Hráč Šilar Karel

Šilar Karel

User Pic
Jméno: Šilar Karel
Oddíl: Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1372
Elo mezinárodní: 0
ID: 15940
FIDE ID: 0
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Martinec Jan SK Žamberk C"" 1708 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1293 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Maceška Vladimír TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1563 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Uřičář Petr SK Žamberk D"" 1100 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1367 Felcman Martin SK Žamberk E"" 1422 1 soutěž
2005/2006 13 Sokol Horní Čermná B 1331 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1719 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná B 1331 Trkal Tomáš Štefanydes Polička D 1250 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná B 1331 Hůlka Libor Sokol Němčice 1669 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná B 1331 Fabian Karel TJ Lanškroun C 1612 1 soutěž
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná B 1331 Boháč Luboš Tropic Lanškroun B 1608 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná B 1331 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1451 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Horní Čermná B 1331 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1556 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná B 1331 Kopal Vladimír ŠK Žamberk D 1425 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná B 1331 Jonáš Josef Tropic Lanškroun C 1000 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1331 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 1542 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná 1331 Cvrkal Richard Slovan Moravská Třebová 1250 0 soutěž
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná B 1250 Krejčí Lukáš Sokol Mistrovice 1500 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná B 1250 Dědourek Stanislav Sokol Němčice 1000 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná B 1250 Skalický Josef TROPIC Lanškroun B 1000 1 soutěž
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná B 1250 Novák Miroslav TJ Lanškroun C 1406 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná B 1250 Hynek Petr SK Žamberk D 1433 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná B 1250 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1446 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná B 1250 Hatala Ondřej Štefanydes Polička D 1250 0 soutěž
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná B 1250 Soška Květoslav ŠK Linhartice 1324 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná B 1250 Krejčí Lukáš Sokol Mistrovice 1506 0 soutěž
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná B 1250 König Milan ŠK Linhartice 1529 0 soutěž
2003/2004 7 Sokol Horní Čermná B 1250 Charvát Václav SK Žamberk D 1471 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná B 1250 Vůjtěch Petr Loko Česká Třebová C 1250 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná B 1250 Michalička Václav ZD Kunvald C 1505 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Horní Čermná B 1250 Černý Eduard TJ Lanškroun C 1250 0 soutěž