Hráč Dolenský Štěpán

Dolenský Štěpán

User Pic
Jméno: Dolenský Štěpán
Oddíl: ŠK Libštát
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1465
Elo mezinárodní: 1414
ID: 35571
FIDE ID: 362956
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Libštát 1434 1550 Tegda Vojtěch Karlovarský šachklub Tietz 1261 1261 1
2018/2019 10 ŠK Libštát 1434 1550 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1280 1271 ½
2018/2019 9 ŠK Libštát 1434 1550 Semová Lada ŠK Teplice 1395 1508 0
2018/2019 8 ŠK Libštát 1513 1550 Hauser Matthias Desko Liberec B 1347 1413 1
2018/2019 7 ŠK Libštát 1513 1550 Podrazký Jan TJ Bižuterie Jablonec 1272 1229 1
2018/2019 6 ŠK Libštát 1501 1524 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad 1286 1328 ½
2018/2019 5 ŠK Libštát 1501 1524 Mareš Matěj Siesta Solution Unichess 1557 1623 1
2018/2019 4 ŠK Libštát 1458 1524 Dunda Andrej ŠK Slavoj Litoměřice 1378 1411 1
2018/2019 3 ŠK Libštát 1458 1524 Bureš Karel ŠK Spartak Ústí n.L. 1347 1350 ½
2018/2019 2 ŠK Libštát 1458 1524 Špička Petr ŠK Karlovy Vary 1428 1381 1
2018/2019 1 ŠK Libštát 1458 1524 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 0 1043 1
2018/2019 5 ŠK Libštát 1513 1550 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1873 1915 0
2018/2019 2 ŠK Libštát 1486 1524 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1803 1798 ½
2017/2018 11 ŠK Libštát 1461 1560 Koval Nikita ŠK Teplice 1569 1538 0
2017/2018 10 ŠK Libštát 1461 1560 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 1873 1765 ½
2017/2018 9 ŠK Libštát 1461 1560 Kurčíková Monika ŠK Chodov 1360 1363 ½
2017/2018 8 ŠK Libštát 1495 1560 Beneš Matěj Sokol Buštěhrad B 1400 1471 0
2017/2018 7 ŠK Libštát 1495 1560 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1719 1755 0
2017/2018 6 ŠK Libštát 1461 1560 Pravda Kryštof Slavoj Litoměřice 1684 1568 0
2017/2018 5 ŠK Libštát 1461 1560 Táborovec Vladimír ŠK Praha Smíchov 1319 1375 ½
2017/2018 4 ŠK Libštát 1516 1560 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec 1534 1587 ½
2017/2018 3 ŠK Libštát 1516 1560 Kodet Jaromír ŠK Karlovy Vary B 1341 1447 1
2017/2018 2 ŠK Libštát 1516 1560 Toman Jan Spartak Ústí n.L. B 0 1266 1
2017/2018 1 ŠK Libštát 1516 1560 Polanský Adam Luboš Spartak Ústí n.L. A 1949 1997 0
2017/2018 2 ŠK Libštát 1461 1560 Janouš Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 2039 1986 0
2016/2017 6 ŠK Libštát 1436 1388 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1689 1719 ½
2015/2016 10 ŠK Libštát B 1436 1388 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald B 1807 1786 ½
2015/2016 9 ŠK Libštát B 1436 1388 Veverka Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1290 ½
2015/2016 7 ŠK Libštát B 1436 1388 Zadražil Filip TJ Bižu Jablonec n.N. B 1500 1531 ½
2015/2016 6 ŠK Libštát B 1436 1388 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 0
2015/2016 5 ŠK Libštát B 1436 1388 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1742 ½
2015/2016 4 ŠK Libštát B 1436 1388 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1827 1567 0
2015/2016 3 ŠK Libštát B 1436 1388 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1698 ½
2015/2016 2 ŠK Libštát B 1436 1388 Večerník Jaroslav TJ Bižu Jablonec n.N. B 1580 0
2015/2016 1 ŠK Libštát B 1436 1388 Vancl Vladimír ŠK Zikuda Turnov F 1543 1
2015/2016 9 ŠK Libštát 1436 1388 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald 1684 1721 ½
2015/2016 6 ŠK Libštát 1436 1388 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "E" 1718 1759 0
2015/2016 9 SK Libstat A 1436 1388 Romaniuk Vojtěch TJ Jiskra Tanvald 1061 1
2015/2016 8 SK Libstat A 1436 1388 Macháček Oldřich SK Libstat B 1314 1454 1
2015/2016 7 SK Libstat A 1436 1388 Podzimek Adam TJ Bizuterie Jablonec n.N. 1366 1455 ½
2015/2016 6 SK Libstat A 1436 1388 Hurtík Matěj Novoborska Akademie C 1175 1428 1
2015/2016 4 SK Libstat A 1436 1388 Horák Adam Desko Liberec B 1408 1364 ½
2015/2016 3 SK Libstat A 1436 1388 Hofman Kryštof Novoborska Akademie B 1609 1693 ½
2015/2016 2 SK Libstat A 1436 1388 Orság Milan Slavie Liberec B 2340 1000 1
2015/2016 1 SK Libstat A 1436 1388 Hladík Karel Slavia Liberec A 1099 1
2014/2015 11 ŠK AD Jičín 1332 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1477 1494 0
2014/2015 10 ŠK AD Jičín 1332 2222 ŠK Polabiny C 1
2014/2015 9 ŠK AD Jičín 1332 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí n. O. 1255 1
2014/2015 8 ŠK AD Jičín 1332 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1343 0
2014/2015 7 ŠK AD Jičín 1332 Gonda Pavel ŠK Lípa 1149 1
2014/2015 11 ŠK Libštát "A" 1332 Doubek Jakub Novoborská akademie "C" 1357 1357 0
2014/2015 10 ŠK Libštát "A" 1332 Říha Martin ŠK Libštát "B" 1238 1
2014/2015 9 ŠK Libštát "A" 1332 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1735 1767 0
2014/2015 8 ŠK Libštát "A" 1332 Draboň Filip Novoborská akademie "A" 1307 1520 ½
2014/2015 7 ŠK Libštát "A" 1332 Černohorský Radek ZŠ a MŠ Josefův Důl 1000 1
2014/2015 6 ŠK Libštát "A" 1332 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1363 1365 ½
2014/2015 5 ŠK Libštát "A" 1332 Romaniuk Vojtěch TJ Jiskra Tanvald 1000 1
2014/2015 4 ŠK Libštát "A" 1332 Horák Adam Desko Liberec "C" 1408 1350 1
2014/2015 3 ŠK Libštát "A" 1332 Hřeben David Novoborská akademie "D" 1094 1
2014/2015 2 ŠK Libštát "A" 1332 Šturma Josef TJ Slavia Liberec 1091 1
2014/2015 1 ŠK Libštát "A" 1332 Volenec Jakub Novoborská akademie "B" 1408 ½
2014/2015 1 Šachklub AD Jičín G 1332 Splítek Josef ŠO TJ Sokol Lužany 1594 0
2013/2014 9 ŠK Libštát 1332 Křížek Vladimír Novoborská šachová akademie "B" 1250 ½
2013/2014 8 ŠK Libštát 1332 Volenec Jakub Česká Lípa 1291 ½
2013/2014 7 ŠK Libštát 1332 Hušková Agáta Desko Liberec "D" 1100 ½
2013/2014 6 ŠK Libštát 1332 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1416 1409 1
2013/2014 5 ŠK Libštát 1332 Romaniuk Vojtěch TJ Jiskra Tanvald 1000 1
2013/2014 4 ŠK Libštát 1332 Šír Vojtěch TJ Slavia Liberec 1000 1
2013/2014 3 ŠK Libštát 1332 Černohorský Radek ZŠ a MŠ Josefův Důl 1000 1
2013/2014 2 ŠK Libštát 1332 Viták Jiří Desko Liberec "C" 1579 1640 0
2013/2014 1 ŠK Libštát 1332 Doubek Ondřej ZŠ Partyzánská Česká Lípa 1100 1
2013/2014 9 ŠK Libštát 1332 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1520 1505 0
2012/2013 3 ŠK AD Jičín D 1100 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 0
2012/2013 7 ŠK Libštát "A" 1100 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1400 1
2012/2013 4 ŠK Libštát "A" 1100 Leimer Oldřich ŠK Libštát "B" 1486 ½
2012/2013 3 ŠK Libštát "A" 1100 Novotná Barbora Desko Liberec "C" 1546 1670 0
2011/2012 2 ŠK Libštát B 1100 Pražák Jiří TJ Jiskra Tanvald B 1739 1674 0
2011/2012 1 ŠK Libštát B 1100 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1485 1493 ½
2011/2012 5 ŠK Libštát B 1100 Mach František TJ Sokol Víchová 1000 ½
2011/2012 4 ŠK Libštát B 1100 Skrbek Milan TJ ZK Semily 1290 0
2011/2012 2 ŠK Libštát 1100 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1
2010/2011 9 ŠK Libštát B 1100 Nechanický Zdeněk TJ Sokol Víchová n.J. 1418 0
2010/2011 3 ŠK Libštát B 1100 Babiář Bohdan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1000 0
2010/2011 11 ŠK Libštát 1100 Šic Vojtěch TJ Slávia Liberec 1610 0
2009/2010 7 ŠK Libštát B Ištván Roman ŠK Vegas Stráž p.R. 1580 0
2009/2010 6 ŠK Libštát B Kubáček Radek Bižuterie Jablonec n.N. B 1475 1