Hráč Dufek Tomáš

Dufek Tomáš

User Pic
Jméno: Dufek Tomáš
Oddíl: TJ Jiskra Třeboň
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1572
Elo mezinárodní: 1554
ID: 16180
FIDE ID: 393100
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Jiskra Třeboň 1554 1572 Icha Vojtěch Traxler Veselí n.Lužn. B 0 1172 1
2018/2019 7 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Fuka Vojtěch Sokol Tábor D 0 1100 1
2018/2019 6 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Včelák Michal ŠACHklub Tábor Mládí 1 0 1157 1
2018/2019 5 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1559 1531 1
2018/2019 4 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Růžičková Aneta ŠACHklub Tábor Mládí 2 1252 1117 1
2018/2019 3 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Pícha Lukáš Traxler Veselí nad Luž. B 0 1160 0
2018/2019 2 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Slabý Martin Spartak Soběslav B 0 1164 ½
2018/2019 1 TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 Man Květoslav ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 1
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1519 Růžička Tomáš DDM Písek 1755 1732 0
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1519 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1677 1653 ½
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1519 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1818 1848 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1519 Šťastný Petr VŠTE České Budějovice C 1545 1554 0
2017/2018 3 TJ Jiskra Třeboň 1519 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1846 1
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 1519 Habeš Jiří ŠS Reality Horňák Bechyně B 1568 0
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1607 1604 Petkov Andon Spartak Soběslav A 1818 1790 0
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1562 1604 Petr Josef SK Sezimovo Ústí 1603 1643 ½
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1562 1604 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1793 1802 1
2017/2018 3 TJ Jiskra Třeboň 1562 1604 Habeš Jiří Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1684 1735 0
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 1562 1604 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1790 1849 0
2017/2018 1 TJ Jiskra Třeboň 1611 1607 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1767 1741 0
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1519 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek 1927 1896 0
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 1519 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1802 1829 1
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1519 Šauer Pavel Royal České Budějovice 1901 1891 0
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1519 Procházka Pavel Sokol Tábor C 1698 1623 ½
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1519 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1574 ½
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1519 Procházka Pavel Sokol Tábor C 1698 1623 ½
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 1519 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 ½
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1519 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1640 1595 0
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 1519 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1758 1756 0
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 1519 Suchý Jiří Spartak Počátky 1537 1
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1519 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1574 ½
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1519 Vaněk František Sokol Tábor C 1501 1463 1
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1519 Nevoral Petr Silon Sezimovo Ústí 1474 1
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1519 Škopan Viktor Reality Horňák Bechyně B 1328 0
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1519 Chochole Petr Spartak Sezimovo Ústí 1401 0
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1519 Růta Vít ŠACHklub Tábor 1265 1171 0
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 1519 Kaucký Jaroslav Slovan Jindř. Hradec B 1666 1588 0
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1519 Pravec Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1742 0
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1519 Lomský Radek Royal České Budějovice 1787 1764 ½
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1519 Smetana Jan ŠK Blanský les 1550 0
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1519 Novák Václav ČZ Strakonice C 1745 1
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1519 Junek Vladimír QCC České Budějovice C 1708 1
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1519 Pravec Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1742 1
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 1519 Nevoral Petr Silon Sezimovo Ústí 1474 1
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1519 Škopan Viktor Reality Horňák Bechyně B 1328 1
2014/2015 8 Jiskra Třeboň 1503 Růžička Zdeněk Slovan Jindřichův Hradec B 1691 0
2014/2015 7 Jiskra Třeboň 1503 Hejl Vojtěch Traxler Veselí n.Lužn. 1536 0
2014/2015 6 Jiskra Třeboň 1503 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1692 1648 1
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1503 Metelec Arnošt Sokol Tábor C 1401 1
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1503 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1820 1845 0
2014/2015 1 Jiskra Třeboň 1503 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1652 1643 0
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1503 Pavlíček Adam QCC České Budějovice D 1443 ½
2014/2015 4 Jiskra Třeboň 1503 Mareš Miroslav ŠK Blanský les 1103 1
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1503 Puffer Jan QCC České Budějovice C 1506 ½
2013/2014 4 Jiskra Třeboň 1516 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1629 1702 0
2013/2014 3 Jiskra Třeboň 1516 Grulo Jan Traxler Veselí n.Lužn. B 1567 1
2013/2014 1 Jiskra Třeboň 1516 Horňák Ivan ŠS Bechyně B 1436 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Třeboň 1516 Grulo Jan TRAXLER Veselí n/l B 1567 1
2013/2014 6 TJ Jiskra Třeboň 1516 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice 1557 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Třeboň 1516 Pejša Jaroslav Spartak Soběslav A 1250 0
2013/2014 1 TJ Jiskra Třeboň 1516 Rolinek Dominik Slávia České Budějovice 1658 1658 0
2012/2013 8 ŠO Třeboň 1516 Podsclan Jaroslav ŠK Suchdol n.Lužn. 1497 ½
2012/2013 7 ŠO Třeboň 1516 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1000 0
2012/2013 6 ŠO Třeboň 1516 Nagy Ladislav QCC České Budějovice F 1250 1
2012/2013 5 ŠO Třeboň 1516 Šťastný Petr QCC České Budějovice H 1250 1
2012/2013 4 ŠO Třeboň 1516 Augustin Petr QCC České Budějovice G 1250 1
2012/2013 3 ŠO Třeboň 1516 Jonáš Vlastimil Spartak Soběslav B 1000 1
2011/2012 9 ŠO Trebon 1493 Nepraš David Vltavín Besednice 1000 0
2011/2012 8 ŠO Trebon 1493 Bartos Jan Slovan Jindrichuv Hradec C 1798 1
2011/2012 7 ŠO Trebon 1493 Pils Karel Šachový klub Suchdol nad Lužnicí 1437 1
2011/2012 4 ŠO Trebon 1493 Papáček Aleš Manuel TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1100 1
2011/2012 3 ŠO Trebon 1493 Samec František TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1610 0
2011/2012 1 ŠO Trebon 1493 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice B 1543 1
2010/2011 9 Jiskra Trebon B 1497 Hájek Vladimír Spartak Pocátky B 1564 0
2010/2011 8 Jiskra Trebon B 1497 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1780 1
2010/2011 7 Jiskra Trebon B 1497 Jirků Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec C 1747 0
2010/2011 6 Jiskra Trebon B 1497 Janošťák Jiří Spartak Kaplice B 1791 ½
2010/2011 5 Jiskra Trebon B 1497 Jindra Josef Sokol Ledenice 1571 0
2010/2011 4 Jiskra Trebon B 1497 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1722 0
2010/2011 3 Jiskra Trebon B 1497 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1743 0
2010/2011 2 Jiskra Trebon B 1497 Tajmr Vladimír Sokol Suchdol nad Lužnicí 1490 ½
2010/2011 1 Jiskra Trebon B 1497 Sýkora Karel Jiskra Trebon A 1778 0
2009/2010 9 Jiskra Třeboň B 1489 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1750 0
2009/2010 8 Jiskra Třeboň B 1489 Vach Jaroslav Sokol Suchdol nad Lužnicí 1
2009/2010 7 Jiskra Třeboň B 1489 Lauko Marián Spartak Kaplice 1958 0
2009/2010 6 Jiskra Třeboň B 1489 Hájek Vladimír Spartak Počátky B 1565 0
2009/2010 5 Jiskra Třeboň B 1489 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1714 ½
2009/2010 3 Jiskra Třeboň B 1489 Sýkora Karel Jiskra Třeboň A 1757 0
2009/2010 2 Jiskra Třeboň B 1489 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1739 ½
2009/2010 1 Jiskra Třeboň B 1489 Jindra Josef Sokol Ledenice 1552 1
2008/2009 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1482 Škopan Viktor Reality Horňák Bechyně C 1
2008/2009 6 ŠO Mikrochem Třeboň 1482 Pils Karel Sokol Suchdol nad Lužnicí 1446 1
2008/2009 3 ŠO Mikrochem Třeboň 1482 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 0
2008/2009 1 ŠO Mikrochem Třeboň 1482 Hušič Bryan TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1
2007/2008 9 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Pravdík Kamil Sokol Tábor D 1990 0
2007/2008 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Hůlovec Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice 1930 0
2007/2008 5 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Petkov Andon Spartak Soběslav 1830 0
2007/2008 4 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1923 0
2007/2008 3 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1864 ½
2007/2008 1 ŠO Mikrochem Třeboň 1463 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí B 2085 0
2007/2008 9 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Jiřík Radovan QCC DKV Č.Budějovice " G" 1463 1
2007/2008 8 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Šedivý Roman KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1424 ½
2007/2008 7 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Adigamov Vladimír VLTAVÍN Besednice ½
2007/2008 5 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Šindelka Vladimír QCC DKV Č.Budějovice "F" 1369 1
2007/2008 3 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Půža Julius QCC DKV Č.Budějovice "E" - Nadšenci 1745 0
2007/2008 2 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Lefler Václav TJ SPARTAK Kaplice 1591 0
2007/2008 1 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1463 Tácha Jan ŠACHKLUB Velešín ½
2006/2007 8 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1446 Oulehle Lubomír Sokol Tábor "D" 1250 0
2006/2007 8 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1446 Dobrík Ján QCC České Budějovice "G" 1683 0
2006/2007 6 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1446 Majer František KOBERCE Kájov 1510 1
2006/2007 4 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1446 Plza Ladislav VLTAVÍN Besednice 1
2006/2007 3 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1446 Hemmer Lubomír SOKOL Chvalšiny "A" 1618 1
2005/2006 5 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1432 Kadlecová Andrea Sokol Tábor "D" 1544 1