Hráč Randus Antonín

Randus Antonín

User Pic
Jméno: Randus Antonín
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1347
Elo mezinárodní: 1374
ID: 44086
FIDE ID: 23709286
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Ústí 1374 1347 Kaminský Rudolf Rajnochovice 2033 1977 0
2019/2020 8 Ústí 1374 1347 Jurča Zdeněk Valašská Bystřice C 0 1547 0
2019/2020 7 Ústí B 1350 1347 Maňák Pavel Karolinka B 0 1406 ½
2019/2020 6 Ústí B 1350 1347 Černý Ladislav Valašské Meziříčí C 0 1415 1
2019/2020 4 Ústí B 1376 1526 Obšivačová Jana Valašská Bystřice E 1255 1435 1
2019/2020 3 Ústí B 1376 1526 Horák Martin Valašská Bystřice D 0 1643 1
2019/2020 1 Ústí B 1396 1526 Bambušek Vladislav Karolinka C 1578 1589 ½
2019/2020 7 TJ Sokol Ústí 1350 1347 Horková Tereza BŠŠ Frýdek-Místek C 1221 1217 1
2019/2020 6 TJ Sokol Ústí 1350 1347 Mrázek Matouš BŠŠ Frýdek-Místek D 1177 1123 1
2019/2020 5 TJ Sokol Ústí 1294 1526 Všetulová Viktorie ŠO Kunovice 1391 1502 0
2019/2020 4 TJ Sokol Ústí 1294 1526 Tutková Ludmila Kvasaco Vacenovice 1262 1162 ½
2019/2020 3 TJ Sokol Ústí 1396 1526 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1371 1483 1
2019/2020 2 TJ Sokol Ústí 1396 1526 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1536 1495 0
2019/2020 1 TJ Sokol Ústí 1396 1526 Vaněk Jakub TJ Ostrava 1281 1345 0
2018/2019 11 TJ Sokol Ústí 1299 1262 Londin Martin SK Prostějov 1339 1460 0
2018/2019 10 TJ Sokol Ústí 1299 1262 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město B 1424 1308 1
2018/2019 9 TJ Sokol Ústí 1299 1262 Filka Radoslav ŠK Kuřim C 0 1250 1
2018/2019 8 TJ Sokol Ústí 1299 1262 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole 1765 1771 0
2018/2019 7 TJ Sokol Ústí 1302 1262 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov 1528 1513 ½
2018/2019 6 TJ Sokol Ústí 1302 1262 Gemsová Tereza TJ Ostrava 1455 1455 0
2018/2019 5 TJ Sokol Ústí 1260 1518 Bjolek Jan BŠŠ Frýdek-Místek C 1378 1276 1
2018/2019 4 TJ Sokol Ústí 1260 1518 Šetina Václav ŠK Kuřim A 1346 1366 0
2018/2019 3 TJ Sokol Ústí 1327 1518 Brückmann Jan Gregor SK Slavia Orlová B 1175 1386 1
2018/2019 2 TJ Sokol Ústí 1327 1518 Richter Rudolf ŠK Kuřim B 1479 1564 0
2018/2019 1 TJ Sokol Ústí 1327 1518 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1281 1257 0
2018/2019 10 Sokol Ústí 1299 1262 Hrbáček David ŠK DDM Slavičín 0 1284 ½
2018/2019 4 Sokol Ústí 1260 1518 Paseka Petr TJ Gumárny Zubří 0 1601 0
2018/2019 9 Sokol Ústí B 1299 1262 Káňa Zdeněk ŠK Rajnochovice 1711 1750 ½
2018/2019 8 Sokol Ústí B 1299 1262 Maňák Antonín TJ Sokol Huslenky 1754 1775 ½
2018/2019 7 Sokol Ústí B 1299 1262 Klíma Martin ŠO TJ Karolinka 1580 1576 1
2018/2019 6 Sokol Ústí B 1302 1262 Tkadlec Josef MEZ Vsetín 0 0 ½
2018/2019 5 Sokol Ústí B 1302 1262 Růžička Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 1481 1567 1
2018/2019 4 Sokol Ústí B 1260 1518 Papšík Miroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1616 1691 0
2018/2019 3 Sokol Ústí B 1334 1518 Smutek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice C 1521 1495 0
2018/2019 2 Sokol Ústí B 1334 1518 Gvozdek Jiří TJ Valašské Meziříčí B 0 1572 0
2018/2019 1 Sokol Ústí B 1327 1518 Sadílek Jaromír KH Zašová 0 1711 1
2017/2018 11 TJ Sokol Ústí 1266 1321 Babula Matěj ŠK Staré Město "B" 1229 1254 1
2017/2018 10 TJ Sokol Ústí 1266 1321 Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov 1141 1167 1
2017/2018 8 TJ Sokol Ústí 1266 1321 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno "B" 1446 1504 1
2017/2018 3 TJ Sokol Ústí 1138 1124 Kocůrek Adam ŠK Zbrojovka Vsetín 0 1270 ½
2017/2018 2 TJ Sokol Ústí 1138 1124 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1658 1616 0
2017/2018 1 TJ Sokol Ústí 1138 1124 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1382 1462 0
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Bartošek Ivan KH Zašová 1742 1745 0
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Smutek Jiří ŠK Rajnochovice 1546 1524 0
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Polách Michal TJ Sokol Huslenky 0 1372 0
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Lev František ŠO TJ Karolinka 0 1602 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Malina Zdenek MEZ Vsetín 0 1772 0
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Ondruch Josef TJ Sokol Valašská Polanka 0 1607 1
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 Bártek Josef TJ Sokol Valašská Polanka 0 1542 1
2017/2018 1 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1138 1124 Ptáček Jiří Sokol Ústí B 0 1434 0
2017/2018 4 KH Zašová 1266 1321 Galda Tomáš ŠK Zbrojovka Vsetín D 1463 1480 1
2017/2018 9 �st� 1266 1321 Kroupa David Brumov-Bylnice 0 1090 1
2016/2017 9 Sokol Ústí 1100 ŠK Staré Město C 1
2016/2017 7 Sokol Ústí 1100 Blažek Vít DDM Slavičín 1000 1
2016/2017 6 Sokol Ústí 1100 Obr Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín C 1
2016/2017 5 Sokol Ústí 1100 Hurtík Tomáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 1
2016/2017 4 Sokol Ústí 1100 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1000 ½
2016/2017 3 Sokol Ústí 1100 Noščák Denis ŠO Kunovice 1000 1
2016/2017 2 Sokol Ústí 1100 Maršálek David ŠK Staré Město D 1000 1
2015/2016 11 Ústí C 1100 Val. Bystřice D 1
2015/2016 9 Ústí C 1100 Hrbáček Petr Huslenky B 1000 0
2015/2016 8 Ústí C 1100 Schön Jakub Ústí B 1250 0
2015/2016 7 Ústí C 1100 Kučera Pavel Val. Meziříčí D 1000 1
2015/2016 4 Ústí C 1100 Matošková Monika Hošťálková D 1119 1283 0
2015/2016 4 Sokol Ústí 1100 Otáhalová Nela Zbrojovka Vsetín B 1000 1