Hráč Bárta Radek

Bárta Radek

User Pic
Jméno: Bárta Radek
Oddíl: Spartak Velká Bíteš
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1432
Elo mezinárodní: 0
ID: 34182
FIDE ID: 23741155
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Holcman Matěj Gambit Jihlava D 0 0 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Horák Jaroslav Gambit Jihlava C 1475 1451 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Kocman Patrik ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1245 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Jurček Pavel Spartak Pelhřimov B 0 1145 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Čížek Jan ŠK Světlá nad Sázavou B 1547 1613 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1866 1604 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1456 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Hruška Antonín ŠK Caissa Třebíč B 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1438 Brabencová Aneta TJ Jiskra Humpolec B 1271 1255 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Machotka Jaroslav TJ Jiskra Humpolec B 0 1556 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Horák Jaroslav Gambit Jihlava C 1466 1408 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Machač Petr Spartak Pelhřimov B 0 1501 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou B 1440 1391 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1279 1318 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Melichar Jaroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1382 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 Lízal Radek SŠK Cejle 0 1047 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Procházka Petr Gambit Jihlava D 0 1250 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1499 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Ecler Matěj Spartak Pelhřimov B 1145 1306 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč C 1419 1437 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Chvastek Tomáš Gambit Jihlava C 1812 1816 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Zadina Vít TJ Jiskra Humpolec B 0 1560 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Jána Martin ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1843 1879 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1282 1213 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Čipl Jan ŠK Světlá nad Sázavou B 1371 1445 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Havelka Martin Spartak Pelhřimov B 0 1236 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1498 1498 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou B 1734 1754 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Fousek Jiří Gambit Jihlava C 1722 1718 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Velc Radovan SŠK Cejle 0 1513 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec B 0 1282 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 Horák Jaroslav Gambit Jihlava D 1466 1425 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Král Jan TJ Sokol Nové Veselí 1441 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Krob Jakub TJ Žďár nad Sázavou D 1112 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Karas Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1719 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Dohnalík Andrej TJ Spartak Velké Meziříčí B 1365 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1628 1673 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1570 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Kolátor Vojtěch TJ Žďár nad Sázavou D 1104 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Karas Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1719 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Dvořák Josef TJ Spartak Velké Meziříčí B 1512 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Velká Bíteš 1419 Prášil Pavel TJ Sokol Jámy 1628 1673 0 soutěž
2014/2015 10 Spartak Velká Bíteš 1439 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1584 0 soutěž
2014/2015 9 Spartak Velká Bíteš 1439 Paul Jan Spartak Velké Meziříčí B 1662 0 soutěž
2014/2015 8 Spartak Velká Bíteš 1439 Daniel Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1481 0 soutěž
2014/2015 6 Spartak Velká Bíteš 1439 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou D 1439 0 soutěž
2014/2015 4 Spartak Velká Bíteš 1439 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1508 ½ soutěž
2014/2015 3 Spartak Velká Bíteš 1439 Dostál Adolf ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1358 1 soutěž
2014/2015 2 Spartak Velká Bíteš 1439 Pelikán Petr Sokol Jámy 1494 0 soutěž
2014/2015 1 Spartak Velká Bíteš 1439 Krob Jakub TJ Žďár nad Sázavou D 1115 1 soutěž
2013/2014 10 Spartak Velká Bíteš 1453 Stanovský Arnold Gambit Jihlava E 1100 0 soutěž
2013/2014 9 Spartak Velká Bíteš 1453 Dohnalík Andrej Spartak Velké Meziříčí B 1380 1 soutěž
2013/2014 8 Spartak Velká Bíteš 1453 Svoboda Kamil ŠK Caissa Třebíč D 1000 1 soutěž
2013/2014 7 Spartak Velká Bíteš 1453 Gambit Jihlava F 1 soutěž
2013/2014 5 Spartak Velká Bíteš 1453 Weselý Lukáš Gambit Jihlava E 1000 1 soutěž
2013/2014 4 Spartak Velká Bíteš 1453 Dohnalík Andrej Spartak Velké Meziříčí B 1380 ½ soutěž
2013/2014 3 Spartak Velká Bíteš 1453 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč D 1683 1589 0 soutěž
2013/2014 2 Spartak Velká Bíteš 1453 Šlezingr Jan Gambit Jihlava F 1000 1 soutěž
2012/2013 9 Spartak Velká Bíteš 1447 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1611 ½ soutěž
2012/2013 8 Spartak Velká Bíteš 1447 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou "C" 1416 ½ soutěž
2012/2013 7 Spartak Velká Bíteš 1447 Kulovaný Radomír ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1756 1598 ½ soutěž
2012/2013 6 Spartak Velká Bíteš 1447 Ptáček Jan Jiskra Humpolec "A" 1354 ½ soutěž
2012/2013 5 Spartak Velká Bíteš 1447 Mareš Vlastimil ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1673 0 soutěž
2012/2013 4 Spartak Velká Bíteš 1447 Janů Roman TJ Spartak Pelhřimov "C" 1386 0 soutěž
2012/2013 3 Spartak Velká Bíteš 1447 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov "B" 1498 ½ soutěž
2012/2013 1 Spartak Velká Bíteš 1447 Fousek Jiří Gambit Jihlava "C" 1681 1 soutěž
2011/2012 9 Spartak Velká Bíteš 1424 Pexa Jiří ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1585 ½ soutěž
2011/2012 8 Spartak Velká Bíteš 1424 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1501 0 soutěž
2011/2012 7 Spartak Velká Bíteš 1424 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1609 0 soutěž
2011/2012 6 Spartak Velká Bíteš 1424 Teplý Stanislav SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1688 0 soutěž
2011/2012 5 Spartak Velká Bíteš 1424 Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1505 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Velká Bíteš 1424 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1865 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Velká Bíteš 1424 Velc Luděk Sportovní šachový klub Cejle 1567 ½ soutěž
2011/2012 2 Spartak Velká Bíteš 1424 Studnička Josef Jiskra Humpolec 'B' 1528 1 soutěž
2011/2012 1 Spartak Velká Bíteš 1424 Tenkl Jaroslav ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1250 0 soutěž
2010/2011 9 Spartak Velká Bíteš 1000 Dočkal Martin Spartak Velké Meziříčí B 1475 0 soutěž
2010/2011 7 Spartak Velká Bíteš 1000 Mička Josef Sokol Jámy 1511 ½ soutěž
2010/2011 6 Spartak Velká Bíteš 1000 Hofman Jan Sokol Jemnice 1000 1 soutěž
2010/2011 5 Spartak Velká Bíteš 1000 Pták Jaromír Sokol Opatov 1753 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Velká Bíteš 1000 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1000 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Velká Bíteš 1000 Dvořák Martin TJ Sokol Nové Veselí 1000 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Velká Bíteš 1000 Homolka Jaroslav Sokol Jámy 1592 ½ soutěž
2010/2011 1 Spartak Velká Bíteš 1000 Hofman Jan Sokol Jemnice 1000 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Velká Bíteš Suchánek Pavel SFiala Gambit Jihlava D ½ soutěž
2009/2010 6 Spartak Velká Bíteš Šálek Ondřej Sokol Jemnice 1 soutěž
2009/2010 3 Spartak Velká Bíteš Caha Stanislav TJ Sokol Opatov 1530 0 soutěž
2009/2010 2 Spartak Velká Bíteš Novotný Martin SFiala Gambit Jihlava D ½ soutěž
2009/2010 1 Spartak Velká Bíteš Hofman Michal Sokol Jemnice 1 soutěž
2008/2009 10 Spartak Velká Bíteš Widerlechner Jiří Sokol Bedřichov B 1897 0 soutěž
2008/2009 9 Spartak Velká Bíteš Diviš Zdeněk Sokol Rouchovany 1662 ½ soutěž
2008/2009 8 Spartak Velká Bíteš Novotný Richard TJ Spartak Třebíč B 1598 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Velká Bíteš Bílek Miroslav Gambit Jihlava B 1658 0 soutěž
2008/2009 3 Spartak Velká Bíteš Poláček Pavel TJ Spartak Třebíč B 1661 1 soutěž
2008/2009 2 Spartak Velká Bíteš Svoboda František ŠK Caissa Třebíč D 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Velká Bíteš Bílek Miroslav Gambit Jihlava B 1658 0 soutěž
2007/2008 10 Spartak Velká Bíteš A Fojtík Tomáš TJ Sokol Opatov A 1 soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš A Fojtík Tomáš TJ Sokol Opatov A 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš B Dohnalík Andrej Spartak Velké Meziříčí B 1414 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš B Ježek Martin TJ Sokol Opatov B 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš B Uxa Zdeněk SFIALA Gambit Jihlava D 1 soutěž
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš B Palovčík Jiří SFIALA Gambit Jihlava C 0 soutěž