Hráč Churová Hana

Churová Hana

User Pic
Jméno: Churová Hana
Oddíl: Šachový spolek Polanka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1431
Elo mezinárodní: 1392
ID: 8037
FIDE ID: 366552
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 3 Sokol Polanka 1416 1461 Tuček Zbyněk ŠK Slavoj Poruba "D" 1402 0
2012/2013 11 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1950 0
2012/2013 10 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1769 1792 0
2012/2013 8 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1779 1810 0
2012/2013 7 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1715 0
2012/2013 5 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "C" 1661 1585 0
2012/2013 4 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Bárta Jan ŠK Slavoj Poruba "C" 1944 0
2012/2013 3 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava 1737 ½
2012/2013 2 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1574 1659 0
2012/2013 1 Sokol Polanka n./O 1434 1483 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava "A" 1728 0
2011/2012 11 Sokol Polanka n./O 1466 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava ,,B" 1753 0
2011/2012 8 Sokol Polanka n./O 1466 Koki Jan Mariánské Hory ,,C" 1545 0
2011/2012 7 Sokol Polanka n./O 1466 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba,,C" 1599 1
2011/2012 6 Sokol Polanka n./O 1466 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava,,A" 1567 ½
2011/2012 5 Sokol Polanka n./O 1466 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1697 0
2011/2012 2 Sokol Polanka n./O 1466 Kopcová Ludmila TJ Mittal Ostrava 1307 1
2010/2011 9 TJ Mittal Ostrava 1487 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1819 0
2010/2011 8 TJ Mittal Ostrava 1487 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava A 1557 ½
2010/2011 7 TJ Mittal Ostrava 1487 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A 1644 0
2010/2011 4 TJ Mittal Ostrava 1487 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava B 1758 ½
2010/2011 3 TJ Mittal Ostrava 1487 Strmiska Václav Slavoj Poruba C 1743 0
2010/2011 2 TJ Mittal Ostrava 1487 Mutina Antonín VOKD Poruba 1922 0
2010/2011 1 TJ Mittal Ostrava 1487 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1781 0
2009/2010 9 Mittal Ostrava E 1450 Kazda Ondřej VOKD Poruba E 1483 ½
2009/2010 8 Mittal Ostrava E 1450 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava B 1643 ½
2009/2010 7 Mittal Ostrava E 1450 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory C 1694 0
2009/2010 5 Mittal Ostrava E 1450 Omasta Dušan ŠK Šenov B 1738 0
2009/2010 4 Mittal Ostrava E 1450 Pifka Jaroslav VOKD Poruba D 1638 1
2009/2010 1 Mittal Ostrava E 1450 Macalka František HTJ Odra Ostrava A 1680 0
2009/2010 9 Mittal Ostrava 1450 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory G 1479 ½
2009/2010 8 Mittal Ostrava 1450 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1950 0
2009/2010 7 Mittal Ostrava 1450 Minasjan Garegin VOKD Poruba F 1562 0
2009/2010 6 Mittal Ostrava 1450 Sakmar Jan ŠK Šenov 1570 1
2009/2010 5 Mittal Ostrava 1450 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1669 0
2009/2010 3 Mittal Ostrava 1450 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava 1706 0
2009/2010 1 Mittal Ostrava 1450 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 1
2008/2009 11 Mittal Ostrava 1467 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "B" 1745 0
2008/2009 10 Mittal Ostrava 1467 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1819 ½
2008/2009 9 Mittal Ostrava 1467 Týn Ondřej Mittal Ostrava-junioři 1731 ½
2008/2009 8 Mittal Ostrava 1467 Jarolím Jan VOKD Poruba 1798 0
2008/2009 7 Mittal Ostrava 1467 Vašek Jaroslav Šenov-muži 1743 0
2008/2009 6 Mittal Ostrava 1467 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1716 0
2008/2009 5 Mittal Ostrava 1467 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1536 0
2008/2009 4 Mittal Ostrava 1467 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1948 0
2008/2009 3 Mittal Ostrava 1467 Kořínek Jaroslav Svinov "Masters" 1791 0
2008/2009 2 Mittal Ostrava 1467 Babica Petr Svinov "Talenti" 1658 0
2008/2009 1 Mittal Ostrava 1467 Melzer Patrik Šenov-junioři 1322 ½
2008/2009 11 Mittal Ostrava "E" 1467 Hruška Stanislav ŠK Šenov "C" 1503 0
2008/2009 4 Mittal Ostrava "E" 1467 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice "A 1707 0
2007/2008 11 Mittal Ostrava 1536 Sakmar Jan Šenov-muži 1583 ½
2007/2008 10 Mittal Ostrava 1536 Witos Jindřich ŠK Sokol Polanka 1518 0
2007/2008 9 Mittal Ostrava 1536 Kazda Ondřej VOKD Poruba "G" 1341 0
2007/2008 8 Mittal Ostrava 1536 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "B" 1478 0
2007/2008 7 Mittal Ostrava 1536 Viliamsová Jana Dynamo DP Ostrava 0
2007/2008 6 Mittal Ostrava 1536 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1577 0
2007/2008 5 Mittal Ostrava 1536 Slívová Veronika Šenov junioři 1581 0
2007/2008 4 Mittal Ostrava 1536 Dimov Georgiev TJ Mariánské Hory 1467 0
2007/2008 3 Mittal Ostrava 1536 Bůžek Ivo ŠK Svinov "E" 1495 ½
2007/2008 1 Mittal Ostrava 1536 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1530 0
2007/2008 10 Mittal Ostrava "E" 1536 Szumilo Štefan ŠK Šenov "C" ½
2007/2008 7 Mittal Ostrava "E" 1536 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1478 0
2007/2008 6 Mittal Ostrava "E" 1536 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "A" 1672 0
2007/2008 4 Mittal Ostrava "E" 1536 Blažek Martin VOKD Poruba "E" 1
2007/2008 1 Mittal Ostrava "E" 1536 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1639 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "E" 1507 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1712 1
2006/2007 10 Mittal Ostrava "E" 1507 Martínek Antonín ŠK Hošťalkovice "A" 1635 0
2006/2007 9 Mittal Ostrava "E" 1507 Dimov Georgiev Unie Hlubina "A" 1488 1
2006/2007 8 Mittal Ostrava "E" 1507 Sakmar Jan ŠK Šenov "C" 1608 0
2006/2007 7 Mittal Ostrava "E" 1507 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "A" 1549 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "E" 1507 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1556 ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "E" 1507 Hruška Antonín Sokol Vítkovice "A" 1
2006/2007 4 Mittal Ostrava "E" 1507 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 1
2006/2007 1 Mittal Ostrava "E" 1507 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1702 0
2006/2007 9 Mittal Ostrava "F" 1507 Král Pavel VOKD Poruba "E" 1623 1
2006/2007 8 Mittal Ostrava "F" 1507 Mrázek František Dynamo DPO "D" 1385 1
2006/2007 7 Mittal Ostrava "F" 1507 Dostál Václav Slavoj Poruba "D" 1
2006/2007 6 Mittal Ostrava "F" 1507 Lička Radek TJ Mariánské Hory "A" 1602 ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "F" 1507 Nedvídek Jiří Sokol Polanka "A" 1594 ½
2006/2007 4 Mittal Ostrava "F" 1507 Pokorný Bohumil ŠK Šenov "D" 1578 0
2006/2007 3 Mittal Ostrava "F" 1507 Marvan Zdeněk Dynamo DPO "C" 1654 ½
2006/2007 2 Mittal Ostrava "F" 1507 Kempa Jaroslav ŠK Svinov "C" 1603 0
2005/2006 5 Mittal Ostrava "D" 1549 Hruška Stanislav ŠK Šenov "C" 1585 0
2005/2006 4 Mittal Ostrava "D" 1549 Klukavý František Unie Hlubina "A" 1519 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava "D" 1549 Zdráhal Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1535 0
2005/2006 10 Mittal Ostrava "F" 1549 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "B" 1571 ½
2005/2006 9 Mittal Ostrava "F" 1549 Halámka Václav Slovan Ostrava "A" 1736 ½
2005/2006 8 Mittal Ostrava "F" 1549 Ondis Miroslav DP Ostrava "C" 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava "F" 1549 Glisník Vladimír DP Ostrava "D" 0
2005/2006 6 Mittal Ostrava "F" 1549 Urban Ivan ŠK Svinov "C" ½
2005/2006 2 Mittal Ostrava "F" 1549 Ondruch Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1
2005/2006 1 Mittal Ostrava "F" 1549 Němec Jaroslav ŠK Šenov "D" 1487 0
2004/2005 11 NH Ostrava D" 1526 Bražina Lukáš NH Ostrava E" ½
2004/2005 1 NH Ostrava D" 1526 Hruška Stanislav ŠK Šenov C" 1589 0
2004/2005 11 NH Ostrava F" 1526 Řepka Jindřich ŠK Hošťálkovice 1
2004/2005 10 NH Ostrava F" 1526 Friess Josef VOKD Poruba E" ½
2004/2005 9 NH Ostrava F" 1526 Kotala Tomáš Polanka A" 1364 ½
2004/2005 8 NH Ostrava F" 1526 Vašek Jaroslav ŠK Šenov D" 1684 0
2004/2005 7 NH Ostrava F" 1526 Samek Bohumil TJ Mar.Hory B" 1
2004/2005 5 NH Ostrava F" 1526 Mrázek František DPMO Ostrava D" 1408 ½
2004/2005 4 NH Ostrava F" 1526 Bosák Michal Unie Hlubina B" 1513 1
2003/2004 14 NH Ostrava 1483 Špálek Zdeněk Sokol Polanka 1492 ½
2003/2004 13 NH Ostrava 1483 Peška Jan ŠK Hošťálkovice C 1656 1
2003/2004 12 NH Ostrava 1483 Marek Michal HTJ Odra 1664 ½
2003/2004 11 NH Ostrava 1483 Kubín Rostislav ŠK Šenov 1531 0
2003/2004 8 NH Ostrava 1483 Škuta Arnošt ŠK Svinov 1671 0
2003/2004 7 NH Ostrava 1483 Špálek Zdeněk Sokol Polanka 1492 ½
2003/2004 6 NH Ostrava 1483 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice C 1714 0
2003/2004 5 NH Ostrava 1483 Marek Michal HTJ Odra 1664 0
2003/2004 10 NH Ostrava 1483 Hojecký Jaroslav HTJ Odra Ostrava A 1700 ½
2003/2004 1 NH Ostrava 1483 Fiala Jaromír DPMO Ostrava 1707 0