Hráč Spurný Ladislav

Spurný Ladislav

User Pic
Jméno: Spurný Ladislav
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1671
Elo mezinárodní: 1684
ID: 16268
FIDE ID: 334502
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Šternberk 1696 1669 Malenovský Martin A64 PřF Olomouc 1608 1630 0
2018/2019 10 ŠK Šternberk 1685 1669 Klézl František ŠK Velké Losiny B 1705 1645 1
2018/2019 7 ŠK Šternberk 1681 1669 Gorba Tomáš ROŠÁDA Prostějov A 1819 1793 ½
2018/2019 4 ŠK Šternberk 1679 1667 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1746 1719 ½
2018/2019 3 ŠK Šternberk 1681 1667 Přenosil Jiří ŠK Olomouc A 2061 2073 0
2018/2019 11 ŠK Šternberk B 1685 1669 Šipka Jiří ŠK Loštice 0 1576 ½
2018/2019 9 ŠK Šternberk B 1681 1669 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1788 1800 ½
2018/2019 8 ŠK Šternberk B 1681 1669 Nesporý Jan ŠK 1921 Zábřeh C 0 1268 1
2018/2019 6 ŠK Šternberk B 1681 1669 Cimburek Jan Řetězárna Česká Ves B 1340 1494 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk B 1679 1667 Hartinger Nikola TJ Libina 0 1672 0
2018/2019 4 ŠK Šternberk B 1679 1667 Švécar František T.J. Sokol Šumperk 1775 1805 ½
2018/2019 3 ŠK Šternberk B 1681 1667 Míka Tomáš Tatran Litovel B 1889 1887 ½
2018/2019 2 ŠK Šternberk B 1681 1667 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 0 1594 ½
2018/2019 1 ŠK Šternberk B 1681 1667 Hájek Milan ŠK Mohelnice 0 1822 ½
2017/2018 6 ŠK Šternberk 1665 1663 Konečný Martin AŠK Olomouc B 1891 1895 ½
2017/2018 5 ŠK Šternberk 1665 1663 Till Eduard Česká Ves 1684 1667 1
2017/2018 2 ŠK Šternberk 1681 1663 Nesporý Šimon ŠK Zábřeh 1613 1629 0
2017/2018 11 ŠK Šternberk B 1681 1663 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1787 1784 ½
2017/2018 9 ŠK Šternberk B 1681 1663 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1780 1786 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk B 1681 1663 Šulák Radek ŠK Loštice A 0 1557 1
2017/2018 6 ŠK Šternberk B 1665 1663 Zbranek Vojtěch Řetězárna Česká Ves B 1284 1284 1
2017/2018 5 ŠK Šternberk B 1681 1663 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 0 1658 ½
2017/2018 4 ŠK Šternberk B 1681 1663 Spurník Mirko Tatran Litovel C 0 1419 ½
2017/2018 3 ŠK Šternberk B 1681 1663 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 0 1545 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk B 1681 1663 Skřivánek David ŠK Mohelnice 0 1542 ½
2015/2016 11 SK Sternberk B 1683 1681 Kobylka Roman SK 1921 Zabreh C 1000 1
2015/2016 10 SK Sternberk B 1683 1681 Kamler Zdeněk TJ Libina 1933 0
2015/2016 9 SK Sternberk B 1683 1681 Klaban Roman TJ Sokol Velke Losiny C 1669 1718 ½
2015/2016 8 SK Sternberk B 1683 1681 Výšek Bedřich SK Jesenik B 1675 ½
2015/2016 7 SK Sternberk B 1683 1681 Fabián Miroslav SK Nove Losiny 1510 1
2015/2016 6 SK Sternberk B 1683 1681 Rychlík Zdeněk Retezarna Ceska Ves 1938 1920 0
2015/2016 5 SK Sternberk B 1683 1681 Novák Petr SK 1921 Zabreh B 1768 1
2015/2016 4 SK Sternberk B 1683 1681 Hojgr Karel SK Bohunovice 1596 ½
2015/2016 8 ŠK Šternberk 1683 1681 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc A 1705 1701 ½
2015/2016 6 ŠK Šternberk 1683 1681 Pavlů Jiří TJ Sokol Šumperk A 1862 1853 0
2015/2016 9 SK Sternberk C 1683 1681 Himmler Vojtěch Agentura 64 Grygov D 1000 1
2014/2015 11 ŠK Šternberk 1674 1662 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc 1718 1680 0
2014/2015 10 ŠK Šternberk 1674 1662 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1704 ½
2014/2015 9 ŠK Šternberk 1674 1662 Klézl František Velké Losiny B 1722 1722 ½
2014/2015 4 ŠK Šternberk 1674 1662 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1765 1772 ½
2014/2015 2 ŠK Šternberk 1674 1662 Virgler Karel SK Prostějov 1844 1809 0
2014/2015 8 ŠK Šternberk B 1674 1662 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1790 ½
2014/2015 7 ŠK Šternberk B 1674 1662 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 1512 ½
2014/2015 6 ŠK Šternberk B 1674 1662 Mička David TJ Libina 1743 ½
2014/2015 5 ŠK Šternberk B 1674 1662 Loužil Filip Řetězárna Česká Ves 1695 1712 1
2014/2015 4 ŠK Šternberk B 1674 1662 Matějček Jiří ŠK 1921 Zábřeh C 1772 1716 ½
2014/2015 3 ŠK Šternberk B 1674 1662 Plhák Miroslav ŠK Luká 1604 ½
2014/2015 2 ŠK Šternberk B 1674 1662 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1615 ½
2014/2015 1 ŠK Šternberk B 1674 1662 Halama Vladimír ŠK Jeseník 1753 1753 ½
2014/2015 10 Tatran Litovel "B" 1674 1662 Doubek Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1964 1981 1
2014/2015 9 Tatran Litovel "B" 1674 1662 Bulava Petr Baník Havířov 2049 2094 0
2013/2014 9 ŠK Šternberk 1675 1658 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1645 1645 ½
2013/2014 5 ŠK Šternberk 1675 1658 Dragón Pavel Sokol Skalička 1752 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1675 1658 Šulák Radek ŠK Loštice A 1000 ½
2013/2014 10 ŠK Šternberk B 1675 1658 Freiberg Michal Tatran Litovel C 1705 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk B 1675 1658 Kaňok Jaroslav TJ Libina 1458 1
2013/2014 8 ŠK Šternberk B 1675 1658 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1633 0
2013/2014 7 ŠK Šternberk B 1675 1658 Vraspír Petr ŠK Jeseník 1000 ½
2013/2014 5 ŠK Šternberk B 1675 1658 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1713 ½
2013/2014 2 ŠK Šternberk B 1675 1658 Till Jaroslav Řetězárna Česká Ves 1676 1688 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk B 1675 1658 Koryčánek Jaromír ŠK 1921 Zábřeh B 1840 ½
2012/2013 6 ŠK Šternberk B 1675 1660 Ticháček Vít Matadoor Přáslavice ŠK 1521 0
2012/2013 4 ŠK Šternberk B 1675 1660 Steklý Luboš Sigmia Olomouc C 1000 0
2012/2013 2 ŠK Šternberk B 1675 1660 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov B 1940 1931 ½
2012/2013 1 ŠK Šternberk B 1675 1660 Krejčí Pavel ŠK Žerotín 1385 1
2012/2013 10 ŠK Šternberk 1675 1660 Liška Miroslav TJ Libina 1514 ½
2012/2013 7 ŠK Šternberk 1675 1660 Nesporý Šimon LOKO Zábřeh B 1000 1
2012/2013 6 ŠK Šternberk 1675 1660 Výšek Bedřich ŠK Jeseník 1685 ½
2012/2013 5 ŠK Šternberk 1675 1660 Bažík Kamil ŠK Nové Losiny 1000 1
2012/2013 4 ŠK Šternberk 1675 1660 Leibner Filip ŠK Luká 1000 1
2012/2013 2 ŠK Šternberk 1675 1660 Novák Miroslav ŠK Bohuňovice 1483 1473 1
2012/2013 1 ŠK Šternberk 1675 1660 Šulák Radek ŠK Loštice B 1000 1
2011/2012 11 ŠK Šternberk B 1661 1634 Šipka Jiří ŠK Loštice B 1637 1
2011/2012 10 ŠK Šternberk B 1661 1634 Sklenář Jaroslav ŠK Luká 1000 ½
2011/2012 9 ŠK Šternberk B 1661 1634 Halama Jaroslav ŠK Jeseník 1603 ½
2011/2012 7 ŠK Šternberk B 1661 1634 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1759 1759 ½
2011/2012 6 ŠK Šternberk B 1661 1634 Horák David Loko Zábřeh B 1492 1
2011/2012 4 ŠK Šternberk B 1661 1634 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1661 ½
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1661 1634 Kosinka Vladimír TJ Zlaté Hory 1552 1
2011/2012 2 ŠK Šternberk B 1661 1634 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1780 0
2011/2012 1 ŠK Šternberk B 1661 1634 Kluka Martin ŠK Bohuňovice 1523 1
2011/2012 11 ŠK MKZ Šternberk 1661 1634 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1799 1787 ½
2011/2012 7 ŠK MKZ Šternberk 1661 1634 Vágner Marek TJ Spartak Přerov 1750 0
2011/2012 6 ŠK MKZ Šternberk 1661 1634 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1729 ½
2011/2012 5 ŠK MKZ Šternberk 1661 1634 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1867 1832 ½
2010/2011 9 ŠK Šternberk B 1639 Lakomý František ŠK Luká 1000 1
2010/2011 8 ŠK Šternberk B 1639 Dočekal Milan ŠK Loštice 1675 ½
2010/2011 5 ŠK Šternberk B 1639 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1679 0
2010/2011 4 ŠK Šternberk B 1639 Kočíř Vojtěch DDM+TJ Mohelnice 1316 1
2010/2011 3 ŠK Šternberk B 1639 Robenek Jiří ŠK Jeseník 1723 ½
2010/2011 2 ŠK Šternberk B 1639 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1720 ½
2010/2011 1 ŠK Šternberk B 1639 Lužík Libor T.J.Sokol Šumperk C 1678 ½
2009/2010 9 ŠK Šternberk B 1675 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1781 0
2009/2010 8 ŠK Šternberk B 1675 Halama Vladimír ŠK Jeseník 1547 ½
2009/2010 7 ŠK Šternberk B 1675 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1632 ½
2009/2010 6 ŠK Šternberk B 1675 Růžička Marek Sigmia Olomouc A 1845 0
2009/2010 5 ŠK Šternberk B 1675 Rychlík Zdeněk TJ Řetězárna Česká Ves 1825 0
2009/2010 4 ŠK Šternberk B 1675 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1629 0
2009/2010 3 ŠK Šternberk B 1675 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1794 ½
2009/2010 2 ŠK Šternberk B 1675 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1591 ½
2009/2010 1 ŠK Šternberk B 1675 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc C 1696 0
2008/2009 9 ŠK Šternberk A 1583 Vaněk Milan ŠK Sigmia Olomouc C 1499 ½
2008/2009 7 ŠK Šternberk A 1583 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1549 ½
2008/2009 2 ŠK Šternberk A 1583 Kroček Zdeněk ŠK Jeseník ½
2007/2008 11 ŠK Šternberk B 1563 Výšek Bedřich ŠK Jeseník 1726 ½
2007/2008 9 ŠK Šternberk B 1563 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1594 1
2007/2008 8 ŠK Šternberk B 1563 Homola Jiří Tatran Litovel C 1503 ½
2007/2008 7 ŠK Šternberk B 1563 Kropáč Zdeněk LOKO Zábřeh C 1674 ½
2007/2008 6 ŠK Šternberk B 1563 Gawlas Roman TJ Řetězárna Česká Ves 1434 1
2007/2008 5 ŠK Šternberk B 1563 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 0
2007/2008 4 ŠK Šternberk B 1563 Hartinger Nikola TJ ŠK Libina 1705 0
2007/2008 3 ŠK Šternberk B 1563 Dočekal Milan ŠK Loštice 1635 ½
2007/2008 2 ŠK Šternberk B 1563 Opletal Josef ŠK Šternberk A 0
2007/2008 1 ŠK Šternberk B 1563 Karger Ivo ŠK Sigmia Olomouc C 1749 ½
2005/2006 3 ŠK Šternberk 1552 Kříž Miroslav SK Přerov 0