Hráč Bikov Roumen

Bikov Roumen

User Pic
Jméno: Bikov Roumen
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1600
Elo mezinárodní: 1623
ID: 41618
FIDE ID: 388653
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1600 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1694 1713 0
2017/2018 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1619 Hykš Jan ŠK AD Jičín C 0 1286 0
2017/2018 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1642 1619 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1659 1709 0
2017/2018 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1642 1619 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 0 1328 1
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1619 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1499 1503 1
2017/2018 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1619 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1726 1708 ½
2017/2018 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1619 Kořínek Vojtěch Šachový klub Lípa C 1493 1518 ½
2016/2017 11 Č TJ Hostinné A 1630 1654 Novotný Jan TJ Nová Paka 1611 1631 0
2016/2017 10 B TJ Hostinné A 1630 1654 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice B 1474 1487 0
2016/2017 8 B TJ Hostinné A 1630 1654 Košťálek Vlastislav LOKO Trutnov B 1669 1665 ½
2016/2017 7 Č TJ Hostinné A 1630 1654 Malinský Martin LOKO Trutnov C 1727 1784 0
2016/2017 5 Č TJ Hostinné A 1630 1654 Mikule Zdeněk ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 1
2016/2017 4 B TJ Hostinné A 1630 1654 Müller Jan ŠK Jilemnice 1000 0
2016/2017 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1630 1654 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1420 1
2016/2017 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1630 1654 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1474 1487 1
2016/2017 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1630 1654 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1629 0
2016/2017 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1630 1654 Rakhimov Yestay TJ Slavia Hradec Králové D 1728 1728 0
2015/2016 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1480 0
2015/2016 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Hedánek Daniel ŠK ORTEX Hradec Králové 1000 0
2015/2016 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1285 1
2015/2016 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové C 1619 1571 0
2015/2016 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 1
2015/2016 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1474 1487 1
2015/2016 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 0
2015/2016 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 0
2014/2015 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 Doupovec Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1497 ½
2014/2015 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1250 1
2014/2015 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1625 ½
2014/2015 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Machek Josef TJ Nová Paka 1363 1
2014/2015 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 0
2014/2015 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1775 1755 1
2014/2015 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1294 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1748 1
2013/2014 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1551 0
2013/2014 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1566 1
2013/2014 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Sucharda Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1471 1
2013/2014 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1000 0
2013/2014 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 0
2013/2014 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1624 0
2013/2014 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Šidlík Tomáš TJ Spartak Vrchlabí 1379 1
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 Balcar Jaroslav ŠK Lípa C 1486 1