
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou D 1446 1498 Dejmek Tomáš ZŠ O. Březiny Jihlava 0 1260 1
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou D 1449 1498 Policar Martin Spartak Pelhřimov C 1235 1252 0
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou D 1345 1498 Havelka Vladislav Jiskra Havlíčkův Brod C 0 1416 0
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou D 1393 1498 Růžek Karel ŠK Světlá nad Sázavou C 1634 1629 ½
2018/2019 10 Šachový klub Světlá n. S. 1327 1362 Jindra Tomáš ŠK Ortex A 1228 1358 ½
2018/2019 9 Šachový klub Světlá n. S. 1327 1362 Málková Barbora TJ Lanškroun 1272 1289 1
2018/2019 8 Šachový klub Světlá n. S. 1327 1362 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 1136 1119 1
2018/2019 7 Šachový klub Světlá n. S. 1355 1362 Vopálka Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 1206 1203 1
2018/2019 6 Šachový klub Světlá n. S. 1366 1529 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno A 1529 1625 0
2018/2019 5 Šachový klub Světlá n. S. 1366 1529 Sedlák Václav ŠK Lokomotiva Brno B 0 1100 1
2018/2019 4 Šachový klub Světlá n. S. 1412 1529 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny B 1453 1443 0
2018/2019 3 Šachový klub Světlá n. S. 1412 1529 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM HK 1488 1457 ½
2018/2019 2 Šachový klub Světlá n. S. 1412 1529 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1244 1319 ½
2018/2019 1 Šachový klub Světlá n. S. 1412 1529 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1301 1364 0
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1367 1362 Došek Karel Gambit Jihlava B 0 1579 1
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1355 1362 Krob Jakub TJ Žďár nad Sázavou B 0 1143 ½
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou D 1367 1362 Kovařík Vít Gambit Jihlava E 0 1107 1
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou D 1367 1362 Zedníček Filip Gambit Jihlava F 1211 1321 0
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou D 1366 1529 Růžek Tomáš ŠK Světlá nad Sázavou C 1490 1567 0
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou D 1381 1529 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1314 1307 1
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou D 1381 1529 Domkář Igor ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 0 1297 1
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou D 1412 1529 Křišťál Bronislav SŠK Cejle B 0 0 1
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1367 1362 Kameník František Gambit Jihlava D 0 1737 0
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1366 1529 Kučera Miloslav TJ Spartak Velká Bíteš 1541 1582 0
2017/2018 7 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1377 1237 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1718 1712 1
2017/2018 6 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1412 1237 Tajovský Šimon ŠK Kuřim B 1376 1459 0
2017/2018 5 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1412 1237 Nezval Filip ŠK Duras BVK Královo Pole 1732 1738 0
2017/2018 4 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1644 1460 Pilař Vít 2222 ŠK Polabiny C 1517 1578 0
2017/2018 3 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1644 1460 Rybáček Lukáš ŠK Lípa - DDM HK 1508 1508 0
2017/2018 2 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1644 1460 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1284 1266 0
2017/2018 1 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1644 1460 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1535 1599 0
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Podrázská Zuzana ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1753 1764 1
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1495 1
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1377 1237 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1718 1712 0
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1377 1237 Kučera David Gambit Jihlava D 1327 1190 1
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 0 1467 0
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Vyhnálek Jan Spartak Pelhřimov B 0 1311 ½
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Svoboda Kamil ŠK Caissa Třebíč C 1494 1439 0
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Bílek Miroslav Gambit Jihlava C 0 1650 0
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1644 1460 Zeman Jan TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 ½
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Vondra Filip Gambit Jihlava C 0 0 1
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1377 1237 Smola Petr SŠK Cejle 0 1278 0
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1377 1237 Nedoma Michal TJ Spartak Velká Bíteš 1821 1824 0
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1412 1237 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč C 1419 1437 1
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou D Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec C 1226 0
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou D Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1304 0
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou D Marek Aleš Gambit Jihlava E 1402 0
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou D Schönová Nikola ZŠ O. Březiny Jihlava 1
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou D Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1438 1484 0
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou D Váhala Marek Gambit Jihlava F 1
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou D Muzikář Jan ŠK Světlá nad Sázavou C 1179 1