Hráč Kocourková Klára

Kocourková Klára

User Pic
Jméno: Kocourková Klára
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1362
Elo mezinárodní: 0
ID: 37118
FIDE ID: 377406
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 10 ŠK KDJS Sedlčany C 1381 Peterka Kryštof Sokol Struhařov B 1
2015/2016 8 ŠK KDJS Sedlčany C 1381 Vasilev Dan Jawa Brodce C 1194 1
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany C 1381 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 0
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany C 1381 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 1593 ½
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany C 1381 Jandourek Pavel Kavalier Sázava B 1
2014/2015 11 Kavalier Sázava B 1356 Helebrand František Spartak Vlašim C 1655 1703 ½
2014/2015 10 Kavalier Sázava B 1356 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1362 0
2014/2015 9 Kavalier Sázava B 1356 Pikal David ŠK Pravonín B 1529 ½
2014/2015 8 Kavalier Sázava B 1356 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 H 1374 1
2014/2015 7 Kavalier Sázava B 1356 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1223 1
2014/2015 6 Kavalier Sázava B 1356 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1350 1
2014/2015 5 Kavalier Sázava B 1356 Novotný Jiří Sokol Struhařov B 1000 1
2014/2015 4 Kavalier Sázava B 1356 Houda Ondřej Uhlířské Janovice 1074 1
2014/2015 3 Kavalier Sázava B 1356 Klub šachistů Říčany 1925 J 1
2014/2015 2 Kavalier Sázava B 1356 Blahout Karel Sokol Postupice 1472 0
2014/2015 1 Kavalier Sázava B 1356 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1615 0
2013/2014 9 Kavalier Sázava C 1250 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1608 ½
2013/2014 8 Kavalier Sázava C 1250 Mandovec Jiří KDJS Sedlčany B 1329 ½
2013/2014 7 Kavalier Sázava C 1250 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1263 1
2013/2014 6 Kavalier Sázava C 1250 Kořenová Magdaléna Figurka Říčany 1400 1414 ½
2013/2014 5 Kavalier Sázava C 1250 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1606 0
2013/2014 4 Kavalier Sázava C 1250 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1250 0
2013/2014 3 Kavalier Sázava C 1250 Pham Cao Thuyen Uhlířské Janovice 1100 1
2013/2014 2 Kavalier Sázava C 1250 Patzner Petr Jawa Brodce C 1420 0
2013/2014 1 Kavalier Sázava C 1250 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1605 0
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1250 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1250 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno B 1336 1250 ½
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1250 Laňka Petr Spartak Vlašim B 1250 1
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1250 Brož Petr Protect.cz Humpolec 1250 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1250 Steinbauer Filip QCC České Budějovice A 1511 0
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1250 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1250 ½
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1250 Tůmová Anna Šachklub Tábor B 1483 1388 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 1250 Široký Richard Šachklub Tábor A 1644 1587 0