Hráč Heger Jan

Heger Jan

User Pic
Jméno: Heger Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1493
Elo mezinárodní: 1422
ID: 38383
FIDE ID: 375918
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 KŠ Stříbrná Skalice C 1422 1493 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice B 0 1460 ½
2019/2020 1 KŠ Stříbrná Skalice C 1433 1493 Řehoř Jan ŠO TJ Sokol Neveklov 0 1744 0
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 C 1433 1493 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1481 1584 ½
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 C 1433 1493 Holub Adam Siesta Solution Unichess B 1549 1652 0
2018/2019 7 Klub sachistu Ricany C 1447 1534 Hosnedl Matyáš Sachova akademie VSTE A 1813 1778 0
2018/2019 6 Klub sachistu Ricany C 1447 1534 Šťastná Martina Sachova akademie VSTE B 1649 1813 0
2018/2019 5 Klub sachistu Ricany C 1461 1550 Kašpar Lukáš SK Dvorec 1919 1875 0
2018/2019 4 Klub sachistu Ricany C 1461 1550 Švejk Martin SK Revnice 1646 1693 0
2018/2019 2 Klub sachistu Ricany C 1471 1550 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1746 1718 0
2018/2019 1 Klub sachistu Ricany C 1471 1550 Zvolenský David TJ JAWA Brodce 2134 2109 0
2018/2019 11 KŠ Stříbrná Skalice C 1433 1534 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1505 0
2018/2019 10 KŠ Stříbrná Skalice C 1433 1534 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1602 1562 0
2018/2019 9 KŠ Stříbrná Skalice C 1433 1534 Skála Radim Sokol Struhařov B 0 1546 ½
2018/2019 8 KŠ Stříbrná Skalice C 1433 1534 Čížek Patrik ŠK Medvědi Zvole B 0 1273 1
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice C 1447 1534 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice C 1447 1534 Zlámaná Anna Spartak Vlašim C 1550 1588 0
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice C 1461 1550 Košata František Klub šach. Říčany 1925 L 1711 1646 0
2018/2019 4 KŠ Stříbrná Skalice C 1461 1550 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 1905 0
2018/2019 2 KŠ Stříbrná Skalice C 1461 1550 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice B 0 0 ½
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice C 1471 1550 Král Pavel Sokol Neveklov 1827 1827 ½
2018/2019 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1461 1550 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1807 1805 0
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1461 1550 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1874 1866 0
2017/2018 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 Krupanský Jaromír Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 ½
2017/2018 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1756 1770 0
2017/2018 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 Saxlová Markéta Šachový klub Příbram Baník C 0 1628 1
2017/2018 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 Kurel Miroslav TJ Sokol Struhařov A 0 1246 1
2017/2018 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 Lhotská Anna Klub šachistů Říčany 1925 G 1647 1566 0
2017/2018 11 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice B 0 1531 ½
2017/2018 10 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Zeman Lukáš ŠK Pravonín 1443 1434 0
2017/2018 9 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Jukl Karel Jawa Brodce C 1761 1623 0
2017/2018 8 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Štolc Jaroslav Klub šach. Říčany 1925 H 0 0 1
2017/2018 7 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Košata František Klub šach. Říčany 1925 I 1711 1642 ½
2017/2018 6 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Sysel Jan Sokol Postupice 0 1639 1
2017/2018 5 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Čížek Patrik Medvědi Zvole B 0 1250 1
2017/2018 4 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Skála Radim Sokol Struhařov B 0 1562 ½
2017/2018 3 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Zlámaná Anna Spartak Vlašim C 1605 1547 0
2017/2018 2 Stříbrná Skalice C 1402 1510 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 0 1466 ½
2017/2018 1 Stříbrná Skalice C 1320 1514 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 1944 0
2017/2018 5 KŠ Říčany B 1402 1510 Bauer Jan VŠTE České Budějovice B 1542 1593 1
2017/2018 4 KŠ Říčany B 1402 1510 Růta Vít ŠACHklub Tábor 1289 1363 1
2017/2018 1 KŠ Říčany B 1320 1514 Bláha Tomáš JAWA Brodce 0 1241 1
2016/2017 11 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 ½
2016/2017 10 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 ½
2016/2017 9 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Křížek Kryštof Spartak Vlašim D 1302 1
2016/2017 8 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 0
2016/2017 7 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Blažek Ladislav Sokol Postupice 1700 0
2016/2017 3 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Bug Julius Kostelec n. Č. L. C 1509 0
2016/2017 2 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 H 1711 1701 0
2016/2017 1 KŠ Stříbrná Skalice B 1361 1426 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 I 1750 1718 ½
2015/2016 11 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Černý Jiří Jawa Brodce C 1830 1752 ½
2015/2016 10 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1760 1761 0
2015/2016 9 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Sysel Jan Sokol Postupice 1686 ½
2015/2016 7 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1615 0
2015/2016 6 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Kurel Radoslav Sokol Struhařov B 1
2015/2016 4 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 0
2015/2016 2 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 1
2015/2016 1 Stříbrná Skalice B 1361 1426 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1435 0
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1361 1426 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1453 ½
2015/2016 11 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Růta Vít Šachklub Tábor B 1265 1171 1
2015/2016 10 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Hosnedl Matyáš Šachklub Tábor A 1581 1675 0
2015/2016 9 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1789 1627 0
2015/2016 8 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 0
2015/2016 7 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Sochor Adam Bohemians Praha B 1425 1474 1
2015/2016 6 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Staněk Ondřej Bohemians Praha A 1893 1960 0
2015/2016 5 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1361 1404 0
2015/2016 4 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Králová Josefina ŠK Řevnice 1461 1502 0
2015/2016 2 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1431 1
2015/2016 1 KŠ Říčany 1925 C 1361 1426 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 0
2014/2015 4 Stříbrná Skalice A 1223 Malá Anna Klub šachistů Říčany 1925 F 1660 1640 0
2014/2015 11 Stříbrná Skalice B 1223 Blahout Karel Sokol Postupice 1472 1
2014/2015 10 Stříbrná Skalice B 1223 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1615 1
2014/2015 9 Stříbrná Skalice B 1223 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim C 1625 0
2014/2015 8 Stříbrná Skalice B 1223 Páša Josef Jawa Brodce C 1250 1
2014/2015 7 Stříbrná Skalice B 1223 Kocourková Klára Kavalier Sázava B 1356 0
2014/2015 6 Stříbrná Skalice B 1223 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 H 1457 0
2014/2015 5 Stříbrná Skalice B 1223 Pikal David ŠK Pravonín B 1529 0
2014/2015 3 Stříbrná Skalice B 1223 Novotný Jiří Sokol Struhařov B 1000 0
2014/2015 2 Stříbrná Skalice B 1223 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1130 1
2014/2015 1 Stříbrná Skalice B 1223 Jiroušek Šimon Klub šachistů Říčany 1925 J 1277 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 A 1223 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1305 0
2013/2014 9 Stříbrná Skalice B 1250 Klepal Marek Uhlířské Janovice 1
2013/2014 7 Stříbrná Skalice B 1250 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1349 0
2013/2014 6 Stříbrná Skalice B 1250 Blahout Karel Sokol Postupice 1473 ½
2013/2014 5 Stříbrná Skalice B 1250 Šimák Roman KDJS Sedlčany B 1250 0
2013/2014 4 Stříbrná Skalice B 1250 Kocourková Klára Kavalier Sázava C 1250 1
2013/2014 3 Stříbrná Skalice B 1250 Kořenová Karolína Figurka Říčany 1250 1
2013/2014 2 Stříbrná Skalice B 1250 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1475 0
2013/2014 1 Stříbrná Skalice B 1250 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 1000 0
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 C 1250 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1546 1539 0
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 C 1250 Šťastná Martina QCC České Budějovice B 1100 1
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 C 1250 Růta Vít ŠACHklub Tábor C 1250 0
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 C 1250 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1270 0
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 C 1250 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1546 1452 0
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 C 1250 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 A 1321 1576 0
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 C 1250 Králová Josefina ŠK Řevnice 1558 0
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 C 1250 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 B 1250 1
2012/2013 7 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav B 1473 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 Jelínek Jan ŠK Kostelec n. Č. l. C 1437 0
2012/2013 8 Stříbrná Skalice A 1100 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín A 1594 0