Hráč Štorek Ladislav

Štorek Ladislav

User Pic
Jméno: Štorek Ladislav
Oddíl: Sokol Krucemburk
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1414
Elo mezinárodní: 1346
ID: 35709
FIDE ID: 380130
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 TJ Sokol Krucemburk 1344 1437 Janoušek Jiří NOPO Miřetice 1188 1170 ½
2019/2020 10 TJ Sokol Krucemburk 1364 1437 Jambor Ladislav Rapid G + DDM Přelouč 1570 1754 ½
2019/2020 9 TJ Sokol Krucemburk 1383 1437 Hrdlička Jan ŠS Železné hory C 1380 1242 0
2019/2020 8 TJ Sokol Krucemburk 1383 1437 Melichar Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G 1398 1386 0
2019/2020 5 TJ Sokol Krucemburk 1390 1448 Fiala Jan ŠK Rapid Pardubice F 1649 1629 0
2019/2020 4 TJ Sokol Krucemburk 1375 1448 Jun Robert TJ CHS Chotěboř C 1288 1395 1
2019/2020 3 TJ Sokol Krucemburk 1391 1448 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1622 1643 0
2019/2020 2 TJ Sokol Krucemburk 1391 1448 Tyč Jakub ŠS Železné hory B 1246 1188 ½
2019/2020 1 TJ Sokol Krucemburk 1409 1448 Sedlák Petr ŠK Rapid Pardubice E 1453 1462 0
2018/2019 11 TJ Sokol Krucemburk 1398 1443 Jun Rostislav TJ CHS Chotebor C 1234 1295 1
2018/2019 10 TJ Sokol Krucemburk 1398 1443 Blažek Marek Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1
2018/2019 8 TJ Sokol Krucemburk 1398 1443 Hong Biyu Rapid Pardubice D 0 0 1
2018/2019 6 TJ Sokol Krucemburk 1398 1443 Lauer Marek Zelezne hory C 0 0 1
2018/2019 2 TJ Sokol Krucemburk 1398 1443 Janoušek Jiří NOPO Miretice 0 0 1
2017/2018 6 TJ Sokol Krucemburk 1391 1441 Nešpůrek Vojtěch 2222 SK Polabiny H 1131 1177 1
2017/2018 4 TJ Sokol Krucemburk 1398 1441 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor C 1519 1510 0
2017/2018 1 TJ Sokol Krucemburk 1423 1457 Chvojka Jan TJ SO Chrudim C 1527 1522 0
2015/2016 6 Sokol Krucemburk 1500 1470 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1623 1593 0
2015/2016 5 Sokol Krucemburk 1500 1470 Biben Vojtěch TJ ŠO Chrudim C 1102 1
2015/2016 7 Sokol Krucemburk 1500 1470 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 0
2015/2016 6 Sokol Krucemburk 1500 1470 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1599 1558 0
2015/2016 5 Sokol Krucemburk 1500 1470 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1202 1087 1
2014/2015 11 TJ Sokol Krucemburk 1480 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1282 1
2014/2015 10 TJ Sokol Krucemburk 1480 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny H 1100 0
2014/2015 9 TJ Sokol Krucemburk 1480 Stoček Pavel 2222 ŠK Polabiny I 1583 1590 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Krucemburk 1480 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice G 1203 1203 0
2014/2015 6 TJ Sokol Krucemburk 1480 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory ½
2014/2015 4 TJ Sokol Krucemburk 1480 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1493 1
2014/2015 3 TJ Sokol Krucemburk 1480 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1606 1625 1
2014/2015 2 TJ Sokol Krucemburk 1480 Biben Vojtěch TJ ŠO Chrudim C 1100 0
2014/2015 1 TJ Sokol Krucemburk 1480 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1576 1598 1
2013/2014 9 TJ Sokol Krucemburk 1513 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička E 1380 1
2013/2014 8 TJ Sokol Krucemburk 1513 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1667 0
2013/2014 7 TJ Sokol Krucemburk 1513 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1697 0
2013/2014 6 TJ Sokol Krucemburk 1513 Peňáz Vladimír ŠO Hlinsko C 1254 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Krucemburk 1513 Šmahel Vojtěch TJ Sokol Krouna 1
2013/2014 3 TJ Sokol Krucemburk 1513 Dvořák Jakub ŠK Svitavy C 1250 1
2013/2014 2 TJ Sokol Krucemburk 1513 Jirsa Ondřej TJ CHS Chotěboř D 1100 0
2013/2014 1 TJ Sokol Krucemburk 1513 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko B 1250 0
2012/2013 9 TJ Sokol Krucemburk 1502 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1
2012/2013 7 TJ Sokol Krucemburk 1502 Fiala Jan ŠK Rapid Kids 1000 1
2012/2013 6 TJ Sokol Krucemburk 1502 Hromek Karel NOPO Miřetice 1400 0
2012/2013 5 TJ Sokol Krucemburk 1502 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 0
2012/2013 4 TJ Sokol Krucemburk 1502 Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1100 0
2012/2013 3 TJ Sokol Krucemburk 1502 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1421 1
2012/2013 2 TJ Sokol Krucemburk 1502 Štěpán Josef Rapid Pardubice G 1551 1
2012/2013 1 TJ Sokol Krucemburk 1502 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1468 1
2011/2012 9 TJ Sokol Krucemburk 1530 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny H 1765 1766 0
2011/2012 8 TJ Sokol Krucemburk 1530 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1385 1
2011/2012 7 TJ Sokol Krucemburk 1530 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F 1410 0
2011/2012 6 TJ Sokol Krucemburk 1530 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko B 1362 0
2011/2012 4 TJ Sokol Krucemburk 1530 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1558 0
2011/2012 3 TJ Sokol Krucemburk 1530 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1684 1
2011/2012 2 TJ Sokol Krucemburk 1530 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1532 1537 0
2011/2012 1 TJ Sokol Krucemburk 1530 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1667 0
2010/2011 9 Sokol Krucemburk 1531 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1825 1
2010/2011 8 Sokol Krucemburk 1531 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1599 0
2010/2011 7 Sokol Krucemburk 1531 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1658 0
2010/2011 5 Sokol Krucemburk 1531 Pecka Jakub TJ Štefanydes Polička "F" 1100 1
2010/2011 3 Sokol Krucemburk 1531 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "D" 1736 0
2010/2011 2 Sokol Krucemburk 1531 Křeček Jiří ŠK Svitavy "B" 1100 1
2010/2011 1 Sokol Krucemburk 1531 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 1
2009/2010 8 Sokol Krucemburk 1000 Malý Miroslav ŠO DDM Hlinsko B"" 1521 0
2009/2010 7 Sokol Krucemburk 1000 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1569 1
2009/2010 6 Sokol Krucemburk 1000 Kotlant Jan ŠK Rapid Talents 1457 1
2009/2010 5 Sokol Krucemburk 1000 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F"" 1405 0
2009/2010 4 Sokol Krucemburk 1000 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 ½
2009/2010 3 Sokol Krucemburk 1000 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1659 0
2009/2010 11 TJ Sokol Krouna 1000 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C"" 1100 1
2009/2010 10 TJ Sokol Krouna 1000 Dobeš Martin ŠK Rapid Predators 1000 1
2009/2010 9 TJ Sokol Krouna 1000 Žejdlík Patrik ŠO DDM Hlinsko 1000 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Krouna 1000 Kerhart Tomáš ŠK Rapid Rangers 1000 1
2009/2010 7 TJ Sokol Krouna 1000 Honek Ondřej TJ Jiskra Heřmanův Městec 1397 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Krouna 1000 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny E"" 1405 1
2009/2010 4 TJ Sokol Krouna 1000 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B"" 1526 1
2009/2010 3 TJ Sokol Krouna 1000 Ždímal Petr TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1699 0
2009/2010 2 TJ Sokol Krouna 1000 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1535 0
2009/2010 1 TJ Sokol Krouna 1000 Starý Stanislav Spartak Choceň 1421 1