Hráč Šlégr Miloslav

Šlégr Miloslav

User Pic
Jméno: Šlégr Miloslav
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1555
Elo mezinárodní: 0
ID: 14758
FIDE ID: 0
Rok narození: 1969
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2008/2009 8 Spartak Choceň B 1550 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1562 ½ soutěž
2008/2009 6 Spartak Choceň B 1550 Čoček Oldřich ŠK Rapid Teenagers 1000 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Choceň B 1550 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B 1749 ½ soutěž
2008/2009 4 Spartak Choceň B 1550 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1579 ½ soutěž
2008/2009 2 Spartak Choceň B 1550 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1881 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Choceň B 1550 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1605 ½ soutěž
2007/2008 11 Spartak Choceň B 1523 Petružálek Jiří ŠK Bohemia Pardubice B 1789 ½ soutěž
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1523 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny E 1614 0 soutěž
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1523 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1711 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1523 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1530 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1523 Celuch Tomáš ŠO Chrudim C 1820 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1523 Bureš Zbyněk ŠO Chrudim D 1499 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1523 Matov Ivan Spartak Choceň A 1000 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1523 Ruml Václav 2222 ŠK Polabiny F 1100 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1523 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice E 1857 1 soutěž
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1523 Honek Ondřej SK Holcim Prachovice 1402 1 soutěž
2006/2007 11 Spartak Choceň B 1497 Tlapák Stanislav SK Holcim Prachovice 1793 ½ soutěž
2006/2007 10 Spartak Choceň B 1497 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1661 ½ soutěž
2006/2007 9 Spartak Choceň B 1497 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1531 0 soutěž
2006/2007 8 Spartak Choceň B 1497 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1446 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Choceň B 1497 Výskot David 2222 ŠK Polabiny E 1679 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Choceň B 1497 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1748 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Choceň B 1497 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice G 1816 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Choceň B 1497 Beneš Daniel Kavárna Evropa Pardubice 1713 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Choceň B 1497 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1720 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Choceň B 1497 Navrátil Václav Spartak Choceň A 1767 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Choceň B 1497 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec 1751 ½ soutěž
2005/2006 9 Spartak Choceň B 1490 Franz Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1100 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1490 Hurdes Emil ŠK Žamberk C 1525 1 soutěž
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1490 Marek Michal TJ Lanškroun B 1250 ½ soutěž
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1490 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1586 1 soutěž
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1490 Schmid Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1320 0 soutěž
2004/2005 11 Spartak Choceň B 1471 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1611 1 soutěž
2004/2005 10 Spartak Choceň B 1471 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1606 ½ soutěž
2004/2005 9 Spartak Choceň B 1471 Houška František Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž
2004/2005 7 Spartak Choceň B 1471 Schmid Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1358 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak Choceň B 1471 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1415 ½ soutěž
2004/2005 5 Spartak Choceň B 1471 Mačka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1425 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak Choceň B 1471 Marek Josef TJ Lanškroun B 1623 ½ soutěž
2004/2005 3 Spartak Choceň B 1471 Heger Miroslav TJ Lanškroun FYGR 1698 0 soutěž
2004/2005 2 Spartak Choceň B 1471 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1431 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto B 1471 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad 1534 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto B 1471 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto B 1471 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1250 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto B 1471 Mazura Miloš SK Žamberk B 1957 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto B 1471 Horák Libor Jiskra Litomyšl 1250 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1630 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Šimek Petr Loko Česká Třebová B 1250 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1509 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1654 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Mačka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1422 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Rusz Gustav ZD Kunvald B 1703 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1628 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Palla Květoslav TJ Lanškroun B 1551 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1250 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto C 1458 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1591 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto B 1458 Špinler Bronislav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto B 1458 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad 1430 ½ soutěž