Hráč Haškovec Cedrik

Haškovec Cedrik

User Pic
Jméno: Haškovec Cedrik
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1882
Elo mezinárodní: 0
ID: 670
FIDE ID: 372510
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Loko Praha C 0 1890 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians F 1673 1713 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 0 1890 Doležal Oldřich GROP - D 1740 1757 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha C 0 1890 Fejfar Petr ŠK Mahrla C 0 1592 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 0 1890 Vašíček Martin SK OAZA Praha D 1778 1794 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha C 0 1890 Omelka Antonín ŠK Bohnice A 1891 1861 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 0 1890 Seige Viktor ŠK Viktoria Žižkov C 0 1502 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha C 0 1890 Horyna Josef Sokol Vršovice D 1789 1823 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha C 0 1885 Hykš Martin Unichess E 1885 1930 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha C 0 1885 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1641 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha C 0 1885 Modrová Hana TJ Bohemians Praha G 1798 1839 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha C 0 1885 Pinkas Jiří ŠK Smíchov B 1845 1831 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha C 0 1885 Turková Karolína ŠK DP Praha D - EA Hotels 1996 0 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha C 0 1885 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1561 1808 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha C 0 1885 Žváček Antonín Kbel.šach. reprezentace B 1900 1987 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha C 0 1885 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1871 1862 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha C 0 1885 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha C 0 1894 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1885 1858 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha C 0 1894 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha C 0 1894 Hrubý Jan ŠK Praha - Smíchov C 0 1663 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha C 0 1894 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1961 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha C 0 1894 Veselý Jaroslav USK Praha B 0 1741 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha C 0 1894 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 0 1787 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha C 0 1894 Černoušková Alena Unichess Ž 1654 1746 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha C 0 1894 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 0 1778 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha C 0 1894 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace B 1734 1770 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha C 0 1894 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1861 1829 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha B 0 1894 Šašinka Jiří ŠK Bohnice A 1935 1907 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha C 1921 Gubin Oleg ŠK Praha - Smíchov E 1729 1665 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha C 1921 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 1823 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha C 1921 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha C 1921 Vejvoda Robert Kbel.šach. reprezentace C 1250 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha C 1921 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov D 1765 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha C 1921 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice D 1718 1572 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha C 1921 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha F 1663 1650 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha C 1921 Kormoutová Adéla Unichess G 1596 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha B 1921 Pauš Marek SK OAZA Praha C 1778 1747 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 1921 Keder Igor SK Lokomotiva Radlice E 1544 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha C 1921 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1729 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 1921 Galandák Daniel Sokol Praha Vršovice F 1563 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 1921 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1870 1837 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 1921 Váňa Lubomír Šachový klub Praha 4 C 1458 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 1921 Hošková Jana Unichess Ž 2020 1981 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha C 1921 Skalický Jindřich SK OAZA Praha H 1330 1327 1 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha C 1946 Huřťák Otto Bohemians Praha E 1994 2036 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha C 1946 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1891 1892 0 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha C 1946 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1913 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha C 1946 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace A 2180 2122 0 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha C 1946 Prachař Josef GROP D 1887 1868 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha C 1946 Kaiser Rudolf Sokol Vršovice D 1896 1867 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha B 1946 Dolejší Zbyněk TJ Praga Praha B 1806 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha C 1940 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2118 1886 1 soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha C 1940 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice B 1642 1 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha C 1940 Skočdopole Petr ŠK PORG C 1648 1 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha D 1940 Fuchs Lukáš USK Praha B 1815 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha D 1940 Šaur František Sokol Praha-Vršovice E 1816 1 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha D 1940 Šimek Václav Stavby mostů Praha B 1766 1808 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha D 1940 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 0 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha D 1940 Kastnerová Zuzana ŠK Viktoria Žižkov C 1783 1811 1 soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha D 1940 Nepustil František SK Motorlet Praha A 1885 1 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha B 1940 Voršilka Jiří SK OAZA Praha B 1781 1781 ½ soutěž