Hráč Zeman Jan

Zeman Jan

User Pic
Jméno: Zeman Jan
Oddíl: Spartak Velké Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1651
Elo mezinárodní: 1578
ID: 37821
FIDE ID: 378585
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Spartak Velké Meziříčí A 1574 1598 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou A 1804 1810 0 soutěž
2019/2020 8 Spartak Velké Meziříčí A 1574 1598 Krč Michal Gambit Jihlava B 1584 1619 1 soutěž
2019/2020 7 Spartak Velké Meziříčí A 1574 1598 Krčil Aleš ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1843 1888 0 soutěž
2019/2020 6 Spartak Velké Meziříčí A 1537 1598 Bradáč Roman Pivovar Dalešice 1987 1990 1 soutěž
2019/2020 5 Spartak Velké Meziříčí A 1537 1604 Mičulka Petr Náměšť nad Oslavou A 2048 2021 0 soutěž
2019/2020 4 Spartak Velké Meziříčí A 1535 1604 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov A 1620 1666 ½ soutěž
2019/2020 3 Spartak Velké Meziříčí A 1545 1604 Hron Robert Gambit Jihlava A 2033 2038 0 soutěž
2019/2020 2 Spartak Velké Meziříčí A 1545 1604 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1826 1820 0 soutěž
2019/2020 1 Spartak Velké Meziříčí A 1551 1604 Provazník Ivo ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1836 1868 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Spartak Velká Bíteš 1574 1598 Pejcha Ivoš Gambit Jihlava D 1099 1200 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Velká Bíteš 1574 1598 Diviš Jan Gambit Jihlava C 0 1329 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Spartak Velká Bíteš 1537 1598 Havelka Vladislav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1416 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Velká Bíteš 1537 1598 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1550 1508 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Velká Bíteš 1535 1604 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Velká Bíteš 1545 1604 Kulhánek Jaromír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1672 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Velká Bíteš 1545 1604 Španěl Jan SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Velká Bíteš 1545 1604 Novák Pavel ŠK Caissa Třebíč B 1503 1508 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Velká Bíteš 1551 1604 Zadina Vít TJ Jiskra Humpolec B 0 1540 1 soutěž
2018/2019 9 Spartak Velké Meziříčí A 1517 1557 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou A 1811 1785 1 soutěž
2018/2019 7 Spartak Velké Meziříčí A 0 1557 Mottl Jan ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1597 1579 ½ soutěž
2018/2019 6 Spartak Velké Meziříčí A 0 1557 Bílek Miroslav Gambit Jihlava B 0 1660 1 soutěž
2018/2019 5 Spartak Velké Meziříčí A 0 1557 Houdek Ondřej TJ Žďár nad Sázavou B 1195 1253 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Rozvoda Viktor TJ Jiskra Humpolec B 0 1595 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Palovčík Jiří Gambit Jihlava D 0 1407 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Fousek Jiří Gambit Jihlava C 1713 1680 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč C 1491 1586 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Ecler Matěj Spartak Pelhřimov B 1253 1290 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou B 1684 1702 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1408 1385 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Nimmertondl Petr ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1484 1512 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 Křišťál Bronislav SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Kučera David Gambit Jihlava D 1327 1190 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Havelka Martin Spartak Pelhřimov B 0 1236 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Svoboda Kamil ŠK Caissa Třebíč C 1494 1439 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Došek Karel Gambit Jihlava C 0 1598 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Machala Miroslav TJ Jiskra Humpolec B 1872 1855 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1537 1531 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Šedý Matěj ŠK Světlá nad Sázavou B 1644 1460 ½ soutěž
2017/2018 6 Spartak Velké Meziříčí 0 1579 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou A 1734 1754 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Alinger Jiří Spartak Pelhřimov B 1403 1546 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Svoboda Kamil ŠK Caissa Třebíč C 1494 1439 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1533 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou B 1715 1690 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Petrovič Michal Gambit Jihlava C 1076 1332 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1499 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Čech Martin ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1680 1671 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Ptáček Vladimír TJ Jiskra Humpolec B 1420 1382 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 Teplý Stanislav Gambit Jihlava D 0 1638 ½ soutěž
2016/2017 7 Spartak Velké Meziříčí 1551 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1632 1641 ½ soutěž
2016/2017 6 Spartak Velké Meziříčí 1551 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1382 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1578 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 1756 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2171 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1294 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 1756 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Velké Meziříčí B 1551 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 0 soutěž
2014/2015 10 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1643 ½ soutěž
2014/2015 9 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Šilhan Josef Spartak Velká Bíteš 1645 0 soutěž
2014/2015 8 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1588 1 soutěž
2014/2015 6 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 2170 2194 0 soutěž
2014/2015 5 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1643 0 soutěž
2014/2015 4 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Šilhan Josef Spartak Velká Bíteš 1645 1 soutěž
2014/2015 3 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1661 0 soutěž
2014/2015 2 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou D 1330 ½ soutěž
2014/2015 1 Spartak Velké Meziříčí B 1549 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1868 1888 0 soutěž
2014/2015 5 Spartak Velké Meziříčí A 1549 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 1821 1779 0 soutěž
2013/2014 10 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Krošová Petra Gambit Jihlava F 1453 ½ soutěž
2013/2014 9 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1775 1 soutěž
2013/2014 8 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Marek Aleš Gambit Jihlava E 1475 1 soutěž
2013/2014 6 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1812 1760 0 soutěž
2013/2014 5 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava F 1573 1 soutěž
2013/2014 4 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Skula Jindřich Spartak Velká Bíteš 1677 0 soutěž
2013/2014 3 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Krč Michal Gambit Jihlava E 1250 1 soutěž
2013/2014 1 Spartak Velké Meziříčí B 1528 Ševčík Zbyněk ŠK Caissa Třebíč D 1565 ½ soutěž
2012/2013 10 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Ryba Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou D 1000 1 soutěž
2012/2013 9 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Klanica Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 0 soutěž
2012/2013 6 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1572 0 soutěž
2012/2013 5 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Vokurka Milan TJ Žďár nad Sázavou D 1526 ½ soutěž
2012/2013 4 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1664 0 soutěž
2012/2013 3 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 1 soutěž
2012/2013 1 Spartak Velké Meziříčí B 1529 Pelikán Petr Sokol Jámy 1416 0 soutěž
2012/2013 8 Spartak Velké Meziříčí A 1529 Obršlík Jiří ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1725 1 soutěž
2012/2013 7 Spartak Velké Meziříčí A 1529 Michálková Viktorie Nela ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1000 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1532 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Kazda Rajmund SFIALA Gambit Jihlava F 1617 ½ soutěž
2011/2012 5 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Beneš Filip SFIALA Gambit Jihlava E 1000 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Pelikán Petr Sokol Jámy 1405 0 soutěž
2011/2012 3 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1883 1924 0 soutěž
2011/2012 2 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Zvěřina Pavel Sokol Opatov 1586 ½ soutěž
2011/2012 1 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Vokurka Milan TJ Žďár nad Sázavou C 1541 1 soutěž
2010/2011 10 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1511 ½ soutěž
2010/2011 9 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Šilhan Josef Spartak Velká Bíteš 1649 0 soutěž
2010/2011 7 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Juránek Martin Sokol Jemnice 1747 0 soutěž
2010/2011 6 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Paulas Miloš Sokol Opatov 1660 ½ soutěž
2010/2011 5 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Král Jan TJ Sokol Nové Veselí 1439 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Bárta Radek Spartak Velká Bíteš 1000 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1582 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Juránek Martin Sokol Jemnice 1747 0 soutěž
2010/2011 1 Spartak Velké Meziříčí B 1000 Caha Stanislav Sokol Opatov 1505 0 soutěž