Hráč Krejčiříková Martina

Krejčiříková Martina

User Pic
Jméno: Krejčiříková Martina
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1624
Elo mezinárodní: 0
ID: 4571
FIDE ID: 326780
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 Spartak Vlašim D 1632 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1611 ½
2015/2016 1 Spartak Vlašim D 1632 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1615 0
2014/2015 10 Spartak Vlašim C 1625 Klub šachistů Říčany 1925 H 1
2014/2015 9 Spartak Vlašim C 1625 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1223 1
2014/2015 8 Spartak Vlašim C 1625 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1350 1
2014/2015 9 ŠK Pravonín 1625 Laube Miloslav TJ Kavalier Sázava A 1418 1
2014/2015 5 ŠK Pravonín 1625 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice A 1556 ½
2014/2015 4 ŠK Pravonín 1625 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1488 ½
2014/2015 1 ŠK Pravonín 1625 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1490 1
2013/2014 6 ŠK Pravonín A 1620 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1743 1744 ½
2013/2014 3 ŠK Pravonín A 1620 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 ½
2013/2014 2 ŠK Pravonín A 1620 Žák Daniel Stříbrná Skalice A 1306 1
2013/2014 1 ŠK Pravonín A 1620 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 1
2012/2013 11 Spartak Vlašim C 1598 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 ½
2012/2013 10 Spartak Vlašim C 1598 Bug Julius ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 ½
2012/2013 8 Spartak Vlašim C 1598 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1475 1
2012/2013 7 Spartak Vlašim C 1598 Surňák Peter Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 1
2012/2013 6 Spartak Vlašim C 1598 Plechata Pavel Kavalier Sázava B 1250 1
2012/2013 2 Spartak Vlašim C 1598 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1630 1
2012/2013 1 Spartak Vlašim C 1598 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav B 1665 1
2012/2013 8 TJ Spartak Vlašim B 1598 Stehlík Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1769 1780 0
2012/2013 6 TJ Spartak Vlašim B 1598 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1430 1
2012/2013 5 TJ Spartak Vlašim B 1598 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1356 1
2012/2013 4 TJ Spartak Vlašim B 1598 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1625 ½
2012/2013 3 TJ Spartak Vlašim B 1598 TcJ Sokol Benešov A 1
2012/2013 2 TJ Spartak Vlašim B 1598 Breth Viktor SK Slavoj Čáslav A 1569 1
2011/2012 9 Spartak Vlašim C 1616 Jukl Karel Jawa Brodce C 1759 1735 0
2011/2012 6 Spartak Vlašim C 1616 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1388 ½
2011/2012 5 Spartak Vlašim C 1616 Mandovec Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1
2011/2012 4 Spartak Vlašim C 1616 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1645 1
2011/2012 3 Spartak Vlašim C 1616 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1543 1
2011/2012 11 ŠK Pravonín 1616 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1584 0
2011/2012 9 ŠK Pravonín 1616 Fojtů Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1669 1674 ½
2011/2012 7 ŠK Pravonín 1616 Chomický Josef TJ Sokol Benešov 1566 0
2011/2012 4 ŠK Pravonín 1616 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice A 1543 0
2011/2012 1 ŠK Pravonín 1616 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice B 1769 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Vlašim B 1605 Hoke Miloslav Sokol Neveklov A 1311 1
2010/2011 5 TJ Spartak Vlašim B 1605 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem E 1504 1
2010/2011 8 Spartak Vlašim C 1605 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole B 1576 0
2010/2011 7 Spartak Vlašim C 1605 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1650 ½
2010/2011 6 Spartak Vlašim C 1605 Hruška Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1770 1
2010/2011 5 Spartak Vlašim C 1605 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B ½
2009/2010 11 Spartak Vlašim C 1569 Světlík Milan Jiskra Zruč n.Sáz. 1605 1
2009/2010 9 Spartak Vlašim C 1569 Závůrka Vladimír Kavalier Sázava 1
2009/2010 7 Spartak Vlašim C 1569 Červenka David ŠK KDJS Sedlčany B 1306 1
2009/2010 4 Spartak Vlašim C 1569 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole B 1
2009/2010 3 Spartak Vlašim C 1569 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2088 0
2009/2010 1 Spartak Vlašim C 1569 Chomický Josef Sokol Benešov B 1594 1
2009/2010 3 Spartak Vlašim B 1569 Červenka David ŠK KDJS Sedlčany A 1306 1
2009/2010 1 Spartak Vlašim B 1569 Rathouský Jakub BIOMEDICA Říčany D 1523 1
2008/2009 10 Spartak Vlašim B 1617 Pilný Jiří Biomedica Říčany F 1590 0
2008/2009 10 Spartak Vlašim C 1617 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1539 0
2008/2009 9 Spartak Vlašim C 1617 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1501 1
2008/2009 7 Spartak Vlašim C 1617 Světlík Milan Kavalier Sázava 1583 0
2008/2009 4 Spartak Vlašim C 1617 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1408 ½
2008/2009 2 Spartak Vlašim C 1617 Vychopeň Martin Sokol Postupice 1412 ½
2007/2008 11 Spartak Vlašim B 1640 Turek František TJ Tourist Biomedica Říčany D 1469 ½
2007/2008 10 Spartak Vlašim B 1640 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice B 1560 ½
2007/2008 9 Spartak Vlašim B 1640 Jukl Karel JAWA Brodce B 1584 ½
2007/2008 7 Spartak Vlašim B 1640 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1772 0
2007/2008 6 Spartak Vlašim B 1640 Janouchová Marcela TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 ½
2007/2008 4 Spartak Vlašim B 1640 Pech Hynek Sokol Kolín C 1754 0
2007/2008 1 Spartak Vlašim B 1640 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1294 1
2006/2007 11 TJ Spartak Vlašim B 1627 Forman Daniel ŠK Kostelec n.Č.l. B 0
2006/2007 8 TJ Spartak Vlašim B 1627 Patzner Petr JAWA Brodce B 1428 ½
2006/2007 4 TJ Spartak Vlašim B 1627 Lajsek Tomáš TJ Stadion Kutná Hora B 1590 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Vlašim B 1627 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1455 1
2006/2007 8 Spartak Vlašim C 1627 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany A 1834 ½
2006/2007 5 Spartak Vlašim C 1627 Vlček Vilém Biomedica Říčany F 1250 1
2006/2007 4 Spartak Vlašim C 1627 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1500 1
2006/2007 3 Spartak Vlašim C 1627 Voříšek Martin Sokol Benešov C 1478 1
2005/2006 11 Spartak Vlašim B 1612 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1819 ½
2005/2006 8 Spartak Vlašim B 1612 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany 1585 1
2005/2006 4 Spartak Vlašim B 1612 Urbánek Jiří Kostelec n.Č.l. B 1
2005/2006 2 Spartak Vlašim B 1612 Dvořák Jan Jawa Brodce B 1462 1
2005/2006 1 Spartak Vlašim B 1612 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1