Hráč Laštovička Jan

Laštovička Jan

User Pic
Jméno: Laštovička Jan
Oddíl: TJ Sokol Chvalšiny
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1578
Elo mezinárodní: 1589
ID: 15450
FIDE ID: 334960
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 Blanský les 1587 1577 Postl František VŠTE České Budějovice C 1188 1087 1 soutěž
2019/2020 2 Blanský les 1587 1577 Čermáková Laura QCC České Budějovice D 1162 1275 1 soutěž
2019/2020 6 Blanský les 1587 1577 Čermáková Laura QCC České Budějovice D 1162 1275 1 soutěž
2019/2020 4 Blanský les 1584 1575 Postl František VŠTE České Budějovice C 1195 1065 1 soutěž
2019/2020 3 Blanský les 1584 1575 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1820 1849 0 soutěž
2019/2020 2 Blanský les 1584 1575 Chval Zdeněk QCC České Budějovice C 1787 1783 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Blanský les 1588 1600 Fuciman Ondřej TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1640 1665 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Blanský les 1588 1600 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1796 1824 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Blanský les 1588 1600 Kubáková Nela Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Blanský les 1588 1600 Janeček Tadeáš ŠA VŠTE České Budějovice C 1297 1318 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Blanský les 1588 1600 Kubáková Nela Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Blanský les 1590 1603 Janeček Tadeáš ŠA VŠTE České Budějovice C 1311 1319 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Blanský les 1590 1603 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1772 1802 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Blanský les 1590 1597 Naske Břetislav Sokol Čkyně 0 1385 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Blanský les 1590 1597 Stropek Ivan ŠK Olympia České Budějovice A 0 1451 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Blanský les 1590 1597 Korbel Michal ŠK Týn nad Vltavou B 0 1121 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Blanský les 1590 1597 Vejmělek Václav ŠACHklub Písek C 0 1100 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Blanský les 1590 1597 Černý Karel ŠO TJ Tatran Prachatice B 0 1431 1 soutěž
2016/2017 7 Blanský les 1601 1618 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1368 ½ soutěž
2016/2017 6 Blanský les 1601 1618 Hostaša Petr Olympia České Budějovice A 1565 1520 1 soutěž
2016/2017 5 Blanský les 1601 1618 Smola David QCC České Budějovice E 1 soutěž
2016/2017 4 Blanský les 1601 1618 Černý Karel Tatran Prachatice B 1436 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1601 1618 Šedivý Karel Silon Sezimovo Ústí 1793 1776 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1601 1618 Uhl Robert ŠK Týn nad Vltavou 1675 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1601 1618 Marek Jan Reality Horňák Bechyně B 1829 1847 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1601 1618 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1638 1652 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1601 1618 Bican Dominik DDM Písek 1798 1744 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1601 1618 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1894 1933 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1601 1618 Kaňka Matěj QCC České Budějovice C 1638 1652 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1601 1618 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Blanský les 1584 1606 Růžička Vojtěch DDM Písek 1969 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Blanský les 1584 1606 Jareš Jiří Šachklub Písek 1890 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Blanský les 1584 1606 Havlíček Jiří QCC České Budějovice D 1665 1880 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Blanský les 1584 1606 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1823 1821 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1584 1606 Dolanský Lukáš Spartak Kaplice 1713 1890 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Blanský les 1584 1606 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1872 1854 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Blanský les 1584 1606 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1809 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Blanský les 1584 1606 Kapoun Karel Spartak Počátky 1583 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Blanský les 1584 1606 Vrba Miloslav Jiskra Třeboň 1831 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1584 1606 Havlíček Jiří QCC České Budějovice D 1665 1880 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Blanský les 1584 1606 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1823 1821 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Blanský les 1584 1584 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1703 1703 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Blanský les 1584 1584 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. B 1610 1575 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Blanský les 1584 1584 Šlajs Pavel Tatran Prachatice B 1741 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Blanský les 1584 1584 Majer František Koberce Kájov 1712 1655 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Blanský les Chvalšiny 1586 1576 Vykoukal František KOBERCE Kájov 1862 1872 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Blanský les Chvalšiny 1586 1576 Kypta Ladislav SPARTAK Kaplice "B" 1526 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Blanský les Chvalšiny 1586 1576 Kotál Václav ČZ Strakonice "D" 1352 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Blanský les Chvalšiny 1586 1576 Motejzík Jaroslav QCC České Budějovice "D" 1560 1560 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Mejta František DDM Písek 1781 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1747 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1756 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Říha František Šachklub Písek C 1771 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1827 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1784 1917 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Kašpar Jaroslav Spartak Kaplice 1746 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1981 1896 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1568 1548 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1808 1820 ½ soutěž
2010/2011 9 Chvalšiny 1529 Štěch Pavel QCC Č.Budějovice "H" 1250 0 soutěž
2010/2011 8 Chvalšiny 1529 Puffer Jan QCC Č.Budějovice "E" 1465 ½ soutěž
2010/2011 6 Chvalšiny 1529 Šulčík Karel QCC Č.Budějovice "F" 1621 0 soutěž
2010/2011 3 Chvalšiny 1529 Miesbauer Jan Sokol Písek "C" 1000 0 soutěž
2010/2011 2 Chvalšiny 1529 Valášek Jakub Strakonice "D" 1672 0 soutěž
2010/2011 1 Chvalšiny 1529 Bártík Jan ŠK Č.Budějovice 1000 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Chvalšiny 1521 Petrželka David QCC Č. Budějovice G 1499 ½ soutěž
2009/2010 8 Sokol Chvalšiny 1521 Lomský Josef Royal Č. Budějovice B 1729 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Chvalšiny 1521 Puffer Jan QCC Č. Budějovice E 1455 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Chvalšiny 1521 Šochman Filip Sokol Čkyně 0 soutěž
2009/2010 5 Sokol Chvalšiny 1521 Němcová Olga QCC Č. Budějovice F 1540 0 soutěž
2009/2010 3 Sokol Chvalšiny 1521 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1618 0 soutěž
2008/2009 9 Chvalšiny 1532 Kohout Jaroslav Velešín 1496 ½ soutěž
2008/2009 8 Chvalšiny 1532 Průša Václav QCC Č.Budějovice "F" 1457 ½ soutěž
2008/2009 2 Chvalšiny 1532 Kratochvíl Jiří QCC Č.Budějovice "D" 1823 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Chvalšiny 1329 Lomský Radek TJ Royal Č.Budějovice 1699 ½ soutěž
2007/2008 10 Sokol Chvalšiny 1329 Pultr Evžen ŠO Mikrochem Třeboň 1677 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Chvalšiny 1329 Kadlecová Andrea Sokol Tábor D 1533 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Chvalšiny 1329 Rychlík Luboš Spartak Soběslav 0 soutěž
2007/2008 1 Sokol Chvalšiny 1329 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1712 0 soutěž
2007/2008 9 Sokol Mladá Boleslav D 1329 Taraněnko Nikola ŠK Karbo Benátky n/J B 1603 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Mladá Boleslav D 1329 Neratovice C 1 soutěž
2006/2007 8 SOKOL Chvalšiny "B" 1312 Krška David TJ SLAVOJ Č.Budějovice 1593 0 soutěž
2006/2007 7 SOKOL Chvalšiny "B" 1312 Jiřík Radovan QCC České Budějovice "G" 1488 1 soutěž
2006/2007 6 SOKOL Chvalšiny "B" 1312 Benda Michal TJ SPARTAK Kaplice 1580 0 soutěž
2006/2007 4 SOKOL Chvalšiny "B" 1312 Němec Ludvík QCC České Budějovice "F" 1493 1 soutěž
2006/2007 3 SOKOL Chvalšiny "B" 1312 Levý Petr VLTAVÍN Besednice 1 soutěž