Hráč Zlámaná Táňa

Zlámaná Táňa

User Pic
Jméno: Zlámaná Táňa
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1374
Elo mezinárodní: 1388
ID: 38378
FIDE ID: 367460
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 KŠ Stříbrná Skalice C 1388 1374 Pešta Milan Kavalier Sázava B 0 1295 1
2019/2020 4 KŠ Stříbrná Skalice C 1388 1374 Netolický Tomáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 1557 1
2019/2020 3 KŠ Stříbrná Skalice C 1388 1374 Moravec Marek Klub Šachistů Říčany 1925 I 0 1424 0
2019/2020 1 KŠ Stříbrná Skalice C 1388 1374 Chomický Josef ŠO TJ Sokol Neveklov 0 1576 0
2018/2019 11 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1537 ½
2018/2019 10 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany C 1538 1531 0
2018/2019 9 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 0 1437 1
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Sysel Jan Sokol Postupice 0 1606 ½
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Píšová Petra ŠK Pravonín 1507 1504 ½
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice C 1396 1401 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1593 0
2017/2018 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1381 1409 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 0 1312 ½
2017/2018 10 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Jelínek František ŠK Pravonín 1045 1331 1
2017/2018 8 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Zemenová Veronika Klub šach. Říčany 1925 H 1277 1320 ½
2017/2018 7 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Turek František Klub šach. Říčany 1925 I 1624 1584 ½
2017/2018 6 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Chomický Josef Sokol Postupice 0 1577 0
2017/2018 4 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 0 1468 ½
2017/2018 3 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Vopálka Filip Spartak Vlašim C 1198 1276 ½
2017/2018 2 Stříbrná Skalice C 1381 1409 Trnka Vlastimil Uhlířské Janovice 0 1073 1
2017/2018 1 Stříbrná Skalice C 1381 1395 Krykorka Dominik Kavalier Sázava B 0 1232 1
2016/2017 11 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany C 1368 ½
2016/2017 10 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Trnka Vlastimil Uhlířské Janovice 1
2016/2017 9 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Smetana Lukáš Spartak Vlašim D 1198 1
2016/2017 5 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Grečný Karol Sokol Struhařov B 1918 1889 0
2016/2017 3 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Švec Stanislav Kostelec n. Č. L. C 1389 ½
2016/2017 1 KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 Bartošová Hana Klub šachistů Říčany 1925 I 1437 1418 ½
2015/2016 11 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Mojdl Kryštof Jawa Brodce C 1097 1
2015/2016 10 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Filip Štěpán ŠK Pravonín 1256 1256 ½
2015/2016 9 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Roubíček Milan Sokol Postupice 1369 ½
2015/2016 8 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Šťávová Lucie Kavalier Sázava B 1
2015/2016 5 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Hrabě Ondřej Spartak Vlašim D 1042 1
2015/2016 2 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Mandát Miloslav Klub šachistů Říčany 1925 H ½
2015/2016 1 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1570 0
2015/2016 7 Stříbrná Skalice 1438 1423 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 ½
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1438 1423 Šilhánek Martin ŠK Jince A 1515 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1438 1423 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 F 1537 0
2014/2015 8 Stříbrná Skalice A 1438 1423 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice A 1661 0
2014/2015 11 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Roubíček Milan Sokol Postupice 1353 0
2014/2015 10 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 1595 0
2014/2015 5 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Snížek Jaromír ŠK Pravonín B 1471 0
2014/2015 2 Stříbrná Skalice B 1438 1423 Houda Ondřej Uhlířské Janovice 1074 ½
2013/2014 6 Stříbrná Skalice B 1250 Starec Jan Sokol Postupice 1466 ½
2013/2014 5 Stříbrná Skalice B 1250 Hlaváček Ondřej KDJS Sedlčany B 1250 0
2013/2014 3 Stříbrná Skalice B 1250 Kupka Martin Figurka Říčany 0
2013/2014 2 Stříbrná Skalice B 1250 Pikal David Dolní Kralovice B 1526 0
2013/2014 1 Stříbrná Skalice B 1250 Kratochvíl Pavel Sokol Struhařov B 1000 0
2013/2014 5 Stříbrná Skalice A 1250 Netolický Miloš TJ Kavalier Sázava A 1744 1631 0
2013/2014 3 Stříbrná Skalice A 1250 Záběhlický Jiří TJ Sokol Český Brod B 1537 1532 0
2013/2014 1 Stříbrná Skalice A 1250 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1694 0
2012/2013 11 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1250 0
2012/2013 10 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 Baštářová Petra Dolní Kralovice B 0
2012/2013 11 Stříbrná Skalice A 1100 Vašák Martin JAWA Brodce B 1250 ½
2011/2012 2 Stříbrná Skalice Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1543 0