2020/2021 |
4 |
ŠK Lípa A
|
1462 |
1472 |
Lukáš Ondřej
|
ŠK Lokomotiva Brno A
|
1417 |
1544 |
½ |
soutěž
|
2020/2021 |
3 |
ŠK Lípa A
|
1462 |
1472 |
Starý Vojtěch
|
2222 ŠK Polabiny B
|
1669 |
1693 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
11 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1477 |
1447 |
Ďuriančík Michal
|
TJ Lanškroun
|
1637 |
1652 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1477 |
1447 |
Novotný Ondřej
|
TJ CHS Chotěboř
|
1907 |
1852 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1461 |
1456 |
Zeman Daniel
|
TJ Štefanydes Polička
|
1833 |
1725 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
ŠK Lípa E - ORTEX
|
1445 |
1447 |
Vaníček Lukáš
|
TJ Jiskra Nový Bydžov
|
1784 |
1774 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
ŠK Lípa E - ORTEX
|
1445 |
1447 |
Zdechovský Tobiáš
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1892 |
1877 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
ŠK Lípa E - ORTEX
|
1453 |
1456 |
Kovář Ladislav
|
TJ Spartak Vrchlabí B
|
1712 |
1716 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK Lípa E - ORTEX
|
1461 |
1456 |
Koza Misha
|
Šachový klub Lípa C
|
1818 |
1805 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Šachový klub Lípa F
|
1477 |
1447 |
Kocek Martin
|
TJ Slavia Hradec Králové D
|
1557 |
1528 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Šachový klub Lípa F
|
1477 |
1447 |
Kobza Gabriel
|
ŠŠPM Lipky HK B
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Šachový klub Lípa F
|
1445 |
1456 |
Tomeš Martin
|
TJ Jiskra Nový Bydžov C
|
0 |
0 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Šachový klub Lípa F
|
1453 |
1456 |
Baše Otokar
|
TJ Sokol Dubenec
|
0 |
1378 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
Šachový klub Lípa F
|
1453 |
1456 |
Archlebová Stela
|
TJ Jiskra Jaroměř C
|
1119 |
1188 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
Šachový klub Lípa F
|
1461 |
1456 |
Rozenek Roman
|
TJ Jiskra Nový Bydžov B
|
0 |
1118 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové
|
1453 |
1456 |
Friedrich Pavel
|
TJ Jiskra Jaroměř A
|
1373 |
1486 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové
|
1453 |
1456 |
Vestfál Jan
|
ŠŠPM Lipky HK B
|
1792 |
1714 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové
|
1453 |
1456 |
Levitner Matěj
|
ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové
|
1336 |
1358 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
ŠK Ortex B
|
1379 |
1379 |
Lang Šimon
|
Šachový klub Světlá n. S.
|
1609 |
1517 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
ŠK Ortex B
|
1379 |
1379 |
Pejřimovský Tadeáš Rubel
|
TJ CHS Chotěboř
|
1421 |
1306 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
ŠK Ortex B
|
1379 |
1379 |
Vopálka Vojtěch
|
TJ Spartak Vlašim B
|
1194 |
1203 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
ŠK Ortex B
|
1379 |
1379 |
Šulcová Tereza Radmila
|
2222 ŠK Polabiny B
|
1343 |
1372 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1308 |
Zelba Lukáš
|
ŠK Ortex A
|
1218 |
1436 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Bednář Miloš
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1451 |
1364 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Kořínek Vojtěch
|
ŠK Lípa - DDM HK
|
1492 |
1457 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Málková Barbora
|
TJ Lanškroun
|
1224 |
1273 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Schmidt Jakub
|
ŠO Hlinsko
|
0 |
1044 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Coufalová Laura
|
ŠK Lokomotiva Brno B
|
0 |
1214 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
ŠK Ortex B
|
0 |
1280 |
Vavřínková Anna
|
ŠK Lokomotiva Brno A
|
1510 |
1625 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
ŠK Ortex "C"
|
1379 |
1379 |
|
TJ Slavia Hradec Králové "E"
|
|
|
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
ŠK Ortex "C"
|
1379 |
1379 |
Řičař Jiří
|
Sokol Hradec Králové "B"
|
1554 |
1599 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1280 |
Čutka Miroslav
|
TJ Jiskra Nový Bydžov "C"
|
1343 |
1315 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1280 |
Kurka Jakub
|
ŠK Lípa "D"
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1280 |
Kratochvílová Kristýna
|
ŠK Ortex "B"
|
1364 |
1347 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
0 |
1187 |
Vondruška Viktor
|
ŠŠPM Lipky HK B
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
0 |
1187 |
Lechovský Vojtěch
|
ŠK AD Jičín B
|
0 |
1210 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
0 |
1187 |
Nosál Marek
|
Region Panda
|
1400 |
1425 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
0 |
1187 |
Karásek Vojtěch
|
ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
|
0 |
1113 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Pražák Viktor
|
ŠK Lípa "E"
|
1458 |
1470 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Kodoň Zdeněk
|
Sokol Hradec Králové "B"
|
1522 |
1536 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Kablukov Vadim
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1640 |
1629 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Rozkovec Ludvík
|
TJ Slavia Hradec Králové "E"
|
1736 |
1733 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Řehák Ladislav
|
Sokol Dubenec
|
0 |
1515 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
Krtička Jakub
|
ŠK Lípa "D"
|
1297 |
1360 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Horný Tomáš
|
Lokomotiva Trutnov
|
0 |
1067 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Kraus Lukáš
|
PŠŠ Lázně Bělohrad
|
1301 |
1328 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Holda Adam
|
Jiskra Jaroměř B
|
0 |
1342 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Korityák Antonín
|
Jiskra Jaroměř C
|
0 |
1356 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Vošmik Matěj
|
Lípa - DDM HK C
|
0 |
1076 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Novák Martin
|
Jiskra Nový Bydžov
|
0 |
1250 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK ORTEX Hradec Králové C
|
0 |
1187 |
Pech Oliver
|
ŠŠPM Lipky HK C
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
11 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Novotný Otto
|
TJ Sokol Hradec Králové "D"
|
|
1458 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
10 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Vochozka Jindřich
|
TJ Slavia Hradec Králové "D"
|
1793 |
1774 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Mansfeld Jaromír
|
TJ Jiskra Nový Bydžov "B"
|
|
1398 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Kapras Lukáš
|
PŠŠ Lázně Bělohrad
|
1707 |
1740 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
6 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Bláha Jiří
|
TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč
|
|
1107 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Senohrábek Luboš
|
ŠK Rožďalovice
|
|
1000 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Špriňar Michal
|
ŠŠPM Lipky Hradec Králové
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1041 |
Petržela Lukáš
|
TJ Sokol Hradec Králové "C"
|
|
1044 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Rýdl Jan
|
ŠK AD Jičín B
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Báča Zdeněk
|
ŠŠPM Lipky HK
|
|
1000 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Karásek Vojtěch
|
DDM Třebechovice p/O
|
|
1088 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Pich Jiří
|
TJ Hronov
|
|
1089 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Petržela Lukáš
|
Sokol Hradec Králové
|
|
1044 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
|
1041 |
Olšák Vojtěch
|
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Vašata Mirek
|
Jiskra Jaroměř
|
|
1170 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Poláček Miroslav
|
PŠ TJ Náchod
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Jindra Tomáš
|
ŠK Ortex C
|
|
1159 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
6 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Mütsch Martin
|
T. J. Sokol Studnice
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Otradovský Jan
|
Slovan Broumov A
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Kubiš Jaroslav
|
Slovan Broumov B
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Doležal Daniel
|
Třebechovice pod Orebem B
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Levitner Matěj
|
ŠK Ortex E
|
|
1083 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK Ortex D
|
|
1148 |
Komora Matěj
|
ŠŠPM Lipky HK B
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové
|
|
1100 |
Krtička Jakub
|
ŠK Lípa D
|
|
1119 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové
|
|
1100 |
Štolba Petr
|
ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí
|
|
1363 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové
|
|
1100 |
Patrný Ondřej
|
ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové
|
|
1232 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1100 |
Reschel Jan
|
DDM Třebechovice p/O
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1100 |
Gonda Pavel
|
ŠK Lípa B
|
|
1149 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
3 |
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1100 |
Miňovský Filip
|
Sokol Hradec Králové
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1100 |
Rýdl Jan
|
ŠK AD Jičín B
|
|
1100 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1100 |
Pich Jiří
|
TJ Hronov
|
|
1000 |
½ |
soutěž
|