Hráč Žigala Štefan

Žigala Štefan

User Pic
Jméno: Žigala Štefan
Oddíl: ŠK Teplárna Praha-Malešice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1454
Elo mezinárodní: 0
ID: 3283
FIDE ID: 0
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Alaverdyan Argišt TJ Pankrác G 0 1306 1
2018/2019 10 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Doležel Jan Šachový klub Bohnice - C 0 1618 0
2018/2019 9 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Neymer Evgeny GROP - E 0 1640 0
2018/2019 8 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1595 0
2018/2019 6 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Bára Josef ŠK DP Praha F 1414 1455 0
2018/2019 5 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Broda Alexej ŠK Mlejn B 0 1528 0
2018/2019 4 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Halla Jiří Dukla E 1766 1784 0
2018/2019 3 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice G 1267 1485 0
2018/2019 2 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Škába Ladislav ŠO Praga Praha C 1450 1656 ½
2018/2019 1 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Boček Martin SK Újezd nad Lesy 0 1319 0
2017/2018 11 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1501 1509 ½
2017/2018 10 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Trčka Bohdan ŠK Praha - Smíchov D 1516 1534 0
2017/2018 8 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1632 1639 0
2017/2018 7 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Hrivňák Ladislav USK Praha C 0 1459 0
2017/2018 6 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Hořínek Petr SK OAZA Praha E 0 1309 ½
2017/2018 5 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Tóth Richard ŠK DP Praha G 0 1283 1
2017/2018 4 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Škába Ladislav ŠO Praga Praha C 1450 1656 0
2017/2018 3 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Zirnig Martin ŠO TJ Dukla Praha F 0 1124 0
2017/2018 2 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1403 1393 ½
2017/2018 1 ŠK Teplárna Malešice 0 1454 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha G 1683 1703 ½
2015/2016 9 ŠK Teplárna Malešice 1576 Kameník Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 ½
2015/2016 8 ŠK Teplárna Malešice 1576 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy G 1684 1738 0
2015/2016 7 ŠK Teplárna Malešice 1576 Hlavina Jan Sokol Nebušice 1344 ½
2015/2016 6 ŠK Teplárna Malešice 1576 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1543 0
2015/2016 5 ŠK Teplárna Malešice 1576 Uher Eduard TJ Praga Praha G 1665 ½
2015/2016 4 ŠK Teplárna Malešice 1576 Chalupa Vladislav ŠK Smíchov E 1741 1738 ½
2015/2016 3 ŠK Teplárna Malešice 1576 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1784 ½
2015/2016 2 ŠK Teplárna Malešice 1576 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 0
2015/2016 1 ŠK Teplárna Malešice 1576 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice B 1850 1860 0
2014/2015 11 ŠK Teplárna A 1572 Medek Karel ŠK Praha 4 A 1694 0
2014/2015 10 ŠK Teplárna A 1572 Koršinskij Nikolas SK OAZA Praha F 1168 1
2014/2015 9 ŠK Teplárna A 1572 Hála Richard TJ Praga Praha F 1593 0
2014/2015 7 ŠK Teplárna A 1572 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha C 1864 0
2014/2015 6 ŠK Teplárna A 1572 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad H 1566 0
2014/2015 5 ŠK Teplárna A 1572 Blahut Aleš GROP G 1588 0
2014/2015 4 ŠK Teplárna A 1572 Mrázek Martin ŠK Bohnice C 1727 1727 ½
2014/2015 3 ŠK Teplárna A 1572 Binder Jan Sokol Kobylisy E 1710 1751 ½
2014/2015 2 ŠK Teplárna A 1572 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 1789 ½
2014/2015 1 ŠK Teplárna A 1572 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1565 1
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Prachař Josef GROP E 1887 1868 1
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi A 1735 0
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1762 1785 0
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Černý Václav Sokol Kobylisy G 1495 ½
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Šalom Jaroslav Sokol Nebušice A 1849 0
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice E 1572 Bílek Otakar Viktoria Žižkov D 1738 1
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice C 1570 Keprta Stanislav Bohemians Praha F 1866 1941 0
2013/2014 9 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Baďouček Otakar Sokol Nebušice A 1000 0
2013/2014 8 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Ondřich Jan USK Praha C 1715 1694 ½
2013/2014 7 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Janota Jiří TJ Praga Praha H 1559 ½
2013/2014 6 ŠK Teplárna Malešice A 1570 SK OAZA Praha E 1
2013/2014 5 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Růžička Filip ŠK PORG F 1100 1
2013/2014 4 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Schmidt Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1718 1657 1
2013/2014 3 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Kormoutová Adéla ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1580 ½
2013/2014 2 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1645 0
2013/2014 1 ŠK Teplárna Malešice A 1570 Šulc Radovan TJ Zora Praha A 1646 0