Hráč Zítko Martin

Zítko Martin

User Pic
Jméno: Zítko Martin
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1700
Elo mezinárodní: 1706
ID: 7204
FIDE ID: 349470
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1717 1737 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1778 1757 0
2017/2018 7 Č ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1724 1737 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1902 1870 0
2017/2018 5 Č ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1723 1737 Müller Jan Český Lev Kolešovice C 1794 1766 ½
2017/2018 4 B ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1717 1737 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1734 1755 0
2017/2018 3 B ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1717 1737 Žák Jiří ŠK Velvary A 1710 1734 1
2017/2018 2 Č ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1717 1737 Dbalý Václav TJ Hostivice B 1791 1783 1
2017/2018 11 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Třebický Jiří JAWA Brodce A 1673 1717 0
2017/2018 10 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Rössler Michal TJ AERO Odolena Voda A 0 1234 0
2017/2018 9 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1724 1737 Jelínek Oliver ŠK Řevnice A 1219 1287 1
2017/2018 8 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1724 1737 Müller Jan Český Lev Kolešovice B 1788 1766 0
2017/2018 7 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1723 1737 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 D 1747 1770 0
2017/2018 6 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1723 1737 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1723 1734 1
2017/2018 5 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Aron Oto Caissa Roztoky B 1752 1766 1
2017/2018 4 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1829 1859 0
2017/2018 3 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Dbalý Václav TJ Hostivice A 1791 1783 0
2017/2018 2 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1717 1737 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1909 1840 ½
2017/2018 1 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1724 1740 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1725 1719 ½
2016/2017 11 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1577 ½
2016/2017 10 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2016/2017 9 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 0
2016/2017 8 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Strejc Josef Příbram Baník A 2144 2143 0
2016/2017 7 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Sklenka Jan ŠK Řevnice A 1430 1477 ½
2016/2017 6 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 0
2016/2017 5 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 1
2016/2017 4 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Sochorová Jana Sokol Buštěhrad A 1905 1893 ½
2016/2017 3 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 0
2016/2017 2 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Burda Roman TJ Neratovice C 2061 2059 0
2016/2017 1 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Břečka František Sokol na Mělníce A 1907 1908 1
2015/2016 10 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Zelenka Pavel ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 1
2015/2016 9 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad D 1504 1625 1
2015/2016 8 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Kittler Jiří ŠK Kralupy C 1696 1
2015/2016 7 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice B 1614 1
2015/2016 6 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1546 1614 1
2015/2016 5 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Margaritov Margarit ŠK Velvary A 1590 0
2015/2016 4 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad C 1484 1601 1
2015/2016 3 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Kohout Josef ŠK Rakovník A 1992 1970 0
2015/2016 2 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 1462 0
2015/2016 1 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno A 1750 1
2015/2016 6 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1738 1759 Stará Tryhubová Pavla Cayman Pharma Neratovice F 1306 1
2015/2016 3 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1738 1759 Skýpala Ondřej T J. AERO Odolena Voda "B" 1602 1638 1
2014/2015 11 Č ŠK Liběhrad Libčice B 1738 1761 Fajfr Jaroslav TJ Sokol Lány 1255 1
2014/2015 11 B ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad B 1452 ½
2014/2015 10 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda A 1706 1639 1
2014/2015 9 B ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1659 ½
2014/2015 8 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1650 1
2014/2015 6 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1668 0
2014/2015 5 B ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1549 ½
2014/2015 3 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1724 1710 1
2014/2015 2 B ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Neuman Petr ŠK Velvary A 1000 1
2014/2015 1 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1738 1761 Korbel Jiří ŠK Kralupy C 1469 1
2013/2014 6 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1774 1799 Černý Jaroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1707 0
2013/2014 3 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1774 1799 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1913 1962 1
2013/2014 10 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1864 1914 0
2013/2014 9 B ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 0
2013/2014 8 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1815 1799 ½
2013/2014 7 B ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 0
2013/2014 6 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 1989 0
2013/2014 5 B ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1832 1794 1
2013/2014 4 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1777 1839 0
2013/2014 3 B ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1572 1727 0
2013/2014 2 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1912 1933 0
2013/2014 1 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 Cozl David Český Lev Kolešovice A 1987 1996 0
2012/2013 11 B ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1901 1900 0
2012/2013 10 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Spilka Jiří Český Lev Kolešovice A 1992 1837 1
2012/2013 9 B ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1
2012/2013 8 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1899 1878 0
2012/2013 7 B ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Hochman Jan Sokol Buštěhrad A 1991 1920 0
2012/2013 6 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1972 1897 0
2012/2013 5 B ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 ½
2012/2013 4 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Krejčík Miroslav ŠK Merkur Kladno A 1858 1859 0
2012/2013 3 B ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Parpel Petr TJ Neratovice B 1761 1800 1
2012/2013 2 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1881 1904 0
2012/2013 1 Č ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 Švach Jan ŠK Řevnice A 1863 1833 0
2011/2012 11 B Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Skalný Petr ŠK města Dobrovice C 1712 0
2011/2012 9 B Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1724 1
2011/2012 8 Č Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Jankovský Zbyněk Spartak Čelákovice A 1539 1
2011/2012 7 B Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Podešva Jiří Sokol na Mělníce B 1574 1
2011/2012 6 Č Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1993 1926 0
2011/2012 5 B Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Michálek Miloš Sokol Pečky B 1619 1
2011/2012 4 Č Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs n/L A 1250 ½
2011/2012 3 B Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Černý Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1739 1
2011/2012 2 Č Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. B 1564 1
2011/2012 1 Č Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 Nedoma Marek AŠ Mladá Boleslav B 1712 0
2010/2011 11 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Čáp Adam ŠK Kladno B 1906 0
2010/2011 10 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1926 0
2010/2011 9 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Gýra Jiří AERO Odolena Voda A 1750 1
2010/2011 8 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Slanec Jan Český lev Kolešovice A 1906 0
2010/2011 7 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 0
2010/2011 6 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Sochorová Jana Caissa Úholičky B 1937 0
2010/2011 5 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1887 1
2010/2011 4 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1872 0
2010/2011 3 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1839 1
2010/2011 2 B ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Parpel Petr TJ Neratovice B 1832 1
2010/2011 1 Č ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 Bulva Stanislav ŠK Kralupy B 1879 0
2009/2010 11 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Dulka Ľubomír Šachový klub Zlonice 1
2009/2010 10 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1817 1
2009/2010 8 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Buk Václav Sokol Buštěhrad 1885 0
2009/2010 7 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Hataš Radim Caissa Úholičky C 1727 1
2009/2010 6 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou C 1731 0
2009/2010 5 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1947 0
2009/2010 4 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1705 1
2009/2010 3 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Červenka Antonín Slovan Velvary 1794 0
2009/2010 2 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Bouda Karel SK DDM Slaný 1751 1
2009/2010 1 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1871 Dungl Martin Caissa Úholičky B 1952 0
2008/2009 11 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Bouda Karel SK DDM Slaný "A" 1751 ½
2008/2009 9 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Sochor František ŠK Kladno "B" 1851 0
2008/2009 8 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1959 0
2008/2009 7 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Sedlák Luděk Caissa Úholičky "B" 1918 1
2008/2009 6 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Kouba Petr NOVA Kladno "A" 1693 1
2008/2009 5 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Žák Jiří Slovan Velvary 1561 1
2008/2009 4 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce "B" 1687 0
2008/2009 3 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad "A" 1724 1
2008/2009 2 B ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1740 1
2008/2009 1 Č ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1854 Buriánek Petr Caissa Úholičky "C" 1879 1
2007/2008 11 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2021 0
2007/2008 10 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Vrána Karel Šachklub města Dobrovice "B" 1726 1
2007/2008 9 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1684 1
2007/2008 8 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1791 1
2007/2008 7 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1801 1
2007/2008 6 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1919 0
2007/2008 5 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Beneš Martin DDM Mělník 1527 1
2007/2008 4 Č ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1924 0
2007/2008 3 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Břečka František TJ Sokol na Mělníce 1952 0
2007/2008 1 B ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 Habran Ivo ŠK Hotel Merkur Kladno 0
2006/2007 11 B Sokol Libčice n/Vl 1865 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n/Vlt B 1996 0
2006/2007 10 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Padevět Pavel ŠO Stochov 1790 1
2006/2007 9 B Sokol Libčice n/Vl 1865 Vítek Jan SK DDM Slaný 1740 1
2006/2007 8 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Framberk Jan Caissa Úholičky C 2017 0
2006/2007 7 B Sokol Libčice n/Vl 1865 Chmelík Ladislav ŠK Dobrovice B 1579 0
2006/2007 6 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Lánský Petr ŠK Kralupy n/Vlt C 1676 0
2006/2007 5 B Sokol Libčice n/Vl 1865 Lavrinčík Pavel TJ Sokol Hostivice 1893 1
2006/2007 4 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1856 0
2006/2007 3 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary 1881 1
2006/2007 2 B Sokol Libčice n/Vl 1865 Kučera Tomáš DDM Mělník 1963 1
2006/2007 1 Č Sokol Libčice n/Vl 1865 Doležal Vít AERO Odolena Voda 1917 0
2005/2006 11 Č Libčice n/Vltavou 1888 Bargel Martin DIAREA Neratovice 2102 0
2005/2006 10 B Libčice n/Vltavou 1888 Kopecký Jiří Kralupy n/Vlt B 1986 0
2005/2006 9 Č Libčice n/Vltavou 1888 Kittler Jiří Kralupy n/Vlt C 1734 1
2005/2006 8 B Libčice n/Vltavou 1888 Kučera Tomáš DDM Mělník 1966 1
2005/2006 7 B Libčice n/Vltavou 1888 Mudra Pavel Bakov n/Jizerou B 2082 0
2005/2006 6 Č Libčice n/Vltavou 1888 Němec David Slovan Velvary 1844 0
2005/2006 5 B Libčice n/Vltavou 1888 Kopecký Petr Spartak Čelákovice 1736 0
2005/2006 4 Č Libčice n/Vltavou 1888 Kopřiva Petr Brandýs n/Labem 1955 0
2005/2006 3 B Libčice n/Vltavou 1888 Baran Peter Sokol Tišice 2129 0
2005/2006 2 Č Libčice n/Vltavou 1888 Bílek Roman Caissa Úholičky B 2011 ½
2005/2006 1 B Libčice n/Vltavou 1888 Doležal Vít Aero Odolena Voda 1926 ½
2004/2005 11 B Sokol Libčice 1840 Padevět Pavel ŠO Stochov 1791 1
2004/2005 9 B Sokol Libčice 1840 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1819 1
2004/2005 8 Č Sokol Libčice 1840 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný 2034 1
2004/2005 7 Č Sokol Libčice 1840 Tóth Václav NOVA Kladno A 1703 1
2004/2005 6 B Sokol Libčice 1840 Plháček Václav Sokol Hostivice 1870 0
2004/2005 5 Č Sokol Libčice 1840 Kopecký Jiří Easy E Kralupy B 1952 0
2004/2005 4 B Sokol Libčice 1840 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 1
2004/2005 3 Č Sokol Libčice 1840 Szabo Jiří ŠK Kladno C 1891 1
2004/2005 2 B Sokol Libčice 1840 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1802 1
2004/2005 1 Č Sokol Libčice 1840 Barták Pavel Sokol Buštěhrad A 1820 1
2003/2004 11 Č Libčice n/Vltavou 1837 Formánek Jan Neratovice C" 1681 0
2003/2004 10 B Libčice n/Vltavou 1837 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1955 1
2003/2004 9 Č Libčice n/Vltavou 1837 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1931 0
2003/2004 8 B Libčice n/Vltavou 1837 Doležal Vít AERO Odolena Voda 1961 0
2003/2004 7 Č Libčice n/Vltavou 1837 Szabo Jiří ŠK Kladno D" 1891 1
2003/2004 6 B Libčice n/Vltavou 1837 Kopecký Jiří EasyE Kralupy B" 1858 1
2003/2004 5 B Libčice n/Vltavou 1837 Macas Vladimír NOVA Kladno A" 1921 1
2003/2004 4 Č Libčice n/Vltavou 1837 Zelenka Pavel ŠK Kladno E" 1693 ½
2003/2004 3 B Libčice n/Vltavou 1837 Kopřiva Petr SK Mělník 1885 B" 1945 1
2003/2004 2 Č Libčice n/Vltavou 1837 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1908 0
2003/2004 1 B Libčice n/Vltavou 1837 Šavrda Jan EasyE Kralupy C" 1596 0