Hráč Trněný Jiří

Trněný Jiří

User Pic
Jméno: Trněný Jiří
Oddíl: Sportovní klub Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1278
Elo mezinárodní: 1251
ID: 36336
FIDE ID: 366013
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Čermák Tomáš ŠO MKS Vyškov S 1690 1681 0
2019/2020 8 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Špilar Martin ŠO MKS Vyškov T 0 1344 ½
2019/2020 7 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Provazník Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 0 0 ½
2019/2020 6 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Blažek Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1740 1777 0
2019/2020 4 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 1689 1776 0
2019/2020 3 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Slepánková Radka Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 0
2019/2020 2 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Vykoukal Vít ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 1321 1
2019/2020 1 Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 Spáčil Leoš ŠO TP Habrovany 1944 1871 0
2018/2019 8 Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1251 1255 Švejnoha Pavel ŠK Svornost Rousínovec 0 1382 ½
2018/2019 7 Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1251 1255 Dvořák Jakub ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 0 1
2018/2019 3 Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1251 1255 Duda Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna A 0 1291 0
2018/2019 2 Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1251 1255 Dorazil Tomáš MKS Vyškov T 1426 1625 0
2018/2019 1 Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1251 1255 Čermák Milan Sportovní klub Vyškov, z.s. A 0 1418 ½
2015/2016 9 Sportovní klub Vyškov A 1182 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1527 0
2015/2016 6 Sportovní klub Vyškov A 1182 Steiner David MKS Vyškov C 1178 0
2015/2016 1 Sportovní klub Vyškov A 1182 Hruška Marek Sportovní klub Vyškov B 1103 1
2014/2015 9 Sportovní klub Vyškov 1201 Musil Vojtěch ŠK Duras BVK "C" 1000 1
2014/2015 8 Sportovní klub Vyškov 1201 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim "C" 1078 0
2014/2015 7 Sportovní klub Vyškov 1201 Boreš Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "E" 1000 1
2014/2015 5 Sportovní klub Vyškov 1201 Matějů Roman ŠK Kuřim "D" 1000 0
2014/2015 4 Sportovní klub Vyškov 1201 Chromý Ondřej Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1117 1
2014/2015 7 Sportovní klub Vyškov A 1201 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1114 0
2014/2015 6 Sportovní klub Vyškov A 1201 Cendelín Vladislav MKS Vyškov C 1670 0
2013/2014 7 Sportovní klub Vyškov B 1250 Vašek Gabriel ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 0
2013/2014 6 Sportovní klub Vyškov B 1250 Kovaliček Radim SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 5 Sportovní klub Vyškov B 1250 Fryda Dominik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0
2013/2014 4 Sportovní klub Vyškov B 1250 Lúč Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 0
2013/2014 3 Sportovní klub Vyškov B 1250 Chromý Ondřej Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1000 1
2013/2014 1 Sportovní klub Vyškov B 1250 Duštíra Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 7 Sportovní klub Vyškov B 1250 Tomšicová Emílie ŠK Veselí nad Moravou 1100 0
2013/2014 6 Sportovní klub Vyškov B 1250 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov A 1250 0
2013/2014 5 Sportovní klub Vyškov B 1250 Chromý Ondřej Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1000 1
2013/2014 3 Sportovní klub Vyškov B 1250 Duštíra Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 1 Sportovní klub Vyškov B 1250 Slatinský Ondřej Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2012/2013 7 Sportovní klub Vyškov 1250 Horáček Petr TJ Bučovice 1663 0
2012/2013 7 SK Vyškov 1250 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno E 1100 0
2012/2013 6 SK Vyškov 1250 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1
2012/2013 5 SK Vyškov 1250 Kratochvílová Lenka ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1000 0
2012/2013 4 SK Vyškov 1250 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 0
2011/2012 9 Sportovní klub Vyškov 1100 Skalka Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1
2011/2012 8 Sportovní klub Vyškov 1100 Dumek David TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1100 0
2011/2012 7 Sportovní klub Vyškov 1100 Pipíška Adam Šachový klub Hodonín 1299 0
2011/2012 6 Sportovní klub Vyškov 1100 Glozar Tomáš ŠK DURAS BVK C 1100 0
2011/2012 5 Sportovní klub Vyškov 1100 Matoulek Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Vyškov 1100 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1
2011/2012 3 Sportovní klub Vyškov 1100 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kurim A 1293 0
2011/2012 2 Sportovní klub Vyškov 1100 Mizera Petr ŠK Lokomotiv Brno E 1000 ½
2011/2012 1 Sportovní klub Vyškov 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 0
2011/2012 7 Sportovní klub Vyškov B 1100 Spáčil Stanislav ŠOTP Habrovany A 1660 0
2011/2012 6 Sportovní klub Vyškov B 1100 Brtníček Antonín MKS Vyškov C 1564 ½
2011/2012 5 Sportovní klub Vyškov B 1100 Žák Jiří ŠK ZŠ Brankovice 1100 0
2011/2012 4 Sportovní klub Vyškov B 1100 Odrazil Dominik TJ Bucovice B 1250 0
2011/2012 2 Sportovní klub Vyškov B 1100 Kočař Svatopluk ŠOTP Habrovany B 1535 0
2011/2012 1 Sportovní klub Vyškov B 1100 Čermák Milan Sportovní klub Vyškov A 1403 0
2010/2011 7 DDM Vyškov B 1100 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 0
2010/2011 6 DDM Vyškov B 1100 Rapcová Adéla Sokol ČOS Vranovice 1000 0
2010/2011 5 DDM Vyškov B 1100 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1000 0
2010/2011 4 DDM Vyškov B 1100 Dumek David Sokol Zastávka 1000 1
2010/2011 3 DDM Vyškov B 1100 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 0
2010/2011 2 DDM Vyškov B 1100 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 0
2010/2011 1 DDM Vyškov B 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0
2010/2011 11 SK DDM Vyškov 1100 Lojek Marek SK Slavie Orlová "B" 1329 0
2010/2011 10 SK DDM Vyškov 1100 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1250 0
2010/2011 9 SK DDM Vyškov 1100 Jelínek Daniel SK Boršice "B" 1250 1