Hráč Golka Dalibor

Golka Dalibor

User Pic
Jméno: Golka Dalibor
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1280
Elo mezinárodní: 0
ID: 42742
FIDE ID: 23729830
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Ortex "C" 0 1280 Kurka Jakub ŠK Lípa "D" 0 0 1
2018/2019 1 Č ŠK Ortex "C" 0 1280 Kratochvílová Kristýna ŠK Ortex "B" 1364 1347 0
2018/2019 4 B ŠK Ortex B 0 1280 Málková Barbora TJ Lanškroun 1224 1273 1
2018/2019 3 B ŠK Ortex B 0 1280 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1044 1
2018/2019 2 Č ŠK Ortex B 0 1280 Coufalová Laura ŠK Lokomotiva Brno B 0 1214 1
2018/2019 1 B ŠK Ortex B 0 1280 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 0
2017/2018 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Horný Tomáš Lokomotiva Trutnov 0 1067 ½
2017/2018 6 B ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Kraus Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1301 1328 0
2017/2018 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Holda Adam Jiskra Jaroměř B 0 1342 ½
2017/2018 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Korityák Antonín Jiskra Jaroměř C 0 1356 1
2017/2018 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Vošmik Matěj Lípa - DDM HK C 0 1076 1
2017/2018 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Novák Martin Jiskra Nový Bydžov 0 1250 0
2017/2018 1 Č ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1187 Pech Oliver ŠŠPM Lipky HK C 0 0 1
2017/2018 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1187 Vondruška Viktor ŠŠPM Lipky HK B 0 0 1
2017/2018 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1187 Lechovský Vojtěch ŠK AD Jičín B 0 1210 1
2017/2018 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1187 Nosál Marek Region Panda 1400 1425 ½
2017/2018 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1187 Karásek Vojtěch ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1113 1
2017/2018 7 Č ŠK Ortex "C" 0 1187 Pražák Viktor ŠK Lípa "E" 1458 1470 0
2017/2018 6 B ŠK Ortex "C" 0 1187 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové "B" 1522 1536 ½
2017/2018 5 Č ŠK Ortex "C" 0 1187 Kablukov Vadim ŠŠPM Lipky HK 1640 1629 0
2017/2018 4 B ŠK Ortex "C" 0 1187 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "E" 1736 1733 ½
2017/2018 3 Č ŠK Ortex "C" 0 1187 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 0 1515 0
2017/2018 2 B ŠK Ortex "C" 0 1187 Krtička Jakub ŠK Lípa "D" 1297 1360 0
2015/2016 7 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Rýdl Jan ŠK AD Jičín B 1100 1
2015/2016 5 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Báča Zdeněk ŠŠPM Lipky HK 1000 0
2015/2016 4 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Karásek Vojtěch DDM Třebechovice p/O 1088 1
2015/2016 3 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Pich Jiří TJ Hronov 1089 1
2015/2016 2 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Petržela Lukáš Sokol Hradec Králové 1044 1
2015/2016 1 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 1041 Olšák Vojtěch ŠK Lípa B 1100 0
2015/2016 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové "D" 1458 0
2015/2016 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 0
2015/2016 9 Č ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1398 0
2015/2016 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Kapras Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 0
2015/2016 6 B ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Bláha Jiří TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1107 0
2015/2016 5 Č ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Senohrábek Luboš ŠK Rožďalovice 1000 0
2015/2016 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1100 0
2015/2016 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 Petržela Lukáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1044 0
2015/2016 9 Č ŠK Ortex D 1148 Vašata Mirek Jiskra Jaroměř 1170 1
2015/2016 8 B ŠK Ortex D 1148 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod 1000 1
2015/2016 7 B ŠK Ortex D 1148 Jindra Tomáš ŠK Ortex C 1159 ½
2015/2016 6 B ŠK Ortex D 1148 Mütsch Martin T. J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 5 Č ŠK Ortex D 1148 Otradovský Jan Slovan Broumov A 1000 1
2015/2016 4 Č ŠK Ortex D 1148 Kubiš Jaroslav Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 3 B ŠK Ortex D 1148 Doležal Daniel Třebechovice pod Orebem B 1100 1
2015/2016 2 B ŠK Ortex D 1148 Levitner Matěj ŠK Ortex E 1083 1
2015/2016 1 Č ŠK Ortex D 1148 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK B 1000 1
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 Krtička Jakub ŠK Lípa D 1119 0
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1363 0
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 Patrný Ondřej ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1232 0
2014/2015 5 Č ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 Reschel Jan DDM Třebechovice p/O 1100 0
2014/2015 4 B ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 Gonda Pavel ŠK Lípa B 1149 0
2014/2015 3 Č ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 Miňovský Filip Sokol Hradec Králové 1100 0
2014/2015 2 B ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 Rýdl Jan ŠK AD Jičín B 1100 ½
2014/2015 1 Č ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 Pich Jiří TJ Hronov 1000 ½