Hráč Hrabě Ondřej

Hrabě Ondřej

User Pic
Jméno: Hrabě Ondřej
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1162
Elo mezinárodní: 0
ID: 41765
FIDE ID: 23701234
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 Spartak Vlašim C 0 1179 Křížek František Klub Šachistů Říčany 1925 I 1313 1353 0
2018/2019 7 TJ Spartak Vlašim B 0 1057 Lang Šimon Šachový klub Světlá n. S. 1448 1517 0
2018/2019 6 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Sedlák Václav ŠK Lokomotiva Brno B 0 1100 1
2018/2019 5 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Pešek Antonín ŠK Lokomotiva Brno A 1214 1232 0
2018/2019 4 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky HK 1187 1320 0
2018/2019 3 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny B 1220 1347 0
2018/2019 2 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Gloser Tomáš ŠK Lípa - DDM HK 1316 1407 0
2018/2019 1 TJ Spartak Vlašim B 0 1083 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1176 1156 0
2018/2019 7 Spartak Vlašim C 0 1057 Našinec Zdeněk Sokol Struhařov B 0 1052 1
2018/2019 6 Spartak Vlašim C 0 1057 Votoček Jakub KŠ Stříbrná Skalice C 0 1127 1
2018/2019 4 Spartak Vlašim C 0 1083 Jouja Matyáš ŠK Medvědi Zvole B 0 1087 1
2018/2019 3 Spartak Vlašim C 0 1083 Křížek František Klub šach. Říčany 1925 L 1311 1301 0
2017/2018 11 Spartak Vlašim C 0 1081 Mačok Martin Klub šach. Říčany 1925 H 1487 1431 0
2017/2018 10 Spartak Vlašim C 0 1081 Kaucký Jaroslav Sokol Postupice 0 1665 0
2017/2018 7 Spartak Vlašim C 0 1081 Le Anh Dung Stříbrná Skalice B 0 1100 0
2017/2018 6 Spartak Vlašim C 0 1081 Dudková Josefína Jawa Brodce C 0 1182 1
2017/2018 3 Spartak Vlašim C 0 1081 Vajdík Josef Stříbrná Skalice C 0 1166 0
2016/2017 11 Spartak Vlašim D 1042 Kostelec n. Č. L. C 1
2016/2017 9 Spartak Vlašim D 1042 Štecher Petr KŠ Stříbrná Skalice B 1521 1
2016/2017 7 Spartak Vlašim D 1042 Novák Kryštof Uhlířské Janovice 1
2016/2017 6 Spartak Vlašim D 1042 Kurek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 I 1413 1354 0
2016/2017 1 Spartak Vlašim D 1042 Vavřík Karel Kavalier Sázava B 1
2015/2016 11 Spartak Vlašim D 1042 Dušek Václav Sokol Struhařov B 0
2015/2016 10 Spartak Vlašim D 1042 Vasilev Dan Jawa Brodce C 1194 0
2015/2016 9 Spartak Vlašim D 1042 Moulík Jakub ŠK KDJS Sedlčany C 1280 0
2015/2016 8 Spartak Vlašim D 1042 Klepal Marek Uhlířské Janovice 1082 0
2015/2016 7 Spartak Vlašim D 1042 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 0
2015/2016 6 Spartak Vlašim D 1042 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1570 1
2015/2016 5 Spartak Vlašim D 1042 Zlámaná Táňa Stříbrná Skalice B 1438 1423 0
2015/2016 4 Spartak Vlašim D 1042 Smetana Lukáš ŠK Pravonín 1198 ½
2014/2015 6 Spartak Vlašim C 1100 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1130 0
2014/2015 1 Spartak Vlašim C 1100 Potůčková Eva Jawa Brodce C 1215 0