Hráč Dundálek Jozef

Dundálek Jozef

User Pic
Jméno: Dundálek Jozef
Oddíl: SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1577
Elo mezinárodní: 1604
ID: 15298
FIDE ID: 360929
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 SK Sezimovo Ústí 1604 1577 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1588 1651 ½
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1612 1581 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1743 1757 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1617 1607 Rolinková Lucie VŠTE České Budějovice B 1444 1518 ½
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1623 1607 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1782 1726 0
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Plojharová Dagmar Royal České Budějovice B 1326 ½
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. 1368 1
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Man Květoslav ŠS Bechyně B 1340 1
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. 1368 1
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1731 0
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 0
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1640 1595 0
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Boukal Milan QCC České Budějovice C 1730 ½
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 0
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1640 1595 1
2014/2015 7 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1695 1675 ½
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1887 1893 0
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Valtr Filip ŠK Týn n. Vlt. 1935 1856 1
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Man Květoslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 1
2014/2015 1 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1704 ½
2014/2015 3 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1935 1856 1
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1695 1675 ½
2014/2015 9 Silon Sez. Ústí B 1668 1621 Sup Pavel DDM Písek D 1563 0
2014/2015 6 Silon Sez. Ústí B 1668 1621 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1713 ½
2013/2014 8 Silon Sezimovo Ústí B 1621 1595 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1471 0
2013/2014 7 Silon Sezimovo Ústí B 1621 1595 Válek Tomáš Sokol Tábor D 1878 1910 0
2013/2014 6 Silon Sezimovo Ústí B 1621 1595 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1739 ½
2013/2014 1 Silon Sezimovo Ústí B 1621 1595 Prajzner Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec C 1360 1
2013/2014 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1621 1595 Hovorka Pavel Qcc České Budějovice B 2012 1950 1
2013/2014 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1621 1595 Dolanský Lukáš Šk Český Krumlov 1590 1792 0
2012/2013 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1626 1597 Blatský Libor ČZ Strakonice "A" 1884 0
2012/2013 7 Silon Sezimovo Ústí B 1626 1597 Severa Jiří Sokol Tábor D 1695 1578 1
2012/2013 4 Silon Sezimovo Ústí B 1626 1597 Svoboda Jan ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 3 Silon Sezimovo Ústí B 1626 1597 Berka Jiří ŠACHklub Tábor Mládí 1317 1
2012/2013 1 Silon Sezimovo Ústí B 1626 1597 Franz Jan DDM "D" Písek 1529 0
2011/2012 10 Silon Sezimovo Ústí 1637 1628 Novák Josef QCC České Budějovice B 1768 0
2011/2012 9 Silon Sezimovo Ústí 1637 1628 Marek Jan ŠS Bechyně 1847 ½
2011/2012 1 Silon Sezimovo Ústí 1637 1628 Blatský Libor ČZ Strakonice A 1915 1
2011/2012 9 SILON Sezimovo Ústí "B" 1637 1628 Schachinger Petr ŠACHklub Tábor "B" 1250 1
2011/2012 8 SILON Sezimovo Ústí "B" 1637 1628 Kadlecová Andrea ŠACHklub Tábor "A" 1625 ½
2011/2012 5 SILON Sezimovo Ústí "B" 1637 1628 Krch Lukáš SOKOL Tábor 1910 1926 0
2011/2012 3 SILON Sezimovo Ústí "B" 1637 1628 Jandl Vojtěch Šachový spolek Bechyně "C" 1657 1683 0
2011/2012 1 SILON Sezimovo Ústí "B" 1637 1628 Šourek Vladimír SPARTAK Soběslav "B" 1782 1656 0
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Ducho Pavel Spartak Sezimovo Ústí B 1455 1
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Budil Miloslav Sokol Tábor Senioři 1830 0
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Brožek Miloslav Spartak Soběslav B 1685 ½
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Novotný Vladimír Sokol Tábor Junioři 1250 0
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Motalík Jan Šachklub Simopt Tábor A 1250 1
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí B 1565 Hanzal Pavel ŠK Týn n. Vlt. B 1528 0
2009/2010 9 Silon Sezimovo Usti 1568 Německý Jan Koberce Kajov 1508 0
2009/2010 6 Silon Sezimovo Usti 1568 Průša Václav QCC C. Budejovice C 1456 1
2009/2010 9 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Rejthar Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor "B" 1250 1
2009/2010 7 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Chochole Petr SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1374 1
2009/2010 5 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Hotmar Vojtěch SOKOL Tábor "D" 1100 1
2009/2010 4 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Bujna Štefan ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1
2009/2010 3 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Rychlík Luboš TJ SPARTAK Soběslav "B" 1542 0
2009/2010 2 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Waage Herbert ŠK Týn n/Vltavou "B" 1411 1
2009/2010 1 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1568 Severa Jiří SOKOL Tábor - "Senioři" 1591 ½
2008/2009 10 Silon Sezimovo Usti 1578 Otradovec Luboš Sokol Tabor D 1658 0
2008/2009 5 Silon Sezimovo Usti 1578 Tlapa Václav CZ Strakonice B 1752 0
2008/2009 2 Silon Sezimovo Usti 1578 Roj Martin Tatran Prachatice B 1
2007/2008 3 Silon Sezimovo Ústí 1592 Smetana Jan ŠK Český Krumlov B 1544 0
2007/2008 1 Silon Sezimovo Ústí 1592 Lomský Radek TJ Royal Č.Budějovice 1699 0