Hráč Hulva Pavel

Hulva Pavel

User Pic
Jméno: Hulva Pavel
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1730
Elo mezinárodní: 0
ID: 4378
FIDE ID: 0
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 1718 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 2000 ½
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 1718 Semančík David OS Rychvald "B" 1561 0
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 1718 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1669 1
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 1718 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "D" 1590 1
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 1718 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1773 ½
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 1718 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1588 1
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 1720 Kyjonka Radomír TJ Sokol Chotěbuz 1686 1
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 1720 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "D" 1429 ½
2010/2011 1 Slavoj Český Těšín 1720 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "C" 1968 0
2009/2010 8 Slavoj Český Těšín 1707 Volný Ivo Slavia Havířov B 1819 1
2009/2010 6 Slavoj Český Těšín 1707 Barteček Ladislav OS Rychvald B 1837 ½
2009/2010 4 Slavoj Český Těšín 1707 Matusiak Andrzej Slavia Orlová E 1000 0
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 1707 Omasta Dušan Slovan Havířov B 1738 ½
2008/2009 8 Slavoj Český Těšín 1704 Valenčík Jozef Slovan Havířov C 1724 0
2008/2009 6 Slavoj Český Těšín 1744 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1679 ½
2008/2009 5 Slavoj Český Těšín 1704 Hudeček Jaroslav Slovan Havířov B 1615 1
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 1704 Nytra Petr Slavia Orlová D 1565 ½
2008/2009 2 Slavoj Český Těšín 1704 Tyburec Zdeněk Jäkl Karviná C 1754 1
2007/2008 9 Slavoj Český Těšín Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 8 Slavoj Český Těšín Melzer Petr Slovan Havířov B ½
2007/2008 7 Slavoj Český Těšín Crha Břetislav 0S Rychvald B ½
2007/2008 6 Slavoj Český Těšín Knopp René Sokol Chotěbuz ½
2007/2008 5 Slavoj Český Těšín Canibal Jaromír Jakl Karviná C ½
2007/2008 4 Slavoj Český Těšín Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 0
2007/2008 3 Slavoj Český Těšín Luczyk Petr Slavia Orlová D 0
2007/2008 2 Slavoj Český Těšín Krupanský Jaromír Slavia Havířov B 0
2006/2007 11 Slavoj Český Těšín 1661 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1798 0
2006/2007 10 Slavoj Český Těšín 1661 Ruta Dominik Slovan Havířov 1816 0
2006/2007 9 Slavoj Český Těšín 1661 Bystroň Vladislav Baník Havířov D 1653 1
2006/2007 8 Slavoj Český Těšín 1661 Knopp René Sokol Chotěbuz 1839 1
2006/2007 7 Slavoj Český Těšín 1661 Badura Jindřich Inter Petrovice B 1788 1
2006/2007 6 Slavoj Český Těšín 1661 Bogacz Hynek OS Rychvald B 1746 1
2006/2007 5 Slavoj Český Těšín 1661 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná D 1636 1
2006/2007 4 Slavoj Český Těšín 1661 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná C 1932 0
2006/2007 3 Slavoj Český Těšín 1661 Ptošek Jan Slavia Orlová D 1693 0
2006/2007 2 Slavoj Český Těšín 1661 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1672 ½
2006/2007 1 Slavoj Český Těšín 1661 Kotouček Jiří Slavia Havířov B 1811 1
2005/2006 11 Slavoj Český Těšín 1676 Michalík Antonín Slovan Havířov A 1701 1
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 1676 Bugla Miroslav ŠK Inter Petrovice B 1761 ½
2005/2006 9 Slavoj Český Těšín 1676 Langner Ladislav Slavia Havířov B 1732 ½
2005/2006 8 Slavoj Český Těšín 1666 Polka Bohumil Baník Havířov D 1726 0
2004/2005 9 Č.Těšín B 1666 Volne 1
2004/2005 8 Č.Těšín B 1666 Zygma Jiří Slovan Havířov A 1757 0
2004/2005 7 Č.Těšín B 1666 Smolín Jakub Rychvald D ½
2004/2005 5 Č.Těšín B 1666 Škuta Rostislav Slavia Havířov C 1798 0
2004/2005 4 Č.Těšín B 1666 Bonczek Vlastimil Petrovice B 1849 ½
2004/2005 3 Č.Těšín B 1666 Mazoch Petr Slovan Havířov B 1
2004/2005 2 Č.Těšín B 1666 Barabasz Gustav Těrlicko 1797 ½
2004/2005 1 Č.Těšín B 1666 Šulej Jan Slavia Orlová E 1324 1
2003/2004 11 Slavoj Český Těšín 1666 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 0
2003/2004 10 Slavoj Český Těšín 1666 Chlevišťan Jaromír OS Rychvald B 1702 1
2003/2004 9 Slavoj Český Těšín 1666 Havlík Vlastimil OS Rychvald A 1875 0
2003/2004 8 Slavoj Český Těšín 1666 Kubiena Vladimír Jakl Karviná D 1693 1
2003/2004 6 Slavoj Český Těšín 1666 Hříbek Dětmar Baník Havířov E 1552 ½
2003/2004 4 Slavoj Český Těšín 1666 Melzer Petr Slavia Havířov B ½
2003/2004 3 Slavoj Český Těšín 1666 Čechovský Miroslav Jakl Karviná C 1811 0
2003/2004 2 Slavoj Český Těšín 1666 Kupský Adam Baník Havířov D ½
2003/2004 1 Slavoj Český Těšín Holzer Jakub Sokol Chotěbuz 1