Hráč Musil Radim

Musil Radim

User Pic
Jméno: Musil Radim
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1209
Elo mezinárodní: 1264
ID: 38747
FIDE ID: 23703229
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Bílý Richard ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Shylov Serhii Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Kudlička Robert Sportovní klub Vyškov B 1100 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Londin Lukáš Vojtěch Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1000 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Rejzek Leoš SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Brož Jan ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 0
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Keprt Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 0
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Keprt Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 0
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Brázda Richard Šachy Zastávka 1100 0
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Rejzek Leoš SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Brož Jan ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 0
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Štoudek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 0
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 Pola Matěj Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Slatinský Ondřej ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Ochotný Václav TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Jireš Jan SK Vyškov 1250 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Strnad Jakub TJ Sokol Zastávka 1000 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Březina Tomáš SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Keprt Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Toman Jakub ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1000 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno D 1000 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kurim A 1293 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Skalka Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Dumek David TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1100 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Pipíška Adam Šachový klub Hodonín 1299 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Kučera Adam ŠK DURAS BVK C 1100 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1100 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiv Brno E 1000 Šíp Hynek ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0